16 t/m 31 augustus 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Love1990, 10 dec 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. iez

    iez VIP lid

    4 dec 2013
    5.215
    1.041
    113
    Bedankt voor jullie uitgebreide uitleg over bloed doneren.
    Heb weer wat geleerd.
     
  2. Magnolia83

    Magnolia83 Fanatiek lid

    12 jun 2014
    2.007
    1
    36
    Ik word vandaag helemaal lens geschopt. En hij drukt non stop tegen mijn ribben aan. Heel gezellig, maar dat gedeelte van de ribben natuurlijk niet!

    Ook kan ik niet meer normaal bukken. Qua lenigheid gelukkig nog wel. ;) maar bij bukken drukt hij extra tegen mijn ribben en dat doet zeeeeer!

    Heeft één van jullie dat ook? Please laat me niet alleen zijn in mijn 'lijden';) :D
     
  3. Daisykesie

    Daisykesie Fanatiek lid

    Haha ik heb het andersom, als ik buk drukt hij teveel tegen mn blaas waardoor ik amper naar beneden kan :p
     
  4. Afkes 10tal

    Afkes 10tal Fanatiek lid

    4 mrt 2013
    1.352
    737
    113
    Hoi allemaal,

    Tijdje niet gereageerd maar wel gelezen. Ik heb sinds een ruime week enorm last van mijn rug. Houd verband met mijn bekken, maar daar heb ik niet echt last van. Ik kan niet meer zitten, staan is na een tijd ook een drama bah.

    Lisil, gefeliciteerd met je gezinsuitbreiding! Zo lief kittens <3
    Magnolia, ondanks bekkenpijn wel genoten van de bergen?
    Kraamzorg, ik krijg ook een telefonische intake. Heb wel een andere organisatie gekozen. Was niet tevreden over de vorige keer.
    Navelstrengbloed, nog niet over nagedacht. Nog geen folder gezien.

    De eerste stap richting babykamer is gemaakt. De kast voor op onze kamer is besteld. :)
     
  5. ElisabethD

    ElisabethD Actief lid

    21 okt 2015
    493
    53
    28
    Randstad
    THx magnolia voor de uitleg. Onze eerste ingeving was ook meteen ja doen! Maar je wil natuurlijk niet per ongeluk je kind tekort doen...
     
  6. HP12

    HP12 Actief lid

    17 sep 2015
    388
    0
    0
    Ik heb het niet zo erg als jij omschrijft, maar deze baby zit wel (weer) hoog. Zeker op werkdagen als ik veel zit voel ik de kleine vaak tegen mijn ribben aandrukken. Overigens voel ik het trappen vaak tegen mijn heupbot/blaas aan. De druk boven zal dan waarschijnlijk het hoofdje zijn. Vorige week gaven ze in het ziekenhuis ook aan dat mijn baarmoeder lang en smal is en dat beebje daarom aan beide kanten zo goed te voelen is.
     
  7. HP12

    HP12 Actief lid

    17 sep 2015
    388
    0
    0
    Ik heb naar aanleiding van jullie topics over donatie eens gekeken, maar in onze regio wordt helemaal nog niet samengewerkt voor donatie van navelstrengbloed, zelfs al zit één van de grootste kinderziekenhuizen van Nederland in de buurt. Zonde want ik zou dat best overwegen, je kind zal zelf immers ooit eens zoiets nodig hebben, dan ben je blij dat het er is.
     
  8. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    Jaja mn buik zit ook al in de weg met mn schoenen en sokken aan trekken hihi
     
  9. Cindy2015

    Cindy2015 Fanatiek lid

    18 feb 2015
    1.425
    156
    63
    Ik zou best willen, maar manlief is heel streng; twee is de grens :D.
    IMG-20151210-WA0000.jpg

    Gisteren controle en echo gehad. De kleine is van een kleine week 'achterstand' met 20 weken nu gegroeid naar een kleine week 'voor'. Dat verklaart wel mijn buikgroei van de afgelopen weken in ieder geval :p. Bloeddruk en urine waren in orde. Bloedtest heb ik verder pas met 27 weken ivm negatieve rhesus C.

    Magnolia, hier valt het qua schoppen heel erg mee, en hij zit volgens mij ook niet heel hoog. De verloskundige zei dat ze niet hoefde voelen waar m'n baarmoeder zat, dat ze het zo kon zien, het was nog plat erboven en daaronder begon de 'bolling'.

    Over dat navelstrengbloed ga ik ook nog wel eens nadenken, maar ik neig toch naar uitkloppen denk ik.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  10. Anne201

    Anne201 Fanatiek lid

    22 jun 2014
    1.539
    774
    113
    Vrouw
    Wat lief Lisil! Genieten de kleine kittens!

    Ik heb ook (nog) geen folder gekregen over het doneren van navelstrengbloed. Ga ik volgens mijn boekje ook niet krijgen.
    Zal het dinsdag bij de vk eens vragen, ik ben zelf ook orgaan en bloeddonor en ik vind het het overwegen wel waard. Mits baby er natuurlijk geen schade van heeft.

    Hahaha mijn schoenen krijg ik ook steeds moeilijker aan. Buik gaat echt wel in de weg zitten. Dat word nog wat deze zomer!
     
  11. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lisl: ooo wat een onwijs lieve kittens!! ik bleef maar naar de foto kijken. Gefeliciteerd hoor . Nu jij nog hahaha

    @navelstreng: ik heb er wel eens wat over gehoord maar nu dus ook jullie uitgebreide uitleg gelezen. Ik heb echt nog geen idee wat mijn keuze zal zijn. ik denk eerder net als bij de vorige twee niet laten uitkloppen ( wist toen ook niet dat dat bestond) en mocht het zo zijn dat ik het kan doneren dan doe ik dat graag.

    @magnolia: ooo opsturen..sorry ik moet je toch alleen laten in je lijden hahahah. M'n buik zit wel erg in de weg maar de baby schopt gelukkig niet tegen m'n ribben. Heb wel aan de linkerkant 1 irritant pijnlijk plekje, en hoe toevallig..tijdens de zwangerschap van mijn zoon had ik op precies datzelfde plekje dezelfde pijn. Een soort branderig irritant gevoel..ik herkende het meteen. De vkundige toen zei dat hij waarschijnlijk de hele tijd met z'n knieën of voetje tegen dat plekje ligt. Na de bevalling was het ook gelijk weer weg.

    Zonet m'n bestelde spulletjes van babydump binnen gekregen. Helemaal blij :d de levering was ook super. Precies op tijd en heel netjes. Had een paar weken geleden de quinny zapp extra 2 gekocht ( dom dom dom) want achterna gezien was ik er helemaal niet blij mee. Via babydump dus toch een andere wagen gekocht en de quinny doorverkocht aan het nichtje van een vriendin van mij. Met deze wagen ben ik wel happy hahaha en kreeg de maxicosi en baby tas er gratis bij. Ook nog een extra maxicosi hoes in een andere kleur kreeg ik erbij. Verder het badje, tommy tipee borstvoeding set. Heb nu ineens 6 flesjes! En 2 was kussenhoezen van jolein. En alles bij elkaar kostte me 375 euro. KOOPJE!
     
  12. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    Fijn hè al die spulletjes die binnen stromen nu hihi

    Cindy leuke katten heb je hihi
     
  13. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja zeker weten. Moet ook elke keer even aan de wagen zitten als ik langs loop hahaha. Merk ineens op dat ik het derde trimester in ben gegaan!!! Woehoeeeeeeeeeeeee. Nog een paar weken genieten van de zwangerschap want dit is echt de laatste. Wel een raar idee hoor dat ik dit over een paar weken nooit meer zal meemaken. Wordt er bijna verdrietig van al weet ik heel erg zeker dat drie kindjes genoeg zijn.
     
  14. Lente1990

    Lente1990 Lid

    14 mei 2016
    11
    0
    0
    NULL
    NULL
    25 augustus eerste kindje
     
  15. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    Welkom en gefeliciteerd
     
  16. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    25 aug 2013
    1.916
    0
    0
    Welkom en gefeliciteerd!

    Kom net uit het ziekenhuis. Had last van wat bloedverlies. Gelukkig loopt het er met een sisser af en is er geen weeën activiteit. Kindje doet het super goed. Ctg gehad. Allemaal prima. Mocht gelukkig weer naar huis omdat het zo minimaal was. Baarmoederhals is ook gemeten en die was mooi lang nog.
     
  17. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    Gelukkig was alles goed met het ukkie
     
  18. tassie221

    tassie221 Bekend lid

    26 mrt 2009
    987
    0
    0
    Pedagogische medewerker kdv/bso
    Made (nb)
    Gelukkig was alles goed! Opluchting, nu even bijkomen meissie

    @lente welkom
     
  19. iez

    iez VIP lid

    4 dec 2013
    5.215
    1.041
    113
    Fijn dat alles goed was meissie. Hebben ze gezegd waar de bloeding vandaan kwam?
     
  20. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    25 aug 2013
    1.916
    0
    0

    Nee dat konden ze niet vinden. Wss een adertje ofzo. Of de bmm die wat gevoelig is door hormonen. Alleen is er niks binnen in geweest wat het had kunnen veroorzaken
     

Deel Deze Pagina