Het wachtbankje

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Dominique1991, May 3, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. noa147

    noa147 Lid

    Apr 6, 2016
    89
    0
    0
    NULL
    NULL
    Spannend sarahhh hoop op goed nieuws voor je ik heb geen symptomen meer en me borsten zijn ook niet meer gevoelig heel vreemd
     
  2. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Hmmm das inderdaad vreemdd... Nja hopen op het beste he :)
     
  3. LovelyyX93

    LovelyyX93 Niet meer actief

    Hoi hoi dames!!

    Owww hopelijk is het raak Sarahh!!
    Ik had toen ook van die steken maar nu ineens helemaal niks meer,, ben overigens ook ongesteld geworden toen vrijdag op zaterdag dus hopelijk morgen over. Maar heb ook gelezen dat je de eerste maand nog bloedverlies kunt hebben die net zoveel als je menstruatie kan zijn terwijl je toch zwanger schijnt te zijn? Heb nu wel een mindere druk om een test te gaan doen.

    Is het misschien een idee voor mij om van de week al te beginnen met ovu testen of pas na het weekend? Cyclus was deze keer 29/30 dagen.
     
  4. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Word net wakker met menstruatiepijn dit duurde n kwartier hmm..
     
  5. naatasja

    naatasja Fanatiek lid

    Jan 17, 2012
    1,003
    71
    48
    Enschede
    Heb nu 4 action testen versleten maar geen enkele positief. een week na mijn miskraam negatief getest schoon verklaard, alle symptomen weg. Nu komen er weer symptomen (zelfde als vorige zw) maar de testen blijven negatief.. Denk dat ik maar kruidvat testen ga kopen.. Word er helemaal gek van.

    Hier al meiden met een positieve test?
     
  6. Saxy86

    Saxy86 Nieuw lid

    Jul 20, 2015
    2
    0
    0
    Gastvrouw bij Novadic-Kentron
    Oirschot
    Hoi Meiden,

    Volgende week is mi NOD en heb nu al kwaaltjes of ik hou mijzelf voor de gek dat kan natuurlijk ook. Ben misselijk heb pijnlijke borsten veel hoofdpijn en heel moe. Wij zitten nu in ronde 13 tussen door wel een miskraam gehad. Voor mij zou het 2de kindje zijn en voor mij vriend de 1ste. Zo spannend allemaal kan niet wachten tot mij NOD maar ja zal moeten. Sinds de miskraam in december heb ik mijzelf niet meer zo gevoeld dus nu hopen en wacht ellende hahahaha
     
  7. LovelyyX93

    LovelyyX93 Niet meer actief

    Hey,,
    Ik had al die kwaaldjes ook maar denk dat het bij mij meer kwam door het 'ontpillen' heb nu nergens meer last van terwijl ik altijd wel iets heb als ik mijn menstruatie heb. Mijn vriend en ik gaan nu voor ons eerste kindje maar willen het liever niet forceren,, dan ga je teveel hopen of het raak is voor mijn gevoel, dus wij laten het over aan 'toeval' ;) maar hopen blijf ik toch wel, ik ga uit van cyclussen van 28, 29 en 30 dagen.

    Voor jou hoop ik dat het raak is! Aangezien het nu al je 13de ronde is:0

    Hou je me wel op de hoogte? ;)
     
  8. crea1989

    crea1989 Actief lid

    Feb 21, 2016
    161
    0
    16
    Hoihoi, ik zit ook op dat vervelende wachtbankje.. maandag is mijn nod. Zondagmiddag heb ik wat rozig verlies gehad en gistermorgen erg veel last van steken in de buik. Ik hoop dat dit een evt innesteling betekend. Pff wil eigenlijk wel testen maar moet nog maar even geduld opbrengen😯
     
  9. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Had gisteravond na de seks menstruatiepijn was heel raar hahah. Miss nog van n innesteling?
     
  10. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Vandaag af n toe wat menstruatiepijn dat maar 2 minuten aanhoud per keer
     
  11. Tulpje92

    Tulpje92 Lid

    May 3, 2016
    39
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb vandaag nergens last van!
    Vandaag een dag thuis en dan ben je er alleen maar mee bezig..
    Hoop gauw iets te voelen 🙊
     
  12. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Ik hoop het voor jee!!
     
  13. Tulpje92

    Tulpje92 Lid

    May 3, 2016
    39
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik hoop dat t geen menstruatie pijntjes zijn bij jou!!!
     
  14. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Jaa hoop t ook! Want t komt nu wel dichtbij :0
     
  15. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Okeej heb gister na de seks niet gelekt van zn sperma wat ik normaal altijd wel doe. Nou net las ik dus dat t sperma dr tijdens de vruchtbare periode minder of helemaal niet uitloopt. Maar ik dacjt echt dat ik mn eisprong al had gehad. Heb ook helemaal geen slijm meer nu. En het vele slijm dat ik gister had was niet rekbaar.

    Kan iemand mij misschien een beetje helpen? Heb ik nou 2 mei mn eisprong gehad of krijg ik hem nu pas? Ik ben zo in de war.
     
  16. LovelyyX93

    LovelyyX93 Niet meer actief

    Heey heey!!

    Pff elke keer als ik fb even check is er weer iemand zwanger die ik ken :0 ik wil ook!! Haha. Maar nog even geduld.
    Denk dat ik morgen al wil beginnen met ovu testen
     
  17. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    Oct 19, 2015
    963
    6
    18
    Sarahhh heb je ovulatietesten gedaan? Maar alleen met het bijhouden van je basale lichaamstemperatuur kan je achteraf zeker weten dat je een eisprong hebt gehad....

    Pfffff hier nog steeds alleen bruinverlies vandaag, dag 5, echt wel teveel voor een innesteling lijkt me zo alles bij elkaar. Maar ook al is m'n temperatuur iets lager dan gisteren, toch geen flinke daling wat het einde van m'n cyclus zou betekenen. Vandaag zit ik op 13/14 dpo.... Om gek van te worden
     
  18. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Krijg nu ineens buikpijn en rugpijn. Houd mn lichaam me nu voor de gek. Dit voelt precies t zelfde als twee mei toen ik dacht mn eisprong te voelen
     
  19. Tulpje92

    Tulpje92 Lid

    May 3, 2016
    39
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sarahhhh, hmm wat vreemd! Ik heb dat nog nooit gelezen maar je zou het zomaar goed kunnen hebben hoor.
    Als we het nou is direct na de eisprong al konden weten he..
    Al die spanning, om gek van te worden!

    LovelyyX93, je kunt gewoon beginnen met ovulatie testen, voor het zelfde geld heb je je eisprong een keer wat vroeger, je weet het nooit!
    Het kan geen kwaad toch

    Ik kijk ook vaak op internet en dan kom ik heel vaak dit boek tegen;
    https://vlugbevrucht.nl/index2.php?pn=a4
    Heeft iemand hier vaker op gekeken en overwogen om het aan te schaffen? Of al aangeschaft?
     
  20. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Nee die heb ik niet gebruikt helaas
     

Share This Page