Uitgerekend december 2016

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door UmmK, 15 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Leuk!! 😍😍
    Heb 'm paar dg geleden aangevraagd 😀
     
  2. Catlover

    Catlover Actief lid

    4 mei 2016
    365
    67
    28
    Overijssel
    Ik en nieuw in deze topic, ook december2016 uitgerekend.
    Van het eten herken ik wel, al kan ik echt een enorm rommelende maag hebben, en dan eet ik de helft van wat ik gewend ben, en dan zit ik echt al bomvol! Tot een uur of 2 later, dan begint het hele circus weer van voor af aan. En als ik dan een rommelende maag begin te krijgen, word ik ook best wel makkelijk misselijk.
     
  3. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    He meiden, even niet actief geweest door extreme vermoeidheid ed verder voel ik me wel prima
    Heb bijgelezen maar niet de puf om op alles te reageren zijn behoorlijk wat pagina's

    Hoop dat alles goed gaat met iedereen! Succes met afwachten op de uitslag Sara verwacht niet dat t iets ernstigs is.. Hoofdpijn komt vaak voor en sommige vrouwen ontwikkelen ook (chronische) migraine tijdens hun zwangerschap
    Sterkte meid hopelijk wordt snel minder

    Hier iedereen vrij snel geïnformeerd wbt onze zwangerschap
    Hebben er bij de eerste ook nooit n geheim van gemaakt..

    Kort op elkaar is egt heel leuk, m'n zoontjes zijn de beste vrienden. Tuurlijk wel eens geduw en getrek maar trekken zo leuk met elkaar op, had t ni anders gewild en je zit zwz dan nog zo in t ritme van pampers voedingen ed dat t me best mee is gevallen..

    Reizen, hier toen de eerste 8 mnd was n ik 16 zwanger vd twee n verre reis gemaakt n dat is prima bevallen
    afgelopen dec met de kids naar cabo verde geweest
    Echt niet onmogelijk als j j aanpast aan t ritme en de wensen vd kids.. Hebben genoten!
    Zo als t was toen nog met z'n twee wordt t idd nooit meer dus geniet in Afrika!

    En toen was ik t kwijt... Sorry als ik wat belangrijks ben vergeten!
     
  4. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Welkom & gefeliciteerd Catlover , gezellig dat je meekletst !

    Zouden we wat meer info van je mogen, zodat we je in de Decemberlijst erbij kunnen zetten ?
    Zoals je leeftijd, is het je 1e kindje, heb je al een kloppend hartje gezien & wanneer ben je uitgerekend ?
    Thanks :D
     
  5. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Vermoeidheid kan je opvreten he ... Ben ook zoo moe geweest en nog steeds .
    Lkkr je rust nemen , gelukkig voel je je verder wel goed :)
     
  6. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Gisteraaf was ik even afwezig ... was gebiologeerd door t Songfestival haha ... jammer 11e plek, had Douwe wel hoger gegund, leuke jongen & leuk nummer :D

    Hopelijk hebben de dames niet onwijze buiten plannen gemaakt met t Pinksterweekend ... hier is t barkoud iig :(

    Hoe voelen jullie je vandaag ??

    Nog 4 dg te gaaaaaaaaaaaaaaan ! ;)
     
  7. UmmK

    UmmK Bekend lid

    9 mei 2015
    777
    55
    28
    NULL
    NULL
    catlover, welkom en gefeliciteerd !

    D83, hoeveel maanden zitten er tussen je 2 jongens?
     
  8. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    13 maanden.. M'n oudstr is van maart 2013 en in eerste week van aug was ik weer zwanger.. Net 5 mnd was ie
    Niet zo snel als jou maar ook vlot
    Getwijfeld daarna weer er voor te gaan maar uiteindelijk was t even goed zo met twee kindjes
    Nu zijn we er wel aan toe..
     
  9. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Jaaaa bijna lientje :) hier gaat t ook ineens hard al richting de 8 wk
    Kijk uit de echo's volgende week maandag en vrijdag
     
  10. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Aah leuk he, kindje kijken :D
    Ja fijn he, als t een beetje opschiet .. iig voor zo'n onzekere Mien als ikzelf wel :p
     
  11. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Vroeg me trouwens af .... wat vinden jullie partners van de zwangerschap en alles wat er bij komt kijken ( hormonen, moodswings enz enz ) :D
     
  12. AnnevdH

    AnnevdH Bekend lid

    26 okt 2013
    652
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid holland
    Wij zijn een lange tijd bezig geweest om überhaupt zwanger te worden en hij wou altijd al heel graag vader worden! Ik heb echter tijdens onze relatie maar 2-3 keer menstruatie gehad met m'n moodswings erbij... Dus hij vindt zichzelf nu onwijs zielig dat ik soms wat chaggie kan reageren 😂😂 heb bijna medelijden met hem hahaha ik heb wel echt last van de hormonen en de vermoeidheid en tja dat reageer je dan af op je man he? 😝😜 en bij jou??
     
  13. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Haha ja mannen kunnen zichzelf heeeeeel goed zielig vinden ;)
    Mijne vind me ook een stuk chagerijn op momenten en vind t maar raar dat ik normaal best wel hard ben en nu om t meest stomme emotioneel kan zijn en een stuk aanhankelijker kan zijn :)

    Hij is nu na 3 mnd een beetje aan t idee gewend ..
    Tuurlijk weet je dat je van er gericht voor gaan, met geluk, een kindje komt, maar toch had ie t niet zo snel verwacht ( mannenlogica denk ik )

    Hij is al een stukje ouder en wou altijd graag kids, maar nooit van gekomen en eigenlijk al opgegeven, maar toen leerde wij mekaar kennen :D

    Verder is t geen onwijze enthousiasteling .. vind ik soms wel jammer, hij wil bijv. naar geen echo mee, omdat ie gewoon niet weet hoe ie moet reageren , maar hij moet van mij verplicht mee naar de 20wk echo .

    Zegt ook dat ie geen vrij gaat nemen als die kleine is geboren enz, omdat ie toch "niks" kan doen .
    Gaat niet gebeuren natuurlijk, hij neemt gewoon zijn vaderschapsverlof op, maar daar komt ie nog wel achter :D

    Gister zat ik op de bank en je ziet al een btj een beginnend buikje en toen zei ie ;" Is dat een babybuikje of komt dat van al t eten wat je de afgelopen weken heb gedaan ?" ;)
    Toen ik zei dat een eetbuik er anders uitzet, niet zo mooi rond, wreef ie erover en zei ie dat ie t toch wel steeds liever gaat vinden, dus dat vond ik wel erg schattig.
    Denk dat t voor veel mannen pas 'echt' word als je een buikje krijgt, tot die tijd geloven ze t denk ik wel haha.
     
  14. AnnevdH

    AnnevdH Bekend lid

    26 okt 2013
    652
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid holland
    Aaaah dat stukje van je buik is echt heel schattig!! Haha 😀 Wat zijn mannen toch een aparte tak he? 😜
    Hoeveel verschillen jullie van leeftijd? Kan me wel voorstellen dat hij bang is om jou teleur te stellen als hij niet enthousiast reageert tijdens zon echo!! Jouw eerste is die ook samen met je partner? Zo ja hoe heeft die het toen gedaan mer de echo's enz?
    Wel goed dat je hem er "vrij" in laat en dan met 20weken en bevalling vaderschapsverlof wel echt aangeeft van dan wel tijd maken ervoor!! 😀
     
  15. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Haha ja HELE aparte tak, merk dat nu met deze zwangerschap ook weer heel duidelijk ;)
    Ja vond dat ook heel schattig, hij is een hele grote stoere bink en dat ie dan toch zoiets kan zeggen :D

    Hij is 13jr ouder dan ik, moppert soms ook dat ie misschien wel te oud is nu, maar dan probeer ik weer voor de 40.000e x uit te leggen dat dat bij mannen niet uitmaakt haha.

    Mijn eerste kanjer is van een andere man, mijn huidige partner heeft nog geen kids, dit word zijn 1e , dus geen vergelijkingsmateriaal : )

    Probeer hem nu idd maar een beetje vrij erin te laten, hebben er in t begin wel aardig wat woorden over gehad, omdat ik hem zo ongeinteresseerd vond en dat nooit had verwacht aangezien je er samen besluit voor te gaan, maar denk & hoop dat ie wel bijdraait wanneer t allemaal wat "echter" word .
    En met sommige dingen heeft ie nou eenmaal geen keus idd haha ! ;)
     
  16. AnnevdH

    AnnevdH Bekend lid

    26 okt 2013
    652
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid holland
    Ja 13jaar is inderdaad wel een tijd maar voor mannen maakt sar weinig uit!! Heeft ie maar mooi weer bewezen door wel jullie 1e op komst! 😀 Haha snap de woordenwisselingen in begin zeker maar misschien dat als die echo ziet hij inderdaad meer het echte gevoel gaat krijgen... Of pas op moment dat kleine eruit komt dat zie je soms ook !! ☺️ Spannend allemaal hoor !!
     
  17. Sara87

    Sara87 Actief lid

    2 mrt 2015
    453
    0
    16
    Mijn man is heel blij met de zwangerschap en hij probeert z'n best te doen om mijn emoties te begrijpen. Hij maakt ook heel veel zorgen, mag van hem bijna niets meer doen😥 niet eens bandjes van me dochter opblazen toen ze gisteren naar de zwembad zijn gegaan en ik niet mee mocht en thuis moest blijven om mijn rust te kunnen nemen!!! Hij vraagt een keer of 10 per dag hoe ik voel en of ik ergens pijn heb!! Ik snap het wel we hebben hier heel lang op gewacht en heel veel moeite voor gedaan want bij mijn dochter was hij niet zo overbezorgd. Hij gaat ook naar alle afspraken mee.
    Gisteren discussie over op vakantie gaan. Hij wilt deze zomer absoluut niet vliegen en lekker thuis blijven! Daar ben ik niet mee eens. Heb eerste 3 weken van augustus vrij maar hij wil geen enkele risico nemen en hij noemt het ons kostbare kindje!! Maar discussie wordt zeker vervolgt na de 12 weken😜.
     
  18. AnnevdH

    AnnevdH Bekend lid

    26 okt 2013
    652
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid holland
    @sara;
    Ja dat overbezorgde komt me bekend voor! Ook heel vaak vragen hoe het gaat en of die wat voor me kan doen! Haha wel lief maar kan ook op gegeven moment irritant worden als je echt niets meermaals doen van hem!! Maar inderdaad wacht even de 12 weken af en dan kan je altijd na paar goede echo's nog kijken waar jullie heen willen qua vaka tie! Wat had jezelf in gedachte? 😀
     
  19. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Haha ja heeft ie idd goed bewezen :D
    Ja mannen ervaren het nou eenmaal anders en de 1 is weer meer betrokken dan de andere, zolang ze er maar blij mee zijn toch : )

    Wat zijn de plannen voor vandaag ?
    Ik had een dagje niks gepland, maar de ochtend is nog niet voorbij en verveel me nu al haha ;)
     
  20. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Dat is weer het andere uiterste haha, wel heel erg lief zeg :) !
    Haha discussie vervolgd ja ... ;)
     

Deel Deze Pagina