Lesbische mama's (to be)

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door vliegje, 15 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    ahh dat is balen kim!!! dan zou ik idd die sensitert niet gebruiken maar misschien de action ja al heeft het denk ik weinig nut want idd een eisprong is ook meestal tussen die dagen soms misshien iets eerder. misschien is het alleen nu wel anders omdat je ook zo'n rare menstruatie had
     
  2. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    16 sep 2015
    1.241
    120
    63
    Vrouw
    Noord Brabant
    Ja daarom, dacht ik, voor mn 'administratie'...
    Die vd action gebruik ik verder toch niet anders. En heb er nog 19 liggen...
     
  3. spunkie

    spunkie Bekend lid

    15 apr 2014
    528
    32
    28
    Noord-Holland
    Zo... ff bijgelezen...

    Vervelend Kim dat de donor niet kan. Hier hebben wij dat al wat vaker meegemaakt. Helaas toen op het laatste moment. (nog zuurder).

    We wachten nu op de ongesteldheid van mijn vrouw. En als het goed is hebben we eind deze maand onze eerste poging.

    We zijn net terug van een heerlijke week vakantie. Onze dochter is daarna ziek geworden. Koorts en een enorme snotneus. Maar het gaat nu al een stuk beter.
    Over twee weken naar het ziekenhuis voor (waarschijnlijk) de laatste foto van haar heupen. Daarna nog naar de huisarts voor een second opinion in een ander ziekenhuis.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  4. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Spunkie, spannend dat jullie eind deze maand ook een poging hebben waarschijnlijk! Wij ook dus wie weet lopen we gelijk op met wachten haha.

    Even een kort berichtje, rete druk hier :(
     
  5. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    spunkie wat een mooie foto! hopelijk hebben jullie wel genoten van je vakantie. zijn jullie ergens heen geweest? balen dat ze daarna ziek is geworden maar gelukkig gaat het weer beter. hopen dat het idd de laatste foto van dr heupen is.

    spannend weer voor jullie beide voor de 2de. weer hoop mensen op wachtbankje straks.

    en am88 je nog steeds kunnen inhouden?
     
  6. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Ik vind het ergens ook weer eng aan een 2e te beginnen, hebben jullie dat niet?
    Die baby tijd vond ik zó heftig. Ik heb er te makkelijk over gedacht denk ik, maar vind het ook weer spannend nu. Lukt het om het allemaal te organiseren, qua werk en kindjes naar bed brengen 's avonds. We doen nu het avondritueel samen. Dan heb je er 2. Meer was. Meer kosten. Maar ik vind Reva alleen ook zo alleen en ik hunker naar nog een kindje en zwanger zijn en weet niet. Het voelt alsof ik echt nog een kindje wil terwijl die kans misschien sowieso kleiner is.
    Hebben jullie dat soort gedachten wel eens? Ik hoop gewoon dat ik voor een 2e kindje net zo'n goede moeder kan zijn als voor Reva, is onzekerheid denk ik..
    Mijn lijf wat misschien enorm veranderd en uitdijt. Nu heb ik alleen een klein buikje overgehouden hangtieten, verder mag ik niet klagen haha. Goed, onzekere bui. Ben ongesteld ook, zullen wel de hormonen zijn...

    AM, spannend! Nog een paar nachtjes slapen.

    Patricia, waarom kreeg je ook alweer IVF? Lukt het niet in je natuurlijke cyclus?
    Succes!
     
  7. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    vliegje wij hebben t er gisteren even kort over gehad. nu zijn wij natuurlijk pas ruim 2 weken moeder maar hebben zoiets van willen graag een 2de maar zijn al heeeel blij met 1tje. ben benieuwd wanneer wij klaar zijn voor een 2de.

    snap je onzekerheid wel maar denk idd dat t veel de hormonen zijn nu haha je kiest uit liefde voor een 2de kind dus dat gaat jullie dan ook echt wel lukken!! zolang je maar een goed team bent samen kan je alles aan.
     
  8. AM88

    AM88 Lid

    1 mei 2016
    39
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ah vliegje die onzekerheid heeft iedere mama denk ik! Maar al had je 12 kids, ik weet zeker dat je voor elk apart een geweldige mama bent en van ze allemaal evenveel houdt! Geen zorgen, het lukt jullie vast!!

    Heb ik me kunnen inhouden? Tot gistermiddag 5 uur ofzo ja! Daarna cb gedaan, super dom natuurlijk met middagurine, heb moeten persen om er wat uit te krijgen dus uiteraard niks. Daarnaast had ik maandagavond allemaal steekjes in mn onderbuik, jeukende tepels, jankbuien... dus mocht dit duiden op een innesteling dan was er natuurlijk geen druppeltje hcg te vinden in mn urine de dag daarna. Nu ben k er wel klaar mee en wacht ik tot na zaterdag. Kzie t vanzelf wel, heb me te gek gemaakt en nu denk ik boeie.. als t nu niet is komt het vast wel eens. Ben een stuk rustiger:)
     
  9. AM88

    AM88 Lid

    1 mei 2016
    39
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kim, waaron gebruik je niet altijd action? Ik heb action ovulatietesten en cb. De kliniek raadde mij aan om eerst action te doen, bij twijfel een cb erover doen en dan weer je t zeker. Heb deze maand (eerste keer iui) maar 1 cb gebruikt en de rest allemaal action. Scheelt een hoop geld toch? Wat kosten de sensitests?
     
  10. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    sensitests zijn ook heel goedkoop. ik gebruikte die ook en idd netzo als jij am88 sals ik dacht dat ie positief was deed ik een clear blue. had er via deze site heel veel gratis gekregen van iemamd echt super lief!!

    wel grappig dat je je toch niet in hebt kunnen houden haha enja dan is met middagurine testen niet zo slim. maar een innesteling merkt bijna niemand wat van hoor. meer mensen merken het niet dan wel. spunkie geloof ik wel ofja dr vrouw dan dmv wat bloed verlies.
     
  11. spunkie

    spunkie Bekend lid

    15 apr 2014
    528
    32
    28
    Noord-Holland
    @denanja
    we zijn naar Frankrijk geweest. (koude nachten, stralende dagen)
     
  12. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    lekker hoor. hoop volgend jaar ook lekker op vakantie te gaan met zn 3tjes richting het zuiden.
    eerst 19 juni naar duitsland :) een weekje
     
  13. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    25 mei 2014
    9.148
    3.392
    113
    Vrouw
    Ik doe ivf omdat ik na 15 kid pogingen nog steeds met lege handen sta. Ik heb milde endometriose en mijn rechter eileider is minder doorgankelijk (oorzaak onbekend). Maar het zou het zwanger worden niet in de weg hoeven staan. Duurt hooguit wat langer. Ik ben sinds juli 2014 bezig. Hopelijk gaat ivf wél het gewenste resultaat geven :)
     
  14. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    16 sep 2015
    1.241
    120
    63
    Vrouw
    Noord Brabant
    Sensitest zijn ongeveer 1 euro per stuk, met korting nog minder.
    Ik vind het wel fijn dat ik die stripjes gewoon elke cyclus op een blaadje in mijn schrijfblokje kan plakken. Met actiontests gaat dat wat moeilijk, grote dingen...

    Actiontests kosten overigens 5 voor 2,50 voor wie zich dat afvroeg...
     
  15. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    25 feb 2009
    1.529
    220
    63
    Hi meiden!!

    Zoooo ben even een tijdje niet online geweest maar zo te zien heeft niemand me gemist haha...
    Ben nogal druk omdat mijn vrouw 3mnd intern zit voor een opleiding ivm een nieuwe baan. Best druk dus in mijn eentje voor de kleine zorgen, t huishouden en werken ed.

    Super dat we een nieuw forum hebben en welkom aan alle nieuwe meiden hier!

    Denanja je bent bevallen zie ik!! Gefeliciteerd meis!! Hoe bevalt het moederschap?!

    Ook ik zal even netjes het lijstje invullen :)

    Wie ben je?
    Dreamy

    Leeftijd
    Ik 33 en mijn vrouw 42

    Alleenstaand/Samenwonend/Getrouwd:
    Getrouwd

    Donor gevonden via..
    ESB = European Sperm Bank

    Anoniem of niet-anoniem + motivatie hierachter:
    Niet-anoniem volgens NLe regelgeving wat betekent dat onze dochter op latere leeftijd in contact kan komen met de donor. Voor ons is de donor verder anoniem omdat wij geen 3e partij in de opvoeding wilde hebben maar zijn wel erg blij dat de mogelijkheid bestaat dat de donor opgezocht kan worden. Verder hebben wij voor de ESB gekozen omdat we heel veel informatie konden inzien over de donor (belangrijkste info de medische geschiedenis) EN we hoefden niet op een wachtlijst en konden beginnen wanneet wij wilden.

    ZI of behandeling in een ziekenhuis (en in welk land)
    IUI zonder hormonen dus in natuurlijke cyslus in het Medisch Centrum Kinderwens in Leiderdorp.

    Zijn er al kindjes en zo ja hoeveel:
    Ja 1 kindje, onze dochter Sara
     
  16. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    25 feb 2009
    1.529
    220
    63
    Ons gezinnetje tijdens onze vakantie op Curacao afgelopen maart:
     
  17. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    16 sep 2015
    1.241
    120
    63
    Vrouw
    Noord Brabant
    Superleuke foto Dreamgirl
     
  18. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    O leuke foto Dreamy!
    Ik miste je wel hoor! Leuk dat je weer ff langs komt.
    Is je vrouw dan 3 maanden volledig weg of wel weekenden thuis?

    Misschien gister inderdaad last van hormonen.. hahahaha. Ben ook gigantisch opgeblazen door menstruatie. Vanochtend stond ik voor spiegel en dacht, mm buikje is iets platter. Misschien is het nog wel om aan te zien. Hahahaha. En als ik weer bv geef vliegen de kilo's er misschien weer af net zoals bij Reva. Ben zo'n onzeker type en als ik dikker word, word ik veel onzekerder. Ken mezelf. Maar ik heb echt het gevoel dat er nog een 2e kindje bij ons 'hoort'. Maar, ik ben al dolgelukkig met Reva! En als het daar bij blijft is het ook goed :)
     
  19. spunkie

    spunkie Bekend lid

    15 apr 2014
    528
    32
    28
    Noord-Holland
    Klopt, mijn vrouw had roze/bruin bloedverlies. Een paar dagen ervoor had ze krampjes. We hebben 5 dagen na het bloedverlies getest en toen was ie postief... maar toen wisten we het gewoon al. (dat was 17 DPO)
     
  20. AM88

    AM88 Lid

    1 mei 2016
    39
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vanochtend nog een test gedaan.. 12dpo.. negatief. Ik ga er dus ook niet meer vanuit dat er nog iets komt.. zaterdag ongesteld worden en door naar de volgende ronde....
     

Deel Deze Pagina