Hoelang hebben jullie je kat binnen gehouden na een verhuizing? Wij zijn inmiddels 2.5 week verhuisd en de katten vreten elkaar zowat op van verveling. De planning was ze 4 weken binnen te houden maar neig steeds meer naar eerder...
Wij na drie weken. En toen was ik het zat. haha. Wij dachten ook langer maar het is in 1 keer super goed gegaan. Succes. Ik snap het wel met het mooie weer.
Ik hou altijd toch echt 4 tot 6 weken aan, ook omdat een van mijn katten niet met eten terug te lokken is en t dus lastiger is die eerst kort buiten te laten wennen. De andere kan ik een half uur voor t eten naar buiten doen en die komt zodra die ook maar iets van brokjes hoort dan terug. Die zou ik in principe rustig na 2 weken al naar buiten willen laten gaan, maarja gaat niet met de andere kat.
Die van ons zijn vrij vlot na de verhuizing naar buiten gegaan. Braken de tent af. Volgens mij was dit na 1,5e week. Ze komen altijd netjes thuis (wonen er nu 5 jaar). Scheelt wel dat ze erg op ons gericht zijn.
Hier waren ze ook redelijk vlot weer buiten! ik heb 4 katten waarvan 2 heel erg onzeker zijn. Die heb ik langer binnen gehouden; vooral omdat dat ook makkelijk ging aangezien ze zichzelf verstopt hadden in huis. Van de andere 2 heeft 1 zichzelf via het badkamerraam naar buiten laten gaan en de andere is gezellig mee ontsnapt via de deur met mij. Ze waren allebei ook zo weer thuis en geen problemen mee gehad.
Wij hebben het geen 2,5 week volgehouden! En dat ging prima. Een van de katten is 2x verhuisd en we zijn een keer met twee katten verhuisd. Ze waren niet binnen te houden. Volgens mij zijn ze na ongeveer een week naar buiten gegaan.
Bedankt voor de reacties, inmiddels alle 3 de katten zojuist naar buiten gegooid. Ze liggen nu lekker buiten in de zon
Hier haalden ze echt de raarste streken uit waaronder 'opwachten' en ineens met zijn drieën naar de deur stormen. Helaas waren ze na een week dus al ontsnapt dankzij visite die ons nieuwe huis kwam bekijken. We waren echt zo voorzichtig, maar het mocht niet baten want katloze mensen staan er totaal niet bij stil. Ergens ook wel logisch, maar ondanks waarschuwingen werd er toch niet bij nagedacht. Gelukkig kwamen ze snel terug. Na 2 weken was ik klaar met de continue strijd en heb ik ze eruit gelaten. Ik bleef er elke dag bij en riep ze als ze te ver gingen. Na 3 weken kwam er eentje niet meer terug (in de vrieskou in november/december) Ze liep met mijn partner mee en die vond het wel grappig; hij had alleen niet door dat ze niet meer mee terug liep. Die poes vonden we gelukkig 8 dagen later en heeft even een flinke smak geld gekost om te laten herstellen (500 euro; ze was onderkoeld en in coma) en sindsdien blijft ze gelukkig altijd in de tuin. Ze durft niet meer te ver weg. Arme poes. Maar die van mij zijn echt een 'gang' met zijn drieën. Ze wachten je op, bespringen/bestormen je en je houdt ze met geen mogelijkheid binnen tenzij je een luchtsluis er tussen stopt ofzo. Dat is eigenlijk ook niet echt praktisch. Kortom; ik zou zo lang mogelijk proberen te wachten en anders maar gecontroleerd of met een riempje of iets dergelijks. Echte buitenkatten kun je bijna niet binnen houden.
hier drie katten. waren na twee dagen al ontsnapt. maar kwamen gewoon weer terug hoor. ondertussen 5 weken verder maar gaat prima.