NOD-lijst 22 t/m 31 Mei 2016

Discussion in 'NOD forum' started by Kimm17, Apr 22, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    Jan 9, 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Jeetje Mootje, dat is ook vervelend zeg! Hopelijk houd dat snel op :(
    Ik heb een test neergelegd en een schoon plastic bakje. Hopelijk ben ik niet zo duf morgenvroeg om het te vergeten.
     
  2. Mootje88

    Mootje88 Bekend lid

    May 13, 2016
    577
    0
    16
    Female
    Vorige week maandag was mn hcg waarde 191. Volgens de gynn houdt dit een nieuwe zwangerschap niet tegen. Er was alweer een eitje van 13 mm te zien. Kreeg hier op het forum een paar reacties dat dit onmogelijk is en de gynn me verkeerde info geeft enz. Maar denk niet dat mn gynn met jaren lange ervaring en goed aangeschreven staat onzin lult. Dus ik ga er gewoon vanuit dat het eitje gesprongen is en 28 mei mn NOD is.

    Niet vergeten te testen hé morgen😉
     
  3. Sunna87

    Sunna87 Niet meer actief

    Succes met testen Teardrops!

    Dora ik duim dat het raak is en geen griep!
    Spannend dat de testdagen er aan komen...ik wilde wachten tot maandag maar weet niet of ik het geduld op kan brengen.
     
  4. loveexx

    loveexx Fanatiek lid

    Aug 4, 2014
    1,254
    131
    63
    NULL
    NULL
    Tsja, je zou denken dat sommige hier maar gewoon gyn moeten worden ;) die weten namelijk altijd alles

    Zou lekker vertrouwen op de woorden van je gyn hoor :D
     
  5. Mootje88

    Mootje88 Bekend lid

    May 13, 2016
    577
    0
    16
    Female
    Nou precies dat! Sommige weten het altijd beter. En het wil niet zeggen dat als hun iets meegemaakt hebben het bij een ander ook zo is.

    Eisprong voelen was ook totaal niet betrouwbaar. Nou die heb ik altijd gevoeld op dag 14. En met die kennis ook 2 keer heel erg snel zwanger geraakt. Nooit geen ovulatietesten hoeven gebruiken. Dus ga er nu ook weer vanuit dat ik hem gevoeld heb.

    *klaagmodus uit haha* of iets met hormonen ofzo:p
     
  6. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    Jan 9, 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Inderdaad, gelukkig heeft een gynaecoloog ervoor gestudeerd. Als we alles konden en wisten wat zij kunnen en weten, hoefden we daarvoor niet meer naar het ziekenhuis. En inderdaad, je zou zeggen dat je gynaecoloog je toch wel het beste kent. Niks van aantrekken wat anderen zeggen ;) ik ga voor je duimen meid, je verdiend het! Al is het alleen al om 'puh' te zeggen tegen de wijsneusjes ;)

    Ik zal proberen te onthouden dat ik het niet moet vergeten haha! Denk eigenlijk dat ie zwaar negatief zal zijn.

    Heb trouwens sinds gistermiddag wel afwisselende steekjes links en rechts in mijn buik en mijn zij. Alsof ik net een stuk gerend heb na het eten... Darmen rommelen ook als een malle. En nog steeds snel trek! Net (anderhalf uur terug) nog een kom noodles leeggegeten en tijdens het eten daarvan zat ik te dagdromen over blokjes kaas, roerei en een tosti. Wat erg zeg! Mn man heeft braaf kaasblokjes gesneden ❤
     
  7. Sunna87

    Sunna87 Niet meer actief

    Hier ook veel hongerrrr. ben heel benieuwd teardrops Ik duim voor je!
     
  8. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    Jan 9, 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Ik ook voor jou Sunna! Wanneer ga jij testen?
     
  9. Sunna87

    Sunna87 Niet meer actief

    Ik hoop maandag ;) maar denk eerder. Zaterdag misschien.
    Nu ik dit Typ krijg ik buikpijn, hopelijk niet ineens een korte cyclus en dat dit m'n menstruatie aankondigt...
     
  10. Mootje88

    Mootje88 Bekend lid

    May 13, 2016
    577
    0
    16
    Female
    Teardrops wat lief voor je dat je man kaasblokjes heeft gesneden! Ik heb net chocolade zitten snoepen en daarna nog tucjes! Hallo extra kilo's:p

    Oh heerlijk lijkt me om dat te kunnen zeggen haha!:D

    Ik heb vanmiddag in het pendel forum gevraagd of iemand voor me wil pendelen, zo spannend! Ik geloof daar wel in. Als ik het zelf met naald en draad doe dan geeft die aan dat ik een meisje krijg nu.

    Sunna87 fijn hé die eetbuien hé haha. Als ze ergens goed voor zijn vinden wij dat niet erg ;)
     
  11. Cheerio

    Cheerio Fanatiek lid

    Dec 3, 2015
    1,112
    57
    48
    Ik heb mezelf getrakteerd op een mini Magnum 😏.
    Maar na het eten moest ik rennen naar de wc, stond aan de dunne 😝, sorry voor deze misschien wel teveel info haha.
    Maar wilde ermee zeggen dat dat ijsje wel kon, was weer ruimte 😉

    Lieve meiden voor nu welterusten, en niet vergeten teardrops!! Ben benieuwd 😀
     
  12. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    Jan 9, 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Mootje: Haha ja zo is het wel! Chocolade en tucjes.... ook een aparte combi :D Mijn man is een super lieverd. Soms te... ;) (iets met mn schoonmoeder... :D)
    Dat pendelen geloof ik ook wel in. Heb ook wel zo'n boekje en een pendel, heb het tot nu toe met mijn beste vriendin en haar zus altijd goed gehad. Ben bang als ik het voor mezelf doe, dat het eerder wensdenken is dan een correcte uitslag.

    Ben wel nieuwsgierig of jou pendel klopt!

    Sunna: Ik hoop het niet voor je! Gewoon zaterdag een dik positieve test voor jou hoor!

    Ik heb een obstipatie gevoel, ben toch wel naar de wc geweest vandaag. Leuk die spastische darm syndroom. Akelig!
     
  13. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    Jan 9, 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Hahaha ach we bespreken ook afscheiding (vies woord). Dan kan 'de dunne' er ook nog wel bij Cheerio. Als je maar van het mini magnumpje genoten hebt! ;)

    Zal eraan denken, heb net het bakje en de test strategisch neergezet dat ik er niet omheen kan. Maar meiden, ik ga gewoon uit van een negatieve test hoor, jullie ook?
     
  14. Sunna87

    Sunna87 Niet meer actief

    Nee Teardrops ik stuur positieve energie voor een positieve test! ;)
    Oh cheerio jammer van je magnum haha, allemaal veel trek dus..
    ik heb net nog even chips naar binnen gewerkt...goed bezig dus ;)
    Slaap lekker meiden!
     
  15. Cheerio

    Cheerio Fanatiek lid

    Dec 3, 2015
    1,112
    57
    48
    Nee haha ;) truste
     
  16. parapluutje

    parapluutje Actief lid

    May 16, 2013
    270
    35
    28
    NULL
    NULL
    Ik heb hier ook een pendel liggen maar het lijkt me moeilijk om hier ja of nee te zeggen :)
     
  17. parapluutje

    parapluutje Actief lid

    May 16, 2013
    270
    35
    28
    NULL
    NULL
    Al is hij morgen negatief het kan later nog positief worden :)
     
  18. Cathrien

    Cathrien Bekend lid

    May 20, 2013
    704
    0
    0
    Mag ik ook op het wachtbankje erbij komen zitten?
    Lang niet geweest hier. Maar lijkt me nu wel weer leuk om de spannende nod en test momenten te kunnen delen.
    Aangezien ik vorige maand te vroeg testte, twee keer een licht positieve test had, maar toch (iets verlaat) ongesteld werd, wil ik nu niet eerder dat 12dpo gaan testen. Ik moet sterk zijn! De testen loeren nu al naar me. :D
     
  19. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    Jan 9, 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Tuurlijk, kom er gezellig bij!

    Nou dames, de test was spierwit. Op het controlestreepje na dan...
    Had eigenlijk ook niet verwacht dat er al iets te zien zou zijn op 8 dpo ;)
     
  20. Knorretje24

    Jul 1, 2012
    91
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hallo dames!

    Ik heb nog niet echt veel gereageerd om er bewust niet zo mee bezig te zijn maar helaas, lukt me toch niet. Ben deze maand voor het eerst gaan temperaturen en heb ovulatietesten gebruikt.

    Nu vroeg ik me af of jullie mee kunnen kijken naar m'n temperatuurkaartje. Snap er zelf namelijk helemaal niets van maar klopt het redelijk of wil het nog niets zeggen allemaal?

    Pfff, ik moet nog een weekje wachten... Duurt lang! ;)

    Succes voor de andere dames op het bankje... ;)
     

    Attached Files:

Share This Page