Wat zijn die pijntjes toch in onderbuik

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door volgoedemoed, 18 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. volgoedemoed

    volgoedemoed Bekend lid

    26 mrt 2016
    522
    5
    18
    NULL
    NULL
    Hoi dames , mijn vriend en ik proberen zwanger te worden van ons 1e kindje.
    Op dit moment zit ik op het wachtbankje , 3e ronde.
    Afgelope donderdag heb ik een knaller van een ovu.test gehad dus vrijdag of zaterdag mijn eisprong gehad , althand dat denk/hoop ik!
    We hebben donderdag en vrijdag gemeenschap kunnen hebben, verder kwam het er helaas niet meer van.
    Ik zit nu dus ongeveer op 4/5 dagen dpo.
    Vanmorgen had k aardig wat wit/cremige afscheiding. Plakkerig..
    En zo met vlagen heb ik van die speldenprikjes links of rechts bij eierstokken.. Met lopen of trap lopen of gewoon zo. Het is met vlagen.. Het komt en het gaat. Af en toe een beetje van die weeige onderbuikpijn maar ook heeeel lichtjes . Zo beetje op de achtergrond.

    Wie weet wat dit is of waar het vandaan komt?
    K moet nog tot 27 mei voor mijn nod dus dat duurt nog wel even.
     
  2. kim2306

    kim2306 Fanatiek lid

    23 mrt 2015
    1.534
    142
    63
    Lijkt op laatste groeispurt van je eitjes tenminste wat jij heb nu is wat ik heb tijdens eisprong maar je zegt m al gehad te hebben dan weet ik t niet eigenlijk

    Misschien voor de zekerheid nog keer klussen?
     
  3. volgoedemoed

    volgoedemoed Bekend lid

    26 mrt 2016
    522
    5
    18
    NULL
    NULL
    Jaaa afgelopen donderdag echt een oplopende knaller ... Dus heel vreemd ... Maar even afwachten denk k
     
  4. kim2306

    kim2306 Fanatiek lid

    23 mrt 2015
    1.534
    142
    63
    Enige nadeel wel positieve ovulatie test is geen garantie dat je eitje springt dit weet je alleen zeker als je ook temperatuurt kan zijn dat hij t opnieuw probeert en dat is wat je voelt? Is alleen een idee hoor of t zo is weet ik natuurlijk ook niet :p
     
  5. volgoedemoed

    volgoedemoed Bekend lid

    26 mrt 2016
    522
    5
    18
    NULL
    NULL

    Jaaa k snap wat je bedoelt! K had toen okk wel dat vruchtbare slijm...
    En temperaturen werkt bij mij toch niet ..1 x geprobeerd en vergeet het iedere ochtend weer pfff hahah! Maar k denk k vraag het eens , mss dat er meer vrouwen dit hebben???
     
  6. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Oplopende knaller? Wat is dat? Beide streepjes waren dus minstens even donker of niet?

    Ik denk dat het naweeën zijn van je eisprong. Voor zwangerschapssymptomen is het nog veel te vroeg. Daarvoor moet je de mazzel hebben dat het eitje bevrucht is. En bovendien moet het zich eerst nog innestellen. Innesteling vindt 5 tot 10 dagen na eisprong plaats. De meeste vrouwen merken niets van de innesteling. Zelfs innestelbloed komt niet standaard voor en komt vaker niet dan wel voor.

    Wanhoop dus niet als je niks geen klachten hebt. Want dan is de kans juist aanwezig dat het wel raak is! De meeste vrouwen merkten namelijk niks bijzonders in de ronde dat ze zwanger bleken, terwijl ze alle andere rondes van alles voelden wat dus niks met een zwangerschap van doen had.
     
  7. volgoedemoed

    volgoedemoed Bekend lid

    26 mrt 2016
    522
    5
    18
    NULL
    NULL
    Haha dat ie dus geleidelijk aan netjes opgelopen is tot een knaller. Het streepjes was nog donkerder dan de controlestreep.
    Ik zeg ook niet dat ik dit aan zwangerschapssymptomen verbind he , k vraag alleen wat het zou kunnen zijn ! Dat het te vroeg is snap k zelf ook wel en Van die innesteling weet k
    Ook allemaal wel haha . k hou mezelf nergens aan vast ..wacht het rustig af
     

Deel Deze Pagina