Ik heb er eigenlijk nooit zo op gelet, maar hoe ziet sperma er de volgende dag na seks uit? Ik had namelijk de dag erna heel veel doorzichtig (heel) rekbaar slijm, en ik vraag me af of dat sperma kan zijn of dat het vruchtbaar slijm was?!
bij mij eerder waterig, zeker geen slijm. als het lijkt op rauw eiwit en je kan er tussen je vingers draden van trekken is het vruchtbaar slijm.
geen idee, dat heb ik nooit geprobeerd, zou ook niet daarop aangaan als je zo je eisprong wilt opzoeken, gebruik dan beter temp methodes (laten hem pas achteraf zien) of ovulatietesten. (en anders gewoon lekker regelmatig gezellig maken)
Dat had ik dus ook nog nooit geprobeerd Maar ik had ineens zoveel slijm dat ik dacht; zou mijn eisprong er aan komen? Dat was totaal onverwacht namelijk (ben altijd onregelmatig ongesteld met (zeer) lange cycli, dit zou de eerste keer in mijn leven zijn dat ik precies na 14 dagen een eisprong had!). En de dag er voor dus geklust... (Is trouwens zeer gewenst )
EWCM (Egg White Cervical Mucous) or Semen: How to Tell the Difference Op deze site afgaande had ik een eisprong