Wij vinden de naam L.ouise erg mooi alleen deze staat op nummer 1 in België en Frankrijk, wij vinden een veel voorkomende naam wel een beetje storend, in Nederland hoor ik hem minder vaak. Vinden jullie het een veel voorkomende naam?
Ik ken wel iemand met die naam maar daar hield het ook mee op dus nee in mijn omgeving niet veel voorkomend. Leuke naam trouwens!
Ik vind het niet veelvoorkomend. Naam van mijn zoontje kom in NL ook niet veel voor, in wat andere landen wel; vind ik geen enkel probleem!
Ik ken 2 Louises van in de 50. Daarnaast ken ik nog een meisje van 8. Prachtige naam hoor! Zou er zelf ook voor kunnen kiezen.
hier op school (250 kinderen) zit 1 louise. Ik hoor de naam eigenlijk verder nooit (werk wel veel met kinderen) .
Ik ken er ook geen! Bron SVB 2015: meisjesnaam Louise is 145 keer gegeven en staat op de 102e plaats.
Dat een naam veel voorkomt staat voor mij los van het feit dat het een leuke naam is eerlijk gezegd...
Of een naam veel voorkomt vind ik niet het belangrijkste. Louise hoor ik niet veel. Niet bij kinderen,vmaar ook niet bij oudere mensen.
Onze dochter heet zo. Ik heb ook wel getwijfeld ivm populariteit over de grens, een beetje bang dat het zou 'overslaan' naar NL. Maar wij vonden het toch echt de mooiste naam en ik heb geen spijt. Integendeel. Ik hoor er ook niemand over dat het onorigineel zou zijn of wat dan ook.