16 t/m 31 oktober 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Noralie87, 7 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brabomama

    Brabomama Fanatiek lid

    14 sep 2011
    1.316
    0
    0
    Noralie ik kan me voorstellen dat de 20-wekenecho voor jullie extra spannend is! Ik hoop met je mee dat dit kindje helemaal gezond is. En wat ontzettend schattig dat je dochtertje zo met haar pop speelt en er tegen praat! ;)

    Juna wat jammer dat je zo onzeker blijft over je zwangerschap! Wat anderen hier ook al zeiden, je hoeft je baby echt nog niet te voelen bij deze termijn. Maar ik kan me je onzekerheid wel voorstellen, want zelf zou ik ook onzeker zijn als ik mijn kindje nog niet zou voelen. Misschien verstandig dat je wat meer afstand neemt van het forum. Maar bedenk vooral dat echt iedere zwangerschap en iedere vrouw anders is! Knuffel voor jou!

    Mooie buikjes komen hier langs!! En wat betreft aankomen: ik ben geloof ik nog nauwelijks aangekomen, maar in mijn beide vorige zwangerschappen was ik ook niet veel meer dan een kilo of 10 aangekomen dus ook deze keer verwacht ik niet heel veel extra kilo's. Ook mijn borsten zijn nog helemaal niet gegroeid, ze worden alleen iets steviger tijdens m'n zwangerschap maar ik hoef geen grotere BH's aan. Ik realiseer me dat ik daarin echt een geluksvogel ben!!!

    Wat naar dat sommigen van jullie zo'n last hebben van wisselende emoties! Hier gaat het eigenlijk best goed met de emoties, al snauw ik ook wel iets vaker tegen m'n kleuter dan wanneer ik niet zwanger ben, maar dat komt puur door de vermoeidheid. Een huilbui heb ik alleen gehad toen ik net te horen had gekregen dat ik definitief per 1 juli werkloos ben, maar dat zou waarschijnlijk niet anders zijn geweest als ik niet zwanger was geweest.
     
  2. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.241
    25
    38
    Vrouw
    @averna haha die slak!! Ik kan me er goed in vinden :p

    @kilo's ehm ja ik ben de eerste weken 2 kilo afgevallen daar ben ik echt blij mee want die zitten er nu weer aan.. Vorige zwangerschap tikte ik bijna de 100 aan, hopelijk stopt het nu bij 90 maar we zullen het wel zien! Hierna wil ik wel echt aan m'n gewicht werken, laten we hopen dat de bv goed z'n best doet :p
     
  3. Hoop2016

    Hoop2016 Lid

    7 feb 2016
    92
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier wat minder nieuws.. Sinds gisterenmiddag opgenomen in het ziekenhuis omwille van nierstuwing en niersteen.
    Gelukkig trekt onze meid er zich niets van aan !
     
  4. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.241
    25
    38
    Vrouw

    Oh meid, beterschap! Wat naar zeg..! Gaan ze opereren?
     
  5. Hoop2016

    Hoop2016 Lid

    7 feb 2016
    92
    0
    0
    NULL
    NULL
    Neen momenteel niet. Baxters met buscopan en pijnstilling.
     
  6. Vlinderr

    Vlinderr Fanatiek lid

    11 mei 2009
    3.739
    2
    0
    Overijssel
    Ach bah! Wat vervelend zeg!! Beterschap. Knuf!
     
  7. Mieleke

    Mieleke Actief lid

    5 feb 2016
    293
    0
    0
    NULL
    NULL
    Beterschap hoop! Hopelijk trek je het met de medicatie.
     
  8. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    @draagdoek: Ik twijfel nog heel erg of ik de little frog draagdoek of de Meitai aanschaf. Dat laatste daar heb ik echt een hele mooie van gezien en denk voor mijn vriend ook handiger is.

    @hoop2016: heel veel beterschap!

    @juna: blijf positief en probeer je niet te meten met anderen. Je zult altijd anders iets blijven houden wat je onzeker maakt. Onthoud niemand is perfect en niemand is hetzelfde ;) Je kleine zul je snel steeds meer gaan voelen :)

    @degene met dochtertje en poppen: dat is echt cute!!

    Mooie buiken zie ik langskomen.
     
  9. Liesjuh1977

    Liesjuh1977 Fanatiek lid

    2 jan 2013
    1.381
    0
    0
    werkzoekend
    Hilversum
    Beterschap Hoop!

    Hier gelukkig ook nog niet veel aangekomen. Ten tijde van mijn eerste zwangerschap ben ik 23kg aangekomen, ik begon op 60kg ofzo en eindigde boven de 80, er zijn er 70 van overgebleven en hopelijk kan ik nu onder de 80 blijven.

    @Vlinderr ik herken je nachten, laat naar bed en ook veel vaker wakker 's nachts en kan dan niet meer in slaap komen. Als Bram dan om 6u klaarwakker naast m'n bed staat heb ik weer zo'n kort nachtje.
    Soms zitten mijn emoties ook heel erg hoog en kan ik echt alleen maar kortaf en kattig reageren en niets hebben. Bram en ik botsen ook meer als dat we normaal doen maar dat komt ook vooral doordat hij in een enorme ontwikkelingssprong zit. Dat is echt niet grappig in combinatie met vermoeidheid en mijn opspelende hormonen.
     
  10. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Beterschap hoop2016!

    Ik reageer niet veel hier maar kom wel elke dag even spieken!

    Kilo's; ik zit vooral even in de ontkenningsfase..bevalt me prima.

    Emoties; is als een ritje in de achtbaan.

    Baby voelen; lichte schopjes maar lang nog niet elke dag.

    20 weken echo; nu al bloedzenuwachtig. Ik probeer van het positieve uit te gaan maar lukt me helaas niet altijd.

    Mooie buikjes voorbij zien komen!
     
  11. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Buikgroei
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. DutchDiva

    DutchDiva Fanatiek lid

    1 aug 2010
    1.304
    0
    0
    Oeh meiden, wat een mooie buikjes al!
    Hier lijkt het er helaas op of ik weer aankom (wat nog niet zo is) in plaats van dat er een babybuikje ontstaat. Ben te zwaar, maar was voor mijn zwangerschap 15 kilo afgevallen. Bij mijn dochter slechts 8 à 9 kilo aangekomen, dus dat is ook mijn streven voor dit keer. Mijn onderbuik voelt steviger, maar juist mijn bovenbuik lijkt dikker te worden, grrr!

    Voelen doe ik de kleine ook echt nog niet dagelijks en pas sinds gisteren durf ik dat wat ik voel aan de kleine toe te kennen. Waarschijnlijk was dit eerder ook wel het geval, maar het mag van mij duidelijker en frequenter ;)

    Je onzekerheid is helaas erg herkenbaar Juna, hopelijk krijg je snel wat meer rust in je hoofd!
     
  13. DutchDiva

    DutchDiva Fanatiek lid

    1 aug 2010
    1.304
    0
    0
    Hoop, wat naar!!! Heel veel beterschap!!!
     
  14. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Goedemorgen! Roodwang ik zie dat je de 20 weken echo hebt vandaag, ontzettend veel succes en natuurlijk ook veel plezier!

    Vannacht voor het eerst door de baby wakker geworden, dat waren toch best wat flinke trapjes, vond het zo lief.

    Ik kreeg gisteren de vraag of ik ook aan zwangerschapsgym ga doen maar ik had er eigenlijk nog niet eerder over nagedacht. Bij mijn eerste ook niet gedaan.
    Dames die dit wel eerder hebben gedaan en die het nuttig vonden?
     
  15. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.241
    25
    38
    Vrouw
    @jessy ik heb zwangerschapszwemmen gedaan en dat vond ik wel heel fijn! Maar ook zwaar zelfs op tijd mee beginnen haha!
     
  16. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    @Zoesje, wat moet ik me daar bij voorstellen dan? En wat is de rol van de partner hierin?
     
  17. Brabomama

    Brabomama Fanatiek lid

    14 sep 2011
    1.316
    0
    0
    @Hoop: wat ellendig dat je in het ziekenhuis ligt, veel beterschap en hopelijk kun je gauw weer lekker naar huis!!

    @Jessy: mooie buik heb je!
    In mijn beide vorige zwangerschappen heb ik zwangerschapsyoga gedaan (op 2 verschillende plekken), maar beide keren is het me niet enorm goed bevallen. Het was bij allebei vooral veel ouwehoeren en weinig heel nuttige oefeningen. Al had ik tijdens de bevalling van m'n eerste wel veel aan bepaalde ademhalingstechnieken die ik had geleerd. Bij de 2e ging de bevalling zó snel dat ik niet eens tijd had om aan ademhalen te denken! :p Ik luisterde toen alleen naar wat de verloskundige me opdroeg en dat liep gelukkig goed af. Ik denk om die reden dat ik deze keer geen zwangerschapscursus ga doen. Ik vertrouw gewoon op de verloskundige en op de ondersteuning door mijn man en dan moet het goed komen!

    @Roodwang: heel veel succes vandaag bij de 20-wekenecho, je bijt het spits af, ik ben benieuwd!:)
     
  18. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.241
    25
    38
    Vrouw
    De partner heeft daarin geen rol. Het is om je lichaam wat sterker en soepeler te maken zodat je ook sneller zou moeten kunnen herstellen.. Gewoon een soort fitness :p

    Heb ook nog yoga gedaan, dan krijg je meer een beetje het haptonomie idee erbij ook dus het contact maken met je kindje.. En met je eigen lichaam en ontspannigsoefeningen en ademhaling.. Daar is wel een partner avond..
     
  19. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.241
    25
    38
    Vrouw
    Ik weet nog niet of ik nu iets ga doen.. Hier in de buurt is ook niet zo vreselijk veel. Moet vaak minimaal 20 min rijden..
     
  20. Roodwang83

    Roodwang83 Actief lid

    12 okt 2015
    263
    0
    16
    NULL
    NULL
    Dank je wel dames. De afspraak is pas eind bd dag, duurt dus nog even!
     

Deel Deze Pagina