25 graden op kamertje hoe kleden in de nacht ?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Rikky, 8 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    C ligt in een pyjamashirt, romper korte mouw en een zomerslaapzak.
    Heeft ze het vanacht warm gaat der shirt uit.
    Ze slaapt niet zonder slaapzak.
    Is 21,5 graad op der kamer
     
  2. tuc

    tuc Niet meer actief

    Je kindje is ruim 1,5 dus. Ik zou zeker een zomerslaapzak doen.

    Hier sliep zoon op die leeftijd met deze temp in een boxershortje...verder niks.

    Dochter heeft graag iets aan dus zomers nachthemdje of korte pyama...ook op die leeftijd.
     
  3. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Hier 20 maanden en hebben romper korte mouw en zomer slaapzakje aan.
     
  4. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Hier is het trouwens nu nog 28 graden op de kamer
     
  5. Billy60

    Billy60 Niet meer actief

    Hier is t ook denk iets rond de 25 graden. Dochter slaapt in mouwloze romper en het zomergedeelte van de Puckababy. Ze gaat niet slapen zonder slaapzak, gelukkig is deze echt heel dun!
     
  6. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    hier een zomerslaapzak en romper lange mouw. Hoe warm het boven is weet ik niet precies maar graadje sauna zeker ;)
     
  7. LieveMamaTrix

    LieveMamaTrix Fanatiek lid

    12 mrt 2012
    2.806
    0
    36
    Hier nog een kleintje (12 weken), maar die ligt nu wel in een romper in haar Puckababy. Gisteren nog met dekentje, vandaag op de dag al zonder. Onze slaapkamer, waar de wieg staat, is de koelste ruimte in het huis... Maar toch denk ik dat het met een paar dagen warmte als snel te warm kan worden.
     
  8. Daan90

    Daan90 Bekend lid

    10 mrt 2013
    651
    3
    18
    Ik verbaas me over al die lange mouwen bij temperaturen die genoemd worden. Mijn dochter heeft het echt snel warm, hier staat ook altijd het raam open en kachel zacht of uit dus in koudere perioden is het zo'n 13/14 graden op haar kamer. Ze slaapt meestal vanaf halverwege de nacht bij ons en daar is het nog kouder (kachel helemaal uit en raam open).
    Met deze temperaturen dus echt bijna niks aan. Het is dat ze met een slaapzak aan beter slaapt, anders had ik die uit gehouden. Gister lag ze alleen met luier in zomerslaapak zonder mouwen. Nu is het door harde wind hier iets frisser en heb ik een T-shirt aan gedaan en dan slaapzak. Hier liggen de slaapkamers overigens in het koele deel van het huis, nu zo'n 22 graden en vannacht was het afgekoeld tot 19/20 graden. Dochter is nu ruim 1,5 trouwens.
     
  9. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    8 apr 2015
    5.989
    1.439
    113
    Wat is een zomerslaapzak? We hebben hier de dunste van de HEMA sowieso zonder mouwen. Maar is nog wel dikker dan een gewoon lakentje?
     
  10. Stringetje

    Stringetje Fanatiek lid

    7 feb 2015
    1.213
    478
    83
    Gelderland
    Hier kindje van 1 met Puckababy lenteslaapzak en hemdjesromper. Het is 23 graden op d'r kamer. Ben al paar avonden ook in dubio of ze minder aan moet maar ze slaapt eigenlijk wel heel goed. 'Lastig' he die hoge temperaturen met slapen ineens...
     
  11. Daenerys

    Daenerys Fanatiek lid

    21 jun 2013
    1.399
    15
    38
    #31 Daenerys, 8 mei 2016
    Laatst bewerkt: 8 mei 2016
    Bij mijn dochtertje op haar kamer geeft die nu 29 graden aan en ze ligt alleen in een korte mouw romper met alleen een t shirt eroverheen.
    Normaal ligt ze in een slaapzak maar vrijdag kookte ze daarin en laken trapt ze van zich af en ze draait nogal heel het bed rons dus dat vind ik link..
    Heb net nog even gevoeld in dr nekje maar ze voelt nog warm aan en ze heeft het snel warm en nooit koud.
    Ze zeggen ook altijd liever wat te koud als te warm.
    Afgelopen nacht heeft ze ook zo geslapen en heeft ze gewoon door geslapen... Vind het ook zo lastig nu met die hitte .

    Haar kamer koelt ook echt niet af hooguit 1 graadje minder.
     
  12. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Hier was het gisteren 26 graden op haar kamertje. Ze is gaan slapen in romper met korte mouw en mouwloze Hema zomerslaapzak, halverwege de nacht was het kennelijk toch iets te koud en heeft ze nog een pyjama shirt aan gekregen.
     
  13. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Een dunne zomerslaapzak aan doen
     
  14. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    9 jan 2013
    9.521
    3.739
    113
    Hier heeft hij geslapen in een romper korte mouw met een dunne pyjama lange mouw en een hele dunne zomerslaapzak van de babydump (volledig katoen) zonder mouwen.
    Was 23 graden op z'n kamertje en hij was vanmorgen goed warm.
     
  15. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    9 jan 2013
    9.521
    3.739
    113
  16. Bizzy

    Bizzy Fanatiek lid

    30 okt 2007
    2.828
    2
    36
    thuisblijf moeder
    rotterdam
    Romper korte mouw en zomerslaapzak.
    Oudste slaapt zelfs alleen in zn boxer
     
  17. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Ons meisje werd vannacht helemaal gek in dr pyjama. Dus alleen romper met spaghetti bandjes en dekentje van een grote xl hydrofiel gegeven. Zo heeft ze de hele nacht geslapen :)

    Ik zie dat iedereen haar kindje in een slaapzak legt, is dit pure gewoonte of slapen jullie kindjes anders niet?
     
  18. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.147
    23.230
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Omdat ze niet stil ligt en ze anders onder de deken terecht komt. Die gaat het hele bed door :D
     
  19. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    :D
    Hier ook zo'n druk spookje idd. Maar moet zeggen dat ze de afgelopen dagen wel prima heeft geslapen zonder slaapzak. Vraag me af of ze daar juist onrustig van wordt.
     
  20. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Hier is t lakentje er binnen een minuut ook vanaf en zonder slaapzak valt hij niet in slaap... Gewoonte geworden dus voor hem ^^
     

Deel Deze Pagina