Als de verkoper helemaal niet reageert op een dispuut wordt de koper in het gelijk gesteld automatisch. Dus als jij om je geld terug hebt gevraagd dan krijg je dat als verkoper niet reageert.
Heb deze 24/4 besteld. Vallen me niets tegen. Wel rare maat voering. Heb de cm aan gehouden en dan kwam ik op maat 28 uit, Staat gelijk aan onze maat 25.
Ja of de verkoper even een berichtje sturen dat je echte fotos wilt zien. Mijn verkoper is inmiddels weer offline - die links en shops gaan elke dag offline en weer online onder andere naam ivm namaak.
[Kon vandaag de neppe nikes ophalen bij het postkantoor. Zijn super leuk!! En zitten redelijk oke. Wel wat aan de grote kant. Had mijn voeten opgemeten en volgens de maat tabel zou ik een maat 41 moeten hebben (heb normaal maat 39)Dus die heb ik besteld. Maar een maatje kleiner was beter geweest. @bailey07 die glitter adidas vind ik super!! Heb je een link voor me? En hoe vallen ze qua maat?
Ik heb voor mijn broertje 3 broeken besteld 13 april. Ze zouden verzonden zijn maar volgens het plaatje is het nog in het land van herkomst. De tracking informatie is niet beschikbaar en de verkoper reageerd totaal niet op mijn berichten... Wat moet ik hier nu mee. Begin hem een beetje te knijpen. Is wel 33 euro..
Heb vandaag mijn leuke jurkje binnen gekregen. Erg leuk dingetje alleen wel dun van stof maar goed, shirtje er onder en klaar Fashion summer women dress O Neck Brief Mini Printed Tank Ball Grown Ladies' Dresses casual ladies maxi dress zx*E0855#c3-in Dresses from Women's Clothing & Accessories on Aliexpress.com | Alibaba Group Ook dit horloge gekocht en vandaag binnen gehad gewoon voor de leuk 2016 Luxury Swan Pendant Wristwatches Women Quartz Relogio Clock Lady Dress Watches Free Shipping-in Fashion Watches from Watches on Aliexpress.com | Alibaba Group
Gewoon even afwachten. Aliexpress stuurt vanzelf wel een email naar jou waarin aangegeven staat dat je een dispute aan kan vragen. Dat houd in dat je je geld terug kan vragen omdat je het niet hebt ontvangen.
Ik heb even geleden voor het eerst iets besteld bij aliexpress. Nu kreeg ik een mail met dit: seller has extended purchase protection for you. Kan iemand me vertellen wat dat inhoudt?
Hier afgelopen week 3 pakketjes binnen vrij snel! Wacht alleen nog op een T-shirtje voor me zoontje die ik al besteld had op 24 april..
Ik heb vorige week een knuffel besteld van iron man voor onze zoon, die wou hij graag, 3 euro ! En woensdag al binnen gekregen ! Sommige dingen zijn echt heel vlot ! Heb ook een ring besteld, 23 maart al, die was nog niet binnen, kreeg vandaag bericht van de eigenaar zeg maar dat de ring terug gestuurd was naar hun en of ik hem nog steeds wou want dan stuurde hij hem opnieuw naar mij.
Hier zijn mijn adidas superstars ook binnen! Ik vertelde dat ik vorige week een brief had ontvangen. Nu heb ik de factuur een beetje 'aangepast' en kostte mijn schoenen opeens nog maar 21 euro....hihi. Dus nu heb ik niks bij hoeven betalen. Helaas vallen ze klein, en zitten ze bij mij dan ook te strak... Zolang gewacht en nu nog niks...
Welke maat heb je? Wil ze zelf ook nog bestellen maar als ik op de maatlabel kijk en me voeten meet, moet ik een maat kleiner.
Je aankoop is beschermt dmv purchase protection. Wanneer er binnen die periode niets binnen is gekomen of je aankoop voldoet niet aan de verwachting kun je een dispuut openen en je geld terug vragen. Is de purchase protection verlopen vervalt die bescherming ook. De purchase protection kan verlengt worden wanneer je pakketje vertraging heeft. Dit heeft de verkoper dus nu gedaan. Als je ziet dat hij bijna weer verlopen is en je hebt nog niets binnen zou ik even een berichtje sturen naar de verkoper wat de status is. Zorg iig dat wanneer je een klacht hebt je dit binnen deze purchase protection periode doet. (Je betaling is op dit moment bij Aliexpress. De verkoper krijgt zijn geld pas wanneer jij bevestigd dat je het artikel hebt ontvangen of wanneer de purchase protection verlopen is. )