Hoi hoi dames! Ik heb een vraagje, toen straks heb ik mijn cervixslijm getest en ik kon korte draadjes trekken! Maaaar daarna heb ik een ovulatietest gedaan en die wees negatief uit Misschien een hele rare vraag maar mijn vriend en ik hebben vannacht nog 'geklust' dus zou het nog beetje sperma kunnen zijn? Kan iemand mij helpen? Liefs X
Cervixslijm kun je ook een aantal dagen hebben voor een eisprong. het kan dus zijn dat je over een paar dagen wel een positieve ovulatietest hebt maar dat je nu richting je vruchtbare dagen gaat en dus al vruchtbaar slijm hebt.De komende dagen elke dag een keer testen met een ovulatietest. Als je dan cervixslijm hebt plus een positieve test ( test streep net zo donker of donkerder dan controlestreep) dan kun je er ( bijna) van uit gaan dat je ei eraan komt.
p.s. Bij mij is sperma altijd wateriger en kan ik er geen draden van trekken. Egg white is bij mij echt doorzichtig wit, wat dikker en kleveriger.
Oke thanks!! Ja dat dacht ik al wel maar twijfelde even en kan het beter vragen als niet vragen ☺️ Ps: ik had donderdag nog een best positieve ovu test maar kan ook komen doordat ik hem iets te ver in het bekertje had gedaan ipv tot het streepje, en dat hij daardoor positief teste. Ik ga de komende dagen flink testen en dan laat ik het nog weten! Nogmaals bedankt
ik begon 5 -7 dagen voor de eisprong als cervixslijm te verliezen wat in de loop van de dagen steeds heftiger werd. Op de slijmpiekdag (heftigste dag van cervixslijm) negatieve ovulatietest, volgende dag een positieve ovulatietest en dan de dag erna had ik mijn eisprong (bevestigd met temperaturen)