Sodeju! Volgens mij ben ik te voorbarig geweest! Gisteren bruine afscheiding gehad en aangezien mijn menstruatie toch al steeds minder en steeds bruiner werd, had ik er niet zoveel bij nagedacht over hoe weinig het was, en de timing klopte precies met vorige rondes. Maar het is verder niet doorgezet, dus ik wilde het ziekenhuis bellen vandaag om te vragen wat te doen (misschien mijn lichaam maandje rust geven?) en daarom zojuist voor de zekerheid toch nog even een testje tegenaan gegooid en hij is gewoon positief! What the ...! Maar geen idee wat die bruine afscheiding van gisteren dan was.
Dat zal dan oud bloed zijn geweest wat je lichaam nog moet verlaten heel voorzichtig gefeliciteerd! Heb je foto van je test?
Oh wauw kortjakje dat zou geweldig zijn!! @claudia ik had ook altijd veel later pas groeispurt van mn follikels. Ook vaak dat hij amper tot niet gegroeid was en toen ineens bam. Niet te veel zorgen maken! Bij mij in het zkh zeggen ze dat als ie de 13 mm heeft gehaald dat ie dan verder groeit.
Wauw kortjakje ik kwam even spieken want satijn appte me dat je positief had getest.... alvast voorzichtig gefeliciteerd!!!! Inderdaad.... heb je een foto van je test??? Bruine afscheiding zal dan idd oud bloed zijn geweest wat je lichaam dan nog moet verlaten... wat spannend zeg!
Kortjakje, wauw!! Gefeliciteerd. Dat is een duidelijke test! Veder even een egopost. Ik reageer later wel op de rest. Vanmorgen mijn 20 wkn echo gehad. Waarschijnlijk is er iets niet helemaal in orde met het maagje. Het maagje lijkt zich niet goed te vullen. Dit kan "toeval" zijn, maar het kan ook zo zijn dat de verbinding tussen slokdarm en maag niet goed is. Ik ben doorverwezen naar het EMC en kan er vrijdag terecht. Ik heb echt een potje zitten huilen.
Oh jeetje dat is zeker schrikken. Hopelijk is er toch niks aan de hand en is het gewoon verkeerd gezien. Nu moet je nog een week wachten... wat een onzekerheid. Hele dikke knuf
Vandaag controle bij de verloskundige gehad. Ze kon het hartje alleen niet direct vinden en ging daarom al snel over op een echo. Kindje was enorm druk aan het rekken en strekken en lag dan weer met de beentjes helemaal opgetrokken onder het buikje want het lag op de buik in mijn baarmoeder vandaag. Duurde door het bewegen ook even met de echo voor ze het hartje hoorde, we zagen hem/haar al wel goed knipperen en dus bewegen.
Jeetje dat is schrikken!! Die onzekerheid is niet fijn. Hopelijk is het nu niet goed gezien en gaat het gewoon goed. Sterkte met tot vrijdag doorkomen
Ah nee Belony! Zo hard geknokt om zwanger te worden en dan toch mogelijk nog een tegenvaller. Ik hoop heel erg voor je dat alles toch in orde blijkt te zijn. Pfff nog helemaal tot vrijdag wachten - heel veel sterkte ermee! Een dikke knuffel van hier. Satijnvlinder fijn dat bij jou wel alles er goed uitzag. Haha lekker druk kindje dus, dat wordt wat zometeen.
Onee Belony wat een vervelend nieuws.. Jeetje wat zou je verdrietig zijn.. Ik duim heel hard voor jou dat ze het verkeerd hebben gezien.. Satijnvlinder fijn dat alles goed was! Wauwwww Kortjakje!!!! Super zeg Gefeliciteerd!! Miesy Okee dankjewel.. jullie hebben mij weer wat hoop gegeven voor morgen.
Kortjakje van harte gefeliciteerd! Belony wat erg voor je zeg! Veel sterkte met wachten. Hopelijk is alles in orde! Dikke knuffel
Ik kom net weer terug van het ziekenhuis! Er zat één mooi ei nu van 18mm!!! Yess ik ben super blij dat ie weer gegroeid is er zat ook een bultje in mn ei, maar ik weet niet meer hoe ze het noemde.. Een eiblaasje? Ze zei dat het er goed uit zag. Dinsdag mag ik weer heen Ze vertelde ook als dit niet zou lukken dat ik de volgende keer weer 100mg moet slikken..
OH MIJN GOD KORTJAKJE IK WIST HET!!!! Ik had zooooo goed gevoel voor jou deze maand, ja kom ik ook met m'n voorgevoel, haha. Ik snapte er niks van dat je ongesteld werd. GEFELICITEERD! Het is je zo gegund, ik duim heeeel hard voor een plakkertje! Belony Wauw das even schrikken, jemig ik hoop dat het een vergissing is.. Wat een zenuwslopende week zal dit voor je zijn. Geloof in jezelf en je kindje, je kunt dit!! Santijnvlinder een actief kindje dus! Fijn dat je uiteindelijk het hartje hebt kunnen vinden! Claudia dat is goed nieuws! Dit moet wel een mooie sprong worden!
Lieve meiden, bedankt voor jullie lieve woorden. Ze doen mij echt goed. Ik was gisteren ontzettend verdrietig. Vandaag heb ik alles wat beter kunnen relativeren en voel ik me beter. Dit wordt een spannende week. Maar we gaan ervan uit dat het goed zit. Zo niet, dan is er in ieder geval wat aan te doen. Vind het alleen hartverscheurend dat in dat geval zo'n klein mensje onder het mes zou moeten. Dat hoort niet en maakt me verdrietig. Maar ik wil niet zover vooruit denken. Claudia, wat een goed nieuws! Ik heb er nog steeds de volste vertrouwen in. Benut het eitje goed. Kortjakje, inmiddels bekomen van het geweldige nieuws? Lies, 10 weken! Twee cijfers! Wat gaat het hard. Voel je je goed? Tegen de dames die nog niet zwanger zijn wil ik zeggen dat jullie tijd snel komt. Het wachten vraagt enorm veel van jullie en is niet gemakkelijk. Jullie zijn geweldig. Geef niet op en houd hoop en moed. Ik duim heel hard voor jullie!
Belony wat een lieve woorden van jou! Ik duin heel hard voor jullie deze week! ManSte succes vandaag! Ik hoop zo dat jij gelijk hebt Belony met jouw verwachtingen hihi! Ik heb sinds vrijdagavond wel steeds jeuk! Echt vet irritant, nu las ik op internet dat dit vaker voorkomt. Hebben jullie hier ook wel eens last van gehad? Ik heb canesten gyno zalf gesmeerd maar durf dit niet binnen in aan te brengen omdat ik las dat dit misschien de zaadcellen dood.. Heeft iemand van jullie hier ervaring mee?