Vriendlief/zoonlief etc. M'n mannetje/ventje als het om de partner gaat, brrr. Ons gezinnetje. Vreselijk.
Haha dat vind ik dan weer echt een 'vreemd' woord. Het is hier in de omgeving echt patat, friet hoor ik zelden gelukkig Moppie, wijffie, pikkie etc. vind ik over het algemeen ook jeukwoorden idd.
Hoe oud je ook bent, in Utrecht zal je altijd weiffie genoemd worden. Kortom, dan ben ik een aso Wij eten geen friet maar patat. Wij zeggen idd pikkie en poes. Waar ik de kriebels van krijg? ....lief. dus manlief dochterlief etc Afgewerkt. Hoe laat ben je afgewerkt? (Brabants) Afwerken wordt bij ons toch echt bij de ho*ren gedaan.
Em.. patat is gewoon Nederlands Wat daar tokkie (!) aan is kan ik echt niet begrijpen Mijn jeukwoord: slipjes. Vre-se-lijk!!
Nee tokkie niet maar patat is voor mij een ongeschilde aardappel. En dan zie ik ook nog een formaat voor me waar je u tegen zegt En toch zijn het frieten!!!! :x:x
Haha, een ongeschilde aardappel blijft hier een aardappel (al waren ze bij mijn oma altijd piepers ).
Oh nog meer; Dinnies - als je het over je vriendinnen hebt. Gezellie Brusje Me mannetje/ventje Vriendje - als je het over je kind hebt.
Kindjes, dreumesje, mijn kleintje(s). Het woord " dit" wat o.a vaak op het forum wordt gebruikt als antwoord op iemand waar je het mee eens bent. Dit. Dit dus.
Haha. Ik weet nog wel dat wanneer ik friet bestelde in Twente, gelijk een sneer kreeg, van "bdoellie ptaaat ofzo?" En een ijsje noemden ze ijsco... Frieten vind ik ook heel vreemd, het is friet.
Op dit moment het woord ' waarom?' 'We gaan zo eten.' Dochter: 'Waarom?' 'Omdat het etenstijd is en ik honger heb.' ' Waarom?' ' Waarom?' ' Waarom?' ' Waarom?' Verder: Vaders met een oppas dag Gezellie 'Hoe leuk is dat?' O en bij ons is patat patat