Soms moet je jezelf gewoon verwennen met een leuk kado voor jezelf. Als je het kan missen, doen! En jezelf niet kunnen vergeven omdat je een duur jurkje heb gekocht is echt onzin. Jij bent veeeeeeeeeel meer waard dan een bepaald prijskaartje die aan die jurk hangt(tenzij je het geld niet kan missen, dan snap ik je zin )
Mijn ervaring is dat je juist spijt krijgt als je het niet doet.. Er zal niets aan kunnen tippen. Het moet alleen financieel wel haalbaar zijn.
Of toch bestellen.. Wie weet zit deze jurk niet perfect. Of valt de stof of de kleur tegen.. Scheelt in je schuldgevoel. Of je bent er zo verliefd op, dat je toch neemt. (Mits je natuurlijk kan betalen)
Ik heb wel via een chinese site deze jurk besteld voor een bruiloft, goede service was het ook: Trompet/Zeemeermin Strapless Sweep/Brush train Charmeuse Avondjurk met Roes Kralen (0175055871) - Vbridal Maar omdat ik bang ben dat ik struikel door de trompetvorm heb ik gevraagd of ze de onderkant kunnen maken als deze A-Lijn/Prinses Strapless Sweetheart Vloer lengte Taft Galajurk met Roes Kralen Pailletten (01805021591) - Vbridal Ik vond toch echt dat ik een keer een mooie en wat duurdere jurk mocht kopen. Prijs valt best mee. Man vindt hem ook mooi, maar heeft graag dat ik hem flink in laat korten Zo... en nu wil ik graag 'jouw' jurk zien!
Ben benieuwd hoe de kwaliteit is, zitten leuke jurken tussen! Ben dan toch alleen bang dat ik dan wat bestel wat uiteindelijk niet staat haha
Als je hem echt niet uit je hoofd krijgt, zou ik hem bestellen en passen. Het kan zijn dat ie in het echt tegen valt of niet goed zit oid. Dan weet je dat ook gelijk weer. Heb je het jurkje ook besproken met je partner? Misschien kunnen jullie bespreken of het echt te duur is of dat het gewoon kan. Uit je post proef ik een beetje dat je eigenlijk gewoon niet gewend bent om meer geld uit te geven aan jezelf en dat het wellicht met de prijs wel los zal lopen Alles onder de 100 euro zou ik sowieso gewoon kopen (als ie past en als het past binnen je budget!), tussen de 100 en 200 als het echt een geweldig jurk is die je goed past en waarin je er uit ziet alsof je de sterren van de hemel gaat dansen. Verder ben ik ook benieuwd naar de jurk
Ik werd een keertje verliefd op een jurk van Valentino, prijs boven 3000 Maar no way dat ik ook maar 10% van die prijs aan een jurk zou uitgeven, dus heb ik het jurk laten zien aan een naaister en zij heeft voor 130 precies dezelfde jurk voor me genaaid, kreeg er veel complimentjes voor,haha. Laten naaien hoeft niet echt duur te zijn. Ben wel benieuwd naar jouw jurk en de prijs.
Dit klinkt als een leuk argument om het goed te praten, maar dat is het natuurlijk niet: als ze deze jurk voor drie bruiloften kan gebruiken, kan ze dat met een andere 'normaal-geprijsde' jurk ook. Ze hoeft dus maar één jurk te kopen en niet drie.
Wat ik me nog afvraag: hoeveel ben je aangekomen? Is dat zeg maar een paar kilo, waarvan je verwacht dat die er nog wel af zullen gaan, of is het zoveel dat dit gewoon je nieuwe figuur na je zwangerschap blijft? In dat eerste geval zou ik er sowieso niet te veel geld aan uitgeven, want dan heb je straks een heel duur jurkje in de kast hangen, wat veel te groot is.
TS, hoe duur is de jurk, wat is jullie financiële situatie en denk je de jurk over een langere tijd aan te kunnen (of verwacht je veel gewichtsverandering nog?)? Deze factoren maken de beslissing wat helderder. Een ton spaargeld die je niet echt nodig hebt, geeft andere mogelijkheden dan geen spaargeld en iedere maand nauwelijks uitkomen of schulden (buiten studieschuld en hypotheek). Uiteraard ben ik ook benieuwd naar de jurk!
4 pagina's doorgelezen uit pure nieuwsgierigheid naar de jurk...Weet ik nog niks! Ik kan dit niet aan hoor
Hahaha, sorry ladies! Ging gister vroeg naar bed en had de hele ochtend afspraken op werk, had niet door dat er zoveel vraag naar een plaatje was. Bij deze alsnog de jurk... Prijskaartje is om te huilen (bijna 2500), maar ik vind hem zooooooo mooi. Wat betreft de prijs door drieen delen, hahaha, ergens heb je wel een punt. Maar dan is ie eigenlijk nog steeds rete duur. Ik had ergens gehoopt dat iemand een top naaister zou kennen die hem voor pak en beet 800 eurie zou kunnen namaken, maar dan wel met mooie stoffen en niet zoals op die FB pagina . Ik ken zelf helaas niemand die echt goed kan naaien. Mn moeder kan wel een beetje naaien, maar dan kom je toch al gauw in de richting van die jurken op FB. Helaas gaan die kilo's er echt niet meer af. Ik ben niet alleen wat zwaarder geworden, maar mn figuur is ook wat veranderd. Ik vond deze jurk daarom juist wel flatteus.