Het wachtbankje

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Dominique1991, 3 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. PandaBeertje

    PandaBeertje Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.681
    4
    38
    Vrouw
    Helaas, ik ben toch ongesteld geworden 😭 nieuwe NOD 5 juni. Uitgaande van een 30 dagen cyclus.

    Maybe eigen schuld. Ben duizend x van een wildwaterbaan geweest en daarna in een bubbelbad. Toen ging 't los!?
     
  2. citroen

    citroen Fanatiek lid

    23 jan 2012
    2.993
    0
    36
    droomland
    Ahhhh jammer pandabeertje!
    Ik denk niet dat het door de wildwaterbaan komt hoor meid ;)
    Ik hoop dat het snel raak mag zijn voor je!
     
  3. PandaBeertje

    PandaBeertje Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.681
    4
    38
    Vrouw
    Hmm, laat ik 't hopen!
     
  4. Marlee16

    Marlee16 Actief lid

    17 mrt 2016
    473
    67
    28
    Ik ook voor eerste keer echt op wachtbankje...pfff wat spannend zeg! Vandaag is mijn nod. Niet ongesteld NOG....heb paar dagen flinke griep gehad herkent iemand dat van het zwanger zijn worden of is dit gewoon toeval????? Ook heb ik een paar dagen hele droge/schilferige witte afscheiding gehad????? ik heb nu al de hele dag het gevoel dat er iets gaat gebeuren maar weet niet wat!Ik heb een heel apart "bruisend" gevoel achter mijn schaambot...kan het gevoel niet uitleggen. Iemand? Ik hoop het zo, het is pas ronde 1 dus mag niet teveel verwachten 😁
     
  5. jill1984

    jill1984 Actief lid

    10 jun 2012
    362
    0
    0
    NULL
    NULL
    echt grieperig ben ik niet maar ik ben wel in een keer verkouden.
    afscheiding kan vanalles betekenen. ene heeft helemaal niets voor nod, ander juist heel veel.

    toen straks zat ik in de auto en voelde in eens een klodder eruit komen. voelde me echt sip want ik was er van overtuigd dat ik ongesteld geworden was... niet dus!
    ik probeer te wachten tot dag 42. en dan testen. ( nu 36)
    wanneer wil jij gaan testen
     
  6. Marlee16

    Marlee16 Actief lid

    17 mrt 2016
    473
    67
    28
    Oh spannend joh dat van die klodder afscheiding is volgens mij wel echt een heel goed teken 😁....Ik heb wel ergens gelezen dat je weerstand lager is als je(net) zwanger bent...😄 Heb je elke maand zo een cyclus? De mijne is sinds ik bijhoud 22-22-25....Ik wil nog niet te vroeg testen ik heb een app en volgens die app moet ik vandaag worden maar ik hou slag om de arm hoor, wil eigenlijk zo lang mogelijk wachten om teleurstelling te voorkomen en omdat ik nog niet zo grip op mijn cyclus heb...misschien dat ik op moederdag ga testen...stel je voor zeg!😁
     
  7. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Was vandaag heel misselijk en hongerigg. Hopelik nestelt t eitje zich in
     
  8. elly010

    elly010 Actief lid

    1 dec 2011
    306
    1
    16
    nu nog werken. maar vooral huismoeder huisvrouw
    alanya turkije
    Hoe bedoel je een test die je hoop geeft haha. Ik had een test gedaan dus ik kijken ik denk huh is dat nu een lijntje. Maar maar tot de helft. Dus ik beter kijken blijkt er een vuiltje op de test te zitten dus en ik was al haast aan het juichen. Maar nu dus dag 13 of 15 DPO dus 1 dag voor nod of 1 dag na NOD. Ik slaap opeens door doe ik nooit en droom heel erg wat ik ook nooit doe. Dus ben nog niet helemaal negatief. Maar een test had dan nu toch wel iets moeten doen denk ik. Ik ga er maar gewoon vanuit hoe hoog mijn hoop ook was/ is dat wij door moeten naar maand 41.
     
  9. elly010

    elly010 Actief lid

    1 dec 2011
    306
    1
    16
    nu nog werken. maar vooral huismoeder huisvrouw
    alanya turkije

    Ik snap je gedachte wel. Maar een ingenesteld eitje laat niet zomaar los dus nee daar zal het niet door komen. Het zal eerder als je er erg mee bezig bent daardoor komen als je te laat ongesteld werd. Maar het is niet leuk.
     
  10. naatasja

    naatasja Fanatiek lid

    17 jan 2012
    1.003
    71
    48
    Enschede
    Mag ik er ook bij?? Zit nu ongv een week voor me NOD ik heb eigenlijk geen idee wanneer die moet komen door mijn miskraam..

    Heb wel een negatieve test gehad en volgens de gyn was alles weer mooi schoon. Heb een licht wordende ovulatietest gehad (te laat getest net de piek gemist maar was nog behoorlijk donker)
    Goed gezellig gemaakt en nu maar afwachten..

    Symptomen voor nu
    - Gevoelige borsten vooral rechts
    - Gevoelige tepel vooral recht
    -afscheiding (vorige zw ook)
    - Verkouden (vorige zw ook)
    - De hele dag met vlagen misselijk
    -Lichte menstruatiekramp (vorige zw ook)


    Ben benieuwd of ik zo snel zwanger mag zijn, de vorige x duurde het 4 jaar..

    De zwangeren onder ons van harte gefeliciteerd.
    De wachtende onder ons, zenuwslopend maar gelukkig hebben we elkaar :D
     
  11. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Over 8 dagen ongesteld worden :) zal mij benieuwen. Ik had trouwens nog n vraagje, naja twee
    1. ik lees op de ene site dat de innesteling na 4 dagen al plaats kan vinden en bij de andere site lees ik dat het tussen de 6 en 10 dagen plaats vind, maar welke zegt de waarheid?

    2. Sommige mensen beweren dat ze heel snel na de bevruchting al symptomen hebben, want t lichaam maakt vanaf de bevruchting het hcg hormoon al aan ( stond op een site) maar andere zeggen weer dat je pas op of na je NOD symptomen kan voelen. Wat is hiervan waar?
     
  12. elly010

    elly010 Actief lid

    1 dec 2011
    306
    1
    16
    nu nog werken. maar vooral huismoeder huisvrouw
    alanya turkije

    Antwoord op vraag 1 een bevrucht ei nestelt inderdaad normaal gesproken pas na een dag of 5 in. Door de afstand die het moet afleggen en dergelijken.
    Antwoord op vraag 2 is denk ik bij een ieder verschillend. Maar als je bezig bent met zwanger worden denk je altijd eigenlijk wel iets te voelen en let je overal op. Ook als je er heel erg mee bezig bent kan je natuurlijk dingen voelen of denken die gewoon normaal zijn.
    En vele symptomen zijn jammer genoeg ook gelijk aan een naderende ongesteldheid dus ja is gewoon lastig te zeggen. Daarnaast kan een ei natuurlijk ook innestelen maar dat er iets fout gaat en dan komt er alsnog gewoon een ongesteldheid aan.
     
  13. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Okeej bedanktt voor de duidelijkheid!!!
     
  14. LovelyyX93

    LovelyyX93 Niet meer actief

    Hey dames!

    Gister zou ik ogesteld moeten worden en ben het nog steeds niet, had gister weer heel veel last van witte waterige afscheiding.. En nu nog steeds geen tekenen van ongesteldheid. Dus ben benieuwd hoe lang het dan gaat duren voor mij, aangezien ik 4 april gestopt was met de pil en 8ste de onttrekkingsbloeding heb gehad tot de 10de. Ben nu van 28 dagen uit gegaan maar kan natuurlijk ook langer duren nu ik de pil niet meer slik (voor de nieuwe hier, ik heb de pil van 15 maart tot 4 april geslikt nadat ik de mirena had laten verwijderen) ik geloof niet dat het al zo snel raak is bij mij? En ik gewoon soort van moet ontpillen, heb nu ook echt nergens meer last van. Behalve de afscheiding.

    Ik ben een echte stresskip dus misschien heeft iemand een idee?
     
  15. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    29 mrt 2016
    2.257
    1.964
    113
    Help! Ik denk wat te zien.. ?? Vandaag 11 dpo. Het is lastig op een foto te krijgen 😢
     

    Bijgevoegde bestanden:

  16. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Sorry... Ik zie helaas niks:( misschien over paar dagen weer testen?
     
  17. LovelyyX93

    LovelyyX93 Niet meer actief

    Ik zie helaas ook geen tweede streepje :(

    Ik heb een beetje bloedverlies nu. Heb dus een 29 dagen cyclus gehad deze keer. Erg mooie cyclus de eerste maand zonder pil :D

    Weet iemand dan wanneer ik beter kan beginnen met ovu testen ?
     
  18. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    7 nov 2012
    5.683
    326
    83
    Vrouw
    Horeca medewerker Hotel
    Vanaf dag 10/11 van je cyclus :) En.. mooie cyclus indd!
     
  19. LovelyyX93

    LovelyyX93 Niet meer actief

    Thanks! Ja inderdaad, alleen heb ik ook gelezen dat je alsnog zw kan zijn :( En je de eerste maand nog 'ongesteld' kunt worden.

    Gaan er nu wel echt voor (althans proberen) ;)

    Hopelijk is het snel raak.
     
  20. LovelyyX93

    LovelyyX93 Niet meer actief

    Pff weer onzekerheid! Menstruatie zet helemaal niet door, alleen als ik tampon in breng en 2 uur later vervang dan zit er wel iets van 'bloed' aan :/ maar echt heel weinig. Als morgen nog niks heb dan ga ik maandag een testje wagen en anders zou ik toch even moeten wachten.
     

Deel Deze Pagina