Geen onbezorgde zwangerschap... Wie ook?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door MMMmeisje, 23 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MMMmeisje

    MMMmeisje Fanatiek lid

    22 aug 2013
    1.296
    2
    38
    Ik ben nu 17wk in verwachting van ons 2e wondertje.
    Ik had gehoopt dat ik nu een normale zwangerschap zou hebben...
    ik voel me lichamelijk top... nog geen last van mijn bekken, misselijkheid is zeer beperkt gebleven ten opzichte van mn vorige zwangerschap... maar dan dit...
    We zijn zwanger geraakt dmv icsi, discussie over moment van bevruchting bestaat er dus niet, maar onze kleine ligt 2 weken achter op groei.
    Daarnaast is mijn PAPP-A waarde erg laag (moet 1 zijn en Is 0,15 bij mij) wat icm de groeiachterstand duid op een placenta insufficiëntie.
    over 1,5wk moeten We weer voor een groei echo en 1,5wk daarna de 20 weken echo.
    ik probeer me er niet te druk om te maken maar het blijft in mn hoofd rond zingen wat de gynaecoloog onze vertelt heeft...
    "We hopen dat jullie de 24 weken gaan halen en een geboortegewicht van 400gr... als de groei eerder stagneert verliezen jullie je kindje en ben je voorbij de 24wk en halen jullie geen geboortegewicht van 400gr verliezen jullie ook je kindje"

    Ik probeer positief te blijven... De kleine groeit voor alsnog in zijn/haar eigen lijn door (onder de p3 lijn) maar hoop zo hard dat dit ook zo Door zet...

    Wat een klote gevoel om totaal niet op een roze wolk te kunnen zitten....
    bij mijn zoontje niet gekunnen ivm HG en bekkeninstabiliteit (rolstoel afhankelijk) en nu dit....

    Sorry voor mijn geklaag maar moest ergens onafhankelijk mijn hart kunnen luchten.
     
  2. Theezeefje

    Theezeefje Fanatiek lid

    13 okt 2014
    3.711
    4.029
    113
    Overijssel
    Dikke knuffel hoor!
    En klagen? Dat mag hoor! Je hebt kans dat je je kindje kunt verliezen.
    Ik hoop echt dat het allemaal goed komt!
     
  3. 2opkomst

    2opkomst Actief lid

    9 mrt 2016
    129
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat verschrikkelijk voor jullie. Begrijp heel goed dat de 'roze' wolk er totaal niet is en dat zorgen overheersen.
    Wat mij betreft is dit ook helemaal geen klagen, maar je hart luchten. Zoveel zorgen. Zet hem op, zorg goed voor jezelf!
    Ik hoop heel hard met jullie mee dat jullie wondertje sterk is en dat je het nog langere tijd vol kan houden.
     
  4. Gabbel

    Gabbel VIP lid

    21 apr 2008
    6.555
    14
    38
    Gelderland
    Ik kan er niet met je over meepraten maar wil je veel sterkte wensen. Na zo'n traject ben je al onzekerder dan een ander persoon. Hoop en duim dat alles maar goed mag blijven gaan.
     
  5. Lieke84

    Lieke84 Fanatiek lid

    1 jun 2011
    3.016
    2
    38
    Oh bah! Dat is geen geklaag hoor.... Gewoon niet leuk wat je te horen hebt gekregen. Hoop dat de kleine nog lang in je buik mag zitten en lekker volgens zijn/haar eigen lijntje door gaat groeien.... Zo lang de groei maar niet stagneert. Jij lekker rustig aan blijven doen, goed voor jezelf zorgen. Situatie zo optimaal mogelijk houden.
    Heel veel sterkte, knuffel!
     
  6. Ellamalou

    Ellamalou Fanatiek lid

    22 jan 2011
    1.416
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh meid... ik duim heel hard dat jullie kleintje genoeg groeit en aansterkt de komende tijd!
     
  7. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.039
    2.845
    113
    Jeetje joh wist niet dat het je wéér niet meezat. Dit klinkt wel heel erg serieus.. Bah.

    Kan het ook nog komen door je baarmoederafwijking of is dat nog veel te vroeg? Moet je helemaal met bedrust?

    Fijn trouwens om te lezen dat de misselijkheid en je bekken zich beter houden dan de eerste keer (geeft mij hoop mocht ik ooit nog....) Maar goed liever misselijk dan dit uiteraard..

    Ik kan je alleen maar heel veel sterkte wensen..
     
  8. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    MMMmeisje, wat heftig dit zeg!
    Na alles wat je tot nu toe al hebt meegemaakt (wat ik lees in je onderschrift).
    Heb je strikte bedrust om zo al je energie te sparen voor de baby?
    Al snap ik dat dit helaas niet de oplossing is bij placenta insufficiëntie...
    Ik hoop enorm hard voor je dat alles goed komt met jullie kindje.
    Veel sterkte en kracht gewenst!!!
     
  9. Pechvogol

    Pechvogol Fanatiek lid

    19 jun 2014
    1.361
    678
    113
    #9 Pechvogol, 23 mei 2016
    Laatst bewerkt: 23 mei 2016
    Hoi MMMmeisje, mijn vorige zs was een beetje zoals jij nu omschrijft (ik word echter wel spontaan zwanger). Zoontje is wel 'ouder' geboren, maar door groeiachterstand had ie formaatje 22 weken. Geloof me, echt niet wenselijk.
    Het is geen geklaag hoor, wat je schrijft, het is gewoon mega stressvol. Geen enkele zs is hierna nog zorgeloos. Sterkte en succes.
     
  10. Mizz Bunny

    Mizz Bunny Fanatiek lid

    16 mrt 2012
    1.162
    0
    36
    Lekker genieten van het leven en zien wat de toeko
    Tiel
    @MMMmeisje, wat verschrikkelijk waar jullie nu inzitten.
    Kindje dat zo gewenst is en dan alle onzekerheid en vooral angst waar je elke dag mee om moet gaan.
    Het is geen klagen wat je doet maar zoeken naar steun en een luisterend oor.

    Hier niet precies dezelfde situatie als bij jullie.
    Maar ook wij kunnen niet spreken van een onbezorgde zwangerschap en een roze wolk.
    Mijn verhaal in het kort, zwanger van ons tweede kindje, sinds 6 weken zwangerschap al in de Ziektewet vanwege bloedingen. Heb een groot hematoom in mijn baarmoeder zitten en daarbij vers bloed. Wij hebben 50% kans dat het goed gaat komen en de gynaecoloog wil ons niet te veel hoop geven. Inmiddels 13 weken zwanger maar het duurt nog zo lang. Ook wij hebben te horen gekregen dat de artsen hopen dat we de 24 weken gaan halen omdat ze dan iets voor de kleine zouden kunnen doen mochten mijn vliezen breken.

    Ik wens jullie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd en duim voor jullie. Wil je ook een dikke online knuffel geven omdat ik zelf ook merk dat ik die soms goed kan gebruiken.
     
  11. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    ik heb geen ervaring met zo'n groei achterstand. Wil je wel heel veel sterkte toewensen. Het is geen gezeur. Je leeft in hele grote onzekerheid.
     
  12. elsie89

    elsie89 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    3.645
    1.251
    113
    randstad
    Onze dochter groeide op p5 en de onzekerheid is killing! Ik wil je dan ook heel veel sterkte wensen! (Bij ons is t goed gekomen maar ik had geen problemen met placenta maar onverklaarbare groeiachterstand later bleek dit chromosoomafwijking)
     
  13. Jajo

    Jajo Fanatiek lid

    7 aug 2015
    3.462
    904
    113
    Wat ontzettend naar! In het AMC doen ze een vugra trail, misschien is dat iets. Ik wil je in ieder geval heel veel sterkte en succes wensen
     
  14. MMMmeisje

    MMMmeisje Fanatiek lid

    22 aug 2013
    1.296
    2
    38
    Iedereen bedankt voor de lieve reacties. Sorry maar ik voel me gewoon erg snel een zeur. De onzekerheid Is killing en hoop gewoon dat de volgende echo er nog steeds een gestaagd groei te zien Is.
    Volgende week vrijdag mogen We weer voor een echo maar dat duurt nog zo lang voor mijn gevoel! Vooral omdat ik sinds dat We het nieuws vorige week kregen ik al thuis zit... nu heb ik wel afleiding thuis van mn zoontje en de voorbereidingen voor zijn verjaardag as donderdag maar aan de andere kant staat mijn hoofd daar zo niet naar!

    @mizzbunny ik Had toevallig net op jou topic gereageerd. Ik heb daar alleen niet bij gezet dat bij de zwangerschap van mijn zoontje ik ook een hematoom Had met een flinke bloeding. Hier Is toen alles gelukkig goed gekomen.
    Ik hoop en duim voor je dat je bij de goede 50% zit qua uitkomst! Dikke knuffel.
     
  15. MMMmeisje

    MMMmeisje Fanatiek lid

    22 aug 2013
    1.296
    2
    38

    Mag ik vragen wat voor trial dat Is?
     
  16. Mootje88

    Mootje88 Bekend lid

    13 mei 2016
    577
    0
    16
    Vrouw
    Ik wil je heel veel sterkte wensen en hoop dat alles goed blijft gaan!
     
  17. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    heel veel sterkte, hopelijk doet de kleine het naar omstandigheden goed en mogen jullie een gezond kindje krijgen!
     
  18. Pechvogol

    Pechvogol Fanatiek lid

    19 jun 2014
    1.361
    678
    113
    Dat is een experiment met de werkzame stof van Viagra. Die werkzame stof zou positief kunnen toevoegen aan de groei van een kindje (als ik me niet vergis vaten verwijden waardoor bloed beter doorstroomt en dus ook voedingsstoffen voor het kindje).
    Ik heb hier ook aan meegedaan.
    Het jammere van een experiment is dat je niet weet of je het daadwerkelijke medicijn krijgt of een placebo. Daarbij is natuurlijk ook nog niet bekend of de werkzame stof überhaupt iets doet voor de groei.
     
  19. Kayl

    Kayl Actief lid

    23 nov 2015
    150
    20
    18
    Je hebt alle recht om te klagen!
    Wat lijkt me die onzekerheid vervelend zeg.
    Ik ga voor jullie duimen
     
  20. Rogne

    Rogne Actief lid

    14 jan 2016
    187
    0
    16
    Wat een vreselijk bericht, en die onzekerheid, de minuten lijken dan uren... Ik hoop dat alles goed komt en dat jullie kleintje goed door blijft groeien en dat je het geboortegewicht en de 24 weken gaat halen. Ik duim voor je!!! dikke knuffel!
     

Deel Deze Pagina