Plotseling geen menstruatie meer, ervaringen?!?!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Sann29, 12 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Leo78

    Leo78 Bekend lid

    10 feb 2012
    910
    394
    63
    Hoe oud ben je? Het kan ook nog vervroegde overgang zijn. Zit zoiets bij jou in de familie? Het is niet heel waarschijnlijk hoor maar wel een mogelijkheid.
     
  2. Sann29

    Sann29 Lid

    23 feb 2016
    39
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ik ben nu 29, ik ken niemand in mijn familie die vervroegd in de overgang kwam.. Wel bedankt voor het meedenken, is idd een optie waar ik nog niet eerder aan heb gedacht!
     
  3. Sann29

    Sann29 Lid

    23 feb 2016
    39
    0
    6
    NULL
    NULL
    Het is niet te geloven, maar ik ben na 84 dagen dan toch echt ongesteld geworden!! Wel beduidend minder dan "normaal gesproken", maar ik denk dat ik dit toch onder ongesteld zijn mag rekenen ;)(sorry voor de details, maar het komt overeen met hoe normaal mijn laatste dagen zijn, heel weinig bloedverlies, en het is vooral bruin van kleur, geldt dit ook??) hoe dan ook, ik voel me iig weer een beetje vrouw..
     
  4. Voila

    Voila Niet meer actief

    Alleen bruinverlies mag je eigenlijk niet rekenen als cyclusdag 1. De eerste dag dat je echt bloed verliest 'medium flow' is echt menstruatie. Nu klinkt het nog als spotting. Hoop dat het snel doorbreekt! Sterkte! 🌻
     
  5. anoniem234

    anoniem234 Actief lid

    1 apr 2016
    352
    0
    0
    NULL
    NULL
    is het geen spotting ? ik heb namelijk ook lange cyclussen (38-44dagen) en ik heb voordat mijn ei komt 4/5dagen wat bloedverlies lichtjes, en als dat stopt heb ik binnen 0 tot 3 dagen mijn ei
     
  6. Sann29

    Sann29 Lid

    23 feb 2016
    39
    0
    6
    NULL
    NULL
    Klinkt heel duf miss, maar wat houdt spotting precies in? (ik heb dit normaal gesproken nooit) en hoe kom ik erachter of het spotting is (want dat zou dan, afgaande op wat ik uit je bericht begrijp, juist een vruchtbare periode kunnen zijn die ik niet wil missen!) gebruik jij ovulatiesten hiervoor?
     
  7. anoniem234

    anoniem234 Actief lid

    1 apr 2016
    352
    0
    0
    NULL
    NULL
    spotting is licht bloedverlies, kan een paar dagen aanhouden (ovulatiebloeding) ik gebruik wel ovulatietesten misschien kan je die de aankomende dagen doen ? ik heb ze van de action 5 voor 2,50 :) dus niet duur, hier als het gestopt is binnen 3 dagen ei :) dus zou even voor paar dagen wel zo een ovulatietest doen dan weet je het zeker :) en ook gezellig maken voor de zekerheid ;)
     
  8. Sann29

    Sann29 Lid

    23 feb 2016
    39
    0
    6
    NULL
    NULL
    Thanks voor de verduidelijking, ik had hier echt nog nooit van gehoord! :D maar dan ga ik inderdaad wat ovulatietesten halen, hier moet ik dan mee beginnen zodra die lichte bloeding voorbij is of kan ik dat nu al testen? Pff zo na 2 maanden down krijg ik toch ineens weer zon boost van hoop, stom he dat die gevoelens zo weer om kunnen slaan...
     
  9. anoniem234

    anoniem234 Actief lid

    1 apr 2016
    352
    0
    0
    NULL
    NULL
    je kan eventueel al beginnen om te kijken of het oploopt :) het hoeft natuurlijk geen ovulatiebloeding te zijn, maar het kan wel als het zo weinig/licht is de bloeding :)
    vorige ronde had ik een positieve test meteen na de dag dat het bloeden was gestopt (verloor ook super veel slijm toen) ook die dag ei gesprongen
    die ronde ervoor geen ovulatietesten gebruikt maar wel getempt maar waarschijnlijk de 3de dag na het bloedverlies een positieve ovulatietest (aan me kaartje terug te zien) en de 4de dag ei gesprongen
     
  10. beanpore

    beanpore Lid

    27 feb 2015
    12
    0
    1
    NULL
    NULL
    Ik herken wat je bedoelt.
    Ik had dit ook in oktober 2013. Eerst even afgewacht en toen toch naar de huisarts. Uiteindelijk naar het ziekenhuis en daar bleek ik pcos te hebben.
    Ik snap je onzekerheid gevoel heel erg goed.
    Als je meer wilt kletsen zeg het maar.
     
  11. Sann29

    Sann29 Lid

    23 feb 2016
    39
    0
    6
    NULL
    NULL
    Dank voor al jullie berichtjes! Volgens mij gaat nu, op dag 4 van licht bruinverlies dan toch mn menstruatie echt doorzetten.. Dan hebben we iig weer een soort van "startpunt" om vanuit te gaan!
     
  12. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Wat fijn voor je ik hoop dat het doorzet!
     
  13. duizendschoon

    22 mei 2016
    28
    1
    3
    hoi,

    ik heb dit vorig jaar ook gehad. ineens vanuit het niets geen menstruatie meer.
    Uiteindelijk na 3 maanden een verwijzing gekregen naar de gynaecoloog. Er bleek een eicel te zijn blijven hangen waardoor mijn cyclus bleef hangen. Daarom een kuur primolut gekregen. Daardoor kwam het weer op gang.
    Na een aantal maanden ineens weer geen menstruatie. Toch nog even gewacht en toen ik ongesteld werd duurde het zo’n 2 weken. Dat leek mij ook niet goed dus weer naar de huisarts geweest.
    Weer primolut gekregen om het weer op de rit te krijgen. Ze zei als dat niet zou helpen ik weer naar de gynaecoloog mocht gaan. Gelukkig lijkt het niet nodig te zijn want het is nu weer regelmatig...

    Heel verhaal maar misschien heb je er iets aan :)
     
  14. Davj

    Davj Lid

    3 okt 2015
    69
    0
    6
    _
    een vraag uit interesse ,had je al een antwoord? is het allemaal goed gekomen??

    xx
     

Deel Deze Pagina