Oktober 2015 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Meysje, 18 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Hoi meiden ik breek weer even in ;) inmiddels bijna 11 weken en vanochtend echo gehad. Alles ziet er goed uit :) 1 december uitgerekend officieel nu :)
     
  2. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    Ben echt super blij voor je !!
     
  3. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Hoi Lieke,
    Wat fijn voor je! Zover was je de vorige keer toch niet of wel? Krijg je nu extra echo's? Hoe voel je je verder?

    Hoe gaat het met de anderen? Fijne moederdag gehad?

    R. had een schilderijtje gemaakt op het kdv met zijn voetjes erop. Ik werd helemaal emotioneel want had niks verwacht! Zo leuk. Ga hem zeker ophangen.
    Ook heb ik van manlief een fietszitje gekregen! Zo leuk. Wilde hem meteen gebruiken maar op de doos staat vanaf 9 maanden of 9 kilo. R. is nog niet eens 8 kilo en gisteren 7 maanden dus nog even wachten.
    Jammer!

    Gisteren dus alweer 7 maanden! We zijn toen begonnen met korst brood geven en dat ging helemaal op! Zo leuk.
     
  4. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Mijn dochter woog met 1,5 jaar nog niet eens 9 kilo maar kon al wel in het fiets stoeltje, het gaat meer om het zelf kunnen zitten en de stevigheid van het nekje als je over drempels gaat.

    Hoelang ze zelfstandig kunnen zitten zolang kun je fietsen, als hij een half uurtje zelf kan zitten moet je dus geen route van een uur uitzoeken ;)
     
  5. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Wat fijn Lieke!

    Ik kreeg ook een lief knutseltje van het kdv haha. Een foto van dl in een uitgeknipt hart. Erg leuk, de foto is ook leuk :)
    ons nachtje samen weg was ook geslaagd. heerlijk weer gehad en fijn om even samen er tussenuit te gaan. sinds za/zo wel een hoestend en piepend kind. vandaag ging het weer redelijk dus ze is wel naar het kdv.

    @fietsen: zooo veel zin in, maar inderdaad ze moeten goed/stevig kunnen zitten. dl blijft nu redelijk zitten een halve minuut als je haar neerzet dus hopelijk kan ik over een maandje (kleine) stukjes gaan fietsen :)
     
  6. Edith1987

    Edith1987 Fanatiek lid

    22 jun 2013
    1.507
    202
    63
    Vrouw
    Zeeland
    Gefeliciteerd Lieke! Geniet ervan!

    @moederdag: ook een schilderijtje van de psz en een bloementuintje van de gastouder, met fotootjes van beide kindjes. Heel lief! Van manlief een fietsstoeltje voor achterop gehad (dl zat nog steeds voorop) en een drinkfles waar je fruit in kan doen. Flink verwend dus!!

    @fietsen: heb ik ook zo'n zin in!! Met de wagen loop je toch vaak dezelfde rondjes. Lijkt me zo leuk om met de 2 kids de polder in te gaan! Broertje gaat steeds beter zitten op schoot, maar kan echt nog niet zelfstandig even blijven zitten. Lijkt net een oud ventje dan, helemaal in elkaar gezakt :)

    @wakker: kunnen jullie kleintjes ook steeds langer wakker zijn overdag? Eerst moet broertje echt na 1,5 uur weer terug naar zijn bedje, maar nu haalt hij ook 2 tot 2,5 uur. Met de nodige afleiding van zijn grote zus dan, haha!

    @warmte: broertje was de laatste dagen wel wat sneller moe door de warmte. Hij zweette ook snel, steeds natte haartjes :) maar heeft al wel een lekker bruin koppie. En dat in de schaduw!

    Fijne dag!
     
  7. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Dankjulliewel! Nee vorige keer ging het mis op 6 weken en daar zijn we ruim overheen. Alles ziet er top uit en over 2 weken weer echo met 12 weken in het zh. Op de misselijkheid en vermoeidheid na prima moet k zeggen..al speelt m'n bekken beetje op als k teveel doe dus beetje gas terug nemen. Blijf nu weer in het zh onder controle en omdat t nu via icsi is krijg k met 20 weken een GUO..uitgebreide 20 weken echo zegmaar. Voelt echt super verder allemaal :)
     
  8. Melovekane

    Melovekane Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    1.284
    0
    36
    Vrouw
    Lerares aardrijkskunde
    Zuid Holland
    @Moederdag: mn man was moederdag een beetje vergeten haha. Maar wel van mn oudste zoontje een knutselwerkje gehad die hij op school had gemaakt. hebben een heerlijke dag gehad met de kids. lekker een stuk gaan fietsen (bakfiets) en dan lekker ergens picknicken en smiddags nog even een bakkie gedaan bij de intratuin waar ik toch nog een mooi bloemetje van mijn man kreeg haha.

    @fietsen: ik vervoer mijn kids nu in de bakfiets maar kan idd ook niet wachten tot ik ze op de gewone fiets kan zetten :) Mijn jongste zit idd ook nog als een oude man haha en valt ook nog wel om. Op mijn schoot zit hij wel redelijk goed.
    Hebben hem dit weekend voor het eerst in de kinderstoel gezet. Zoooo schattig!!

    @ontwikkeling: wat kan jullie kindje al? ik begin mij al weer zorgen te maken... hij draaid nog niet. Heeft wel een tijd van buik naar rug gedaan maar ineens niet meer. Aangezien mn oudste zoontje op een gegeven moment ook fysio hier voor kreeg maak ik mij al weer zorgen :(

    @bijvoeden: ja gaat hier nu eindelijk een beetje beter. Fruit pakt hij goed. ik weet daarmee nu ook een beetje de goede tijden. Maar vind het avond eten nog lastig wanneer te geven. Brood vind hij heerlijk! eet er nog niet veel van maar valt het wel aan haha

    @slapen: ohh meneertje slaapt hier bijna niet over dag... doet tukjes van half uur tot een uurtje.. echt niet fijn soms... en wordt ook vaak om half zes al wakker :(

    @ nachtje weg: heeeeeeeeeeerlijk. heb er zo van genoten!!! maar idd de volgende dag was mijn oudste ook wel van slag. maar ik heb het leuk gehad
     
  9. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Melovekane, dl kan draaien, zowel buik naar rug en rug naar buik. Maar ze doet t ook rustig een week niet. Ze vindt het gewoon niet interessant ofzo :) ieder kindje doet op eigen tempo. Snap je zorgen wel maar vooralsnog lijkt het mij nog niks geks.
     
  10. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    Melovekane geen zorgen maken hoor :) elk kindje heeft zijn eigen tempo


    M doet al veel, die tijgert de hele kamer al door en rolt al 3 maanden van links naar rechts en weer terug, hij trekt zich nu ook op aan de box,

    Maar zo snel waren mijn andere drie niet hoor ;) twee ervan liepen wel met 12 maanden maar dat ging echt uit het niets, mijn tweede liep met 15 maand en met 12 maand begon ze met billen schuiven
     
  11. Edith1987

    Edith1987 Fanatiek lid

    22 jun 2013
    1.507
    202
    63
    Vrouw
    Zeeland
    Zoooo, jij hebt een snellerd Hippo :) Lijkt me erg leuk om te zien! Broertje kon al een tijdje van zijn buik naar rug, maar sinds vorige week ook andersom. Maar het blijft ook makkelijk als papa of mama het doet hoor! Mijn dochter liep met 13 maanden, maar die was altijd al sneller dan zl.

    @bijvoeden: ik vind het ook lastig op welke tijdstippen je iets moet geven. Op deze leeftijd is het nog niet nodig om flessen te vervangen toch? Wat ik nu wil aanhouden: 10.00 uur een soepstengel/cracker oid. 12.00 uur een boterhammetje. 15.00 uur fruit. 18.00 uur potje. Maar hij sliep bijv. vandaag tot 11.00 uur. Dus sla ik het ochtendtussendoortje over, maar dan is 12.00 uur net weer te laat voor de honger :D We rommelen maar wat aan...
     
  12. Melovekane

    Melovekane Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    1.284
    0
    36
    Vrouw
    Lerares aardrijkskunde
    Zuid Holland
    @ bijvoeding: ja dat heb ik ook dat aanrommelen. Vandaag viel hij idd rond de ochtend snack in slaap. Dus z'n bedje in. Om elf uur fles en heb hem toen om een uur fruit gegeven. Halve banaan, 3/4 appel en 3/4 peer. Gesmuld heeft hij. Vier uur weer fles en dan rond kwart over vijf wat eten geprobeerd maar dan houdt hij stijf z'n mond dicht!

    @ontwikkeling. Vandaag heel veel naar z'n zij rollen en dan bijna doorrollen maar dan schrok hij en ging hij weer terug. Heel de tijd dmv bruggetje maken bewegen. Mijn oudste liep pas met 19 maanden. Draaide pas met een maand of 10.... Was met alles heel laat, dus vandaar dat ik mij nu zorgen maak
     
  13. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Ik ben er vrij makkelijk in.. In principe geef ik om 9.00 fruit, 12.00 brood en 18.00 avondeten maar het fruit geef ik ook wel eens om 11.00 en het brood om 15.00. Net wat uitkomt ;) ze vindt het allemaal prima.

    Ze hoest nog steeds heel veel en bleef er zowat in vannacht. Ben naar de ha geweest maar ze is gewoon verkouden. Hopelijk snel over, verlang wel weer naar een goede nacht :D
     
  14. Sorraya41

    Sorraya41 Bekend lid

    4 sep 2014
    832
    13
    18
    Hier weer een update... even een ego berichtje....
    Vorige week vrijdag zou de uitslag vanuit de landelijke commissie voor beentumoren bekend zijn. De arts belde niet. Ik smiddags naar het spreekuur gebeld en zou teruggebeld worden. Dinsdag was ik nog niet teruggebeld dus ik zelf bellen... om 4 uur belt de oncoloog. Edjéhra was niet besproken want hij was vergeten om de MRI in te dienen. Volgende bijeenkomst is op 27 mei. Ik was laaiend... woedend.. verdrietig en voelde mij zo vreselijk onmachtig.... De arts heeft haar gewoon helemaal niet ingediend hij weet als geen ander wat je moet aanleveren.... wel wist hij mij te vertellen dat er vanuit het internationaal forum een mogelijke kijkrichting is... Na een half uur kreeg ik de naam het proteus syndroom... ik Googlen nou dan wordt je niet vrolijk... maar zo raar want de klinisch geneticus zou bellen als hij wat wist... en in deze arts hadden wij wel vertrouwen.. pfff woensdag bellen dacht ik...
    Woensdag te horen gekregen dat er weer plekjes gevonden zijn op de 3/4de long die mijn moeder nog heeft... kon het even niet opbrengen om te bellen.
    Donderdag zat ik mij op te vreten op mijn werk dus ik bellen. Assistent aan de lijn en kreeg te horen dat de klinisch geneticus mij 27 mei ging bellen... nou niet dus. Uiteindelijk na een half uur de klinisch geneticus aan de lijn. Mijn frustraties geuit en de man was laaiend a omdat de oncoloog weer zijn werk niet heeft gedaan en b dat hij zijn mond voorbij heeft gepraat. Wat blijkt er zijn meerdere mogelijkheden voorgedragen en de klinisch geneticus is gelijk in actie gekomen en heeft het biopt van Edjéhra ingezet voor gen onderzoek. .. De uitslag kan elk moment binnen zijn... naast een aantal syndromen wordt ons meisje toch op de oncogenegen getest. De klinisch geneticus is niet overtuigd van het goedaardige karakter van de 5 tumoren die zij inmiddels heeft... verwarring angst dit hadden wij weggestopt.... wat nou als het toch kwaadaardig is en er is al die tijd niets gedaan door een zeer nalatige arts.... De klinisch geneticus zorgt dat Edjéhra dinsdag in Leiden besproken wordt door een afvaardiging van de commissie. Hij hoopt dat dan de labuitslagen er ook zijn en dan belt hij direct. Ook is hij laaiend dat er geen pijnstilling is gegeven want ook hij denkt dat ons meisje pijn heeft. De klinisch geneticus gaat aan de bak en zet alles nu in werking en wij...... wachten af maar niet lijdzaam want er gaat een klachtenbrief naar de oncoloog. Mocht de uitslag negatief zijn dan zal ik zorgen dat hij voor de ethische commissie moet verschijnen.... Hij heeft pech ben gebekt en ik werk in de zorg dus ken de wegen.....
     
  15. Melovekane

    Melovekane Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    1.284
    0
    36
    Vrouw
    Lerares aardrijkskunde
    Zuid Holland
    Wat een verhaal! En wat een eikel zeg! Om het ff netjes te zeggen!!
    Het is allemaal vreselijk! Leef met jullie mee!
     
  16. Sorraya41

    Sorraya41 Bekend lid

    4 sep 2014
    832
    13
    18
    Dat weet ik en vind ik ook onzettend lief.

    Wel een heerlijke moederdag gehad. Mooie zelfgemaakte cadeautjes altijd de leukste en heerlijke parfum en van mijn dochter uit Lanzerote een geweldige doos merci met een foto erop van ons samen en een prachtige tekst....

    Edjéhra kan sinds de 3 dagen rollen joepie.... zit zelfstandig en eet een stuk beter.... ben zo trots op haar.... Wil de hele dag staan... en ze kan lachen als de beste en is gek op knuffelen ze eet je bijna op😂😂😂.

    Tis maar een kleintje met haar 65 cm en 7500 gram... maatje 68 is nog ruim...
    Nu lekker genieten van de pinksterdagen en op naar hopelijk goede uitslagen..

    Verder met iedereen alles goed?
     
  17. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Jemig Sorraya, ik weet gewoon niet wat ik moet zeggen. Wat jullie doormaken is echt enorm heftig. Die twijfels, die onzekerheid.... Het duurt allemaal zo lang. Je meisje die wellicht pijn heeft. Hoe is ze er verder onder?
    Sterkte.

    Wij zijn een weekje naar center parcs geweest. We hebben precies alle mooie dagen meegemaakt. Wat een geluk! Het was echt genieten. R. paste zich prima aan. Sliep heerlijk in zijn bedje daar. We hebben gezwommen, gefietst, zo enorm fijn allemaal!! Toen ik thuis kwam wel weer een dip. Geen zin meer om te werken straks. Heb ik altijd na vakantie. Weer even omschakelen.

    Morgen weer schildklier prikken. Ik slik nu 5 weken medicatie ervoor. Ik hoop zo dat het weer goed is. Aan de andere kant zou dat ook gek zijn want ik ben nog steeds zo enorm moe!!! Mja,we wachten af.
     
  18. women21

    women21 Bekend lid

    13 aug 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    Hoi meiden! Was ik ook weer even.. Alleen ff het bericht van Soraya gelezen maar jeetje ik voel gewoon je woede en verdriet... Ik zou laaiend zijn ook!! Wat een achterlijke zeg! Dit konden jullie nou net niet gebruiken 😞. Mijn duimen draaien nog steeds heel hard, maar het word nu wel eens tijd dat er voor jullie duidelijkheid komt!! Dikke knuff

    Hier druk met van alles en nog wat. Hebben eindelijk een fotoshoot gehad om ons complete gezinnetje vast te leggen. Zijn superblij met de foto's! Wat gaat het hard he meiden, Thijs alweer 7 maandjes.

    Even 2 spam foto's van de shoot hoor. Ben zo trots op mijn liefjes..
     

    Bijgevoegde bestanden:

  19. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Wat een prachtige fotos!!!
     
  20. Melovekane

    Melovekane Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    1.284
    0
    36
    Vrouw
    Lerares aardrijkskunde
    Zuid Holland
    Mooie foto's!
     

Deel Deze Pagina