mooi dat je test oploopt crea! gefeliciteerd bianciie. Goodlife: Ik heb ook zo'n ei gehad in mijn eerste zwangerschap, dat mocht toen gewoon van de gynaecoloog. Ik was toen wel al 30 weken zwanger, dus weet niet hoe het in jouw stadium is.
Ik zou de huisarts er even over bellen eerlijk gezegd.. Maar heb er dan ook geen ervaring mee of je zo maar zo'n ei in kan brengen.. Ik heb veel gevoeligheden onder in mijn buik. alsof mijn ongesteldheid er aan zit te komen, maar ben nog maar 3dpo.
De huisarts en de apotheker zeggen dat het geen kwaad kan. Dan ga ik daar maar van uit. Hopelijk snel over! Zijn er geen testers meer vandaag? Wie gaan er dit weekend testen?
Daar zou ik ook op vertrouwen.. Alhoewel..mijn vorige huisarts zei dat de pil met 10 min werkt. Dus als ik na 15 min diarree had (prikkelbaar darmsyndroom) dan ben ik gewoon nog beschermd. En toen werd ik zwanger, door de pil heen. Ik denk dus serieus dat het daar van komt.. Maar goed, dat zullen we nooit weten. Ik kan ook bij die 1% horen natuurlijk.
Ik ga dit weekend nog niet testen. Hoop heeul erg dat ik geen bruinverlies krijg. Ben morgen of overmorgen 10dpo en op die dag begon het tot nu toe steeds terwijl mijn lf wel steeds 13-14 is. Vorige ronde met die tuurstreepjes was t pas savonds begonnen (dus smiddags heel hoopvol getest) en was t ook minder. Als het dit weekend helemaal wegblijft kan het zijn dat ik dinsdag of woensdag al zwicht.. Heb nog btje nagedacht over wat hier gezegd werd over 'liefst voor dertigste moeder' en iemand 'liefst na dertigste pas beginnen'. Ikzelf wil denk ik liefst al m'n kinderen voor mn dertigste Hihi. We weten nog niet zeker of we 2,3 of 4 kinderen zouden willen (mocht t mogelijk zijn natuurlijk), denken nu wss drie. Zou dan moeten kunnen. Ben nu 25 en heb er al één
Emiii ik zie niets vanaf telefoon! Hier gister mn zoontje 4 jaar geworden en morgen vieren we het.. Sinds eergister erg vermoeid en meer honger denk 5 mei mn ei te hebben gehad.. Zou zondag kunnen testen met een vroege test.. Maar durf t denk ik niet haha
Een heel licht streepje als ik goed tuur? Spannend! Ik ga dit weekend testen denk ik! Nog tips voor merken testen? Ze hebben waar ik heen ga alleen een DA
Hoi dames hier op 9dpo, nergens last van. alleen gisteren tijdens het wandelen een naar gevoel in mn onderbuik. Oh en ik heb sinds dat ik terug ben van vakantie geen boodschap nummer 2 gedaan... dus al sinds maandag niet haha. Op vakantie was ik zwaar aan de diaree en toen k terug kwam had ik eindelijk weer normale poep hahaha sorry. maar dat bleef dus bij 1 keer en sinds dien niks meer.... voor alle zwangeren van harte gefeliciteerd en de wachters onder ons, veeel succes met de laatste dagen wachten. Ik heb zelf besloten om niet te testen pas na nod mocht ik overtijd zijn dan.
Wachten wachten wachten pffff het is zo niet mijn sterkste eigenschap. Haha. Ik ga dinsdag testen. ...oke oke misschien zondag als ik het niet meer uithoud haha. Spannend emmii
Spannend Emii. Zie op laatste foto wel iets maar heb zelf helaas slechte ervaring met zulke streepjes op actiontest. Hopelijk loopt jouwe snel op! Gefeliciteerd met je zoon Palomi.
Jeetje dames wat gaan jullie hard! Zelfs alweer een tuurtest erbij, spannend! Zou hem inderdaad ook nog een keer met een kv 2v5 testen.. Ik heb ook altijd gezegd voor mijn dertigste wil ik klaar zijn, zou graag twee kindjes willen als ik ze zou mogen krijgen.. Hier heel de dag gewerkt en nu eindelijk ook weekend! ☺️
Ik denk toch ff wachten dames ik vind het toch te vroeg Alleen ben wel verbaasd zo vroeg al hoop geen mola weer ik kan dat egt niet meer aan
Emiii, ik zie wel iets vaags hoor! Misschien idd even met kv2v5 testen? Didi Ik lees veel goeds over de wondfo testen (die van de KV). Misschien hebben ze die bij de DA ook wel? Anders misschien online nog even bestellen. Verder alleen ervaringen met testen uit Oostenrijk en clear blue.. Lisa haha, vlolgens mij denken we allemaal zo. 'ik ga niet testen voor NOD' 'ik ga niet testen voor NOD' 'ik ga niet testen voor NOD' 'ik ga niet testen voor NOD' Oke, toch maar even testen dan (op 10 DPO haha).
Zo echt he lies dat heb ik ook.. Maar heb het beloofd dus moet sterk blijven! Geen zin dalijk een positieve test en alsnog ongesteld worden.. Kom op dames blijf sterk en hou vol!! 💪🏻