Wij willen met een groep gaan lunchen. We komen allemaal uit Zuid-Holland, maar niet allemaal bij elkaar. Liefst een beetje in de driehoek Rotterdam - Westland - Alphen ad Rijn. Er gaan kinderen mee, dus liefst een plek waar wat voor hun te doen is. Speeltuin, speelhoek oid. En er gaat ook iemand mee die slecht ter been is. Een eind lopen is niet wenselijk. Hebben jullie leuke ideeen??
Pannenkoekenhuis Oosterpark Maar alleen bij goed weer want binnen stelt het niet veel voor. Een leuk speelding buiten op het terras en naast de kinderboerderij. Met een zonnetje heerlijk om te zitten en naast pannekoeken ook lekkere broodjes
Het is niet mijn favoriet, maar het is erg populair; de watertuin in Naaldwijk. Met indoor speelgelegenheid. Zoek je een gezellig, lekker restaurant? - Watertuin - Wereldkeuken - All-inclusive
Het eten is prima hoor en de sfeer is goed, maar ik heb niets met buffetten. Mijn dochter vindt het super daar, eet sushi en toetjes en mijn man is wild van de t-bone (alleen 's avonds). En makkelijk met kinderen.
Hoop dat er toch nog wat meer tips komen. Watertuin in Naaldwijk hebben we besloten om savonds binnenkort te gaan eten.
Paviljoen de Zweth in Kwintsheul. Je kunt een arrangement nemen dus lunch met midgetgolf, kanovaren maar je kunt ook bootjes huren. Kijk maar eens op de site. Je kunt op het terrein zelf parkeren en is een waar speelparadijs voor kinderen met trampoline, speelweide, boerderijtje, klein binnen speeltuintje.
Knus in Delftse Hout (Delft). Leuke plek en voor de kinderen zandpartij en speeldingen voor het terras (moet het wel goed weer zijn).
Vind ik een heel leuk idee! Het risico vind ik in dit geval wel te groot, gezien we ruim van tevoren moeten reserveren omdat we met een behoorlijke groep zijn. Maar dit gaan we zeker een keer ad hoc doen. Dankjewel!
Oh leuk zeg! Dat zouden de kinderen geweldig vinden! Weet niet of het voor nu wat zou kunnen zijn gezien er iemand bij is die slecht ter been is. Qua activiteiten zou die nergens aan mee kunnen doen. Vind het wel een leuk idee om dit een keer met onze familie te doen! Leuke tip dus!
Ik vind het eten vreselijk daar. Het maakt niet uit wat je op je bord hebt, alles smaakt hetzelfde. En ik vind het heel rumoerig daar. (we zaten wel 2x in het "glazen" gedeelte met een hele grote groep
Ik weet niet met hoeveel jullie zijn maar anders zus van de haas (bonte haas) Hier ook goede ervaringen met de zweth inderdaad. Of eten op de boot bij avifauna Of de berenboot in rotterdam Westerpark in zoetermeer
We zijn met ongeveer 10 man. Naar de zweth ben ik nu wel extra benieuwd! Is dat ook leuk om een keer met ons gezin en kinderen heen te gaan?? Ik las ook nog iets van (manege?) Condor City...kennen jullie dat? Activiteiten voor de kinderen, kunnen met huifkar mee etc.
Den haag is wel vaak betaalt pakeren. dus zou wel even uit zoeken hoedat zit. je hebt ook nog een western pannenkoekenhuis in nootdorp . Howdy's | Home
Ik ben daar al jaren niet geweest maar vroeger stelde de activiteiten voor de kids niet veel voor. En het trok grote groepen aan die (de hele middag zaten te zuipen. Wat ook leuk is is pex (den haag) en kapitein haak (leidschendam)