Of dat in hun cultuur normaal of zelfs een eer is doet niet terzake als de moeder al heeft aangegeven het niet te willen. En volgens mij is dat het geval want het schoonzusje vond het zielig dat het dochtertje geen oorbellen kreeg. Zij hebben ts haar wensen maar te respecteren.
Ik heb ook Het idee dat het in Veel andere culturen als gek wordt gezien als je het niet doet. In zo'n geval kan ik me iets meer inleven in de situatie van schoonzus en schoonmoeder, altijd goed om daar ook even bij stil te staan voordat iemand volledig wordt afgebrand op basis van zoiets.. Maar dat neemt niet weg dat ik ook echt boos zou zijn als iemand dat zomaar met mijn dochter zou doen. In dit geval zou mijn man toch echt even moeteb optreden, het is zijn familie en als het ts nu ook nog eejs in de schoenen wordt geschoven dan is dat allesbehalve handig voor de toekomst met haar schoonfamilie. Je hoeft het zeker niet te pikken en ze moeten zich ook echt wel in jou verplaatsen!
Ik maak niet op dat moeder duidelijk van te voren aangegeven heeft dit (nog) niet te willen voor dochter vandaar mijn reactie. Als dit wel duidelijk bekend is bij de familie is het natuurlijk erg naar dat ze haar niet respecteren.
Ik weet niet hoe ik zou reageren, maar ik zou wel verschrikkelijk boos zijn. En ben eigenlijk ook wel een beetje verbaasd dat de winkel het toelaat, zonder toestemming van de ouders. Volgens mij mag dat helemaal niet. Maar goed, gebeurd is gebeurd. Ik snap dat je baalt, maar vind het eigenlijk ook wel stoer dat je je dochter's wens serieus neemt en ze laat zitten. Waarschijnlijk bedoelde je schoonzusje het ook niet verkeerd; hoe erg ze ook over een grens ging. Ik heb het zelf met vegetarisch eten en moet eerlijk bekennen dat ik niet zeker weet of onze meid nooit ergens stiekem een stukje vlees heeft gekregen. Gewoon omdat mensen de keuze niet altijd begrijpen en het zielig vinden voor een kind als het geen vlees eet. Gelukkig weet ik van niks, denk ik dan maar. Want sommige mensen snappen niet dat de ouders bepalen... zeker als een kind nog zo jong is.
Als dochter geen oorbellen krijgt, dan is het toch duidelijk? Of je bent echt een randdebiel als je dat niet begrijpt. Als dochter 14 is en geen alcohol mag, en sz vind dat zielig, en dan wordt er toch maar een biertje gegeven zonder toestemming van de moeder? Neu, hier zou het oorlog zijn in de familie. Boeien dat de schoonfamilie hindoestaans is, dat doet wat mij betreft helemaal niet ter zake. als de moeder het niet wil, dan gebeurd het niet.
Dus je moet van te voren een lijstje aangeven met wat allemaal niet mag? Want jaaa anders heeft je kind straks een tattoo of allerhande piercings... Sorry, maar als zij niet wist of het mocht, had ze het moeten vrágen ipv er gewoon van uit te gaan dat het wel ok was. Het is niet alsof ze per ongeluk 2 koekjes at ipv 1.
of ze hindoestaans zijn of niet maakt mij geen bal uit. Zoals hierboven zo mooi beschreven wordt...het zijn echt een stelletje randdebielen. En het is daarbij onmogelijk om van alles aan te geven of je dat wel of niet wil hebben. Ts, ik ben eigenlijk ook wel heel nieuwsgierig hoe jouw man/vriend gereageerd heeft.
Met dat ze het zielig vond dat ze geen oorbellen kreeg was het bij haar dus al duidelijk bekend dat jij dit niet wilt hebben. Naar de politie gaan zou ik persoonlijk niet meer doen. Ik zou mijn woede kenbaar maken en daarna een tijd geen contact hebben. Daarna misschien contact. Maar oppassen zou er niet meer in zitten.
Wow wtf. Ik denk dat ik een nietjesmachine zou pakken en dat zou gebruiken op mijn schoonzus! Is ze helemaal gek geworden? En oma hield het niet tegen? Dit is echt onacceptabel op 1 van de hogere levels! Contact zou hier een tijd verbroken worden. Nadat het nietjesmachine zijn werk heeft gedaan. En ik zou daarbovenop hele leuke "reclame" gaan maken op de facebookpagina van de shop die dit gedaan heeft zonder toestemming van de ouders. Zelfs klacht indienen. Je mag geen piercing zetten zonder de toestemming van de ouders.
Ik zou ook woest zijn. En alle vertrouwen in beide personen zou compleet weg zijn. En idd het is me wel een familie ruzie waard.. nu is de band met mijn sf al waardeloos.. Dus .. maar even terug te komen op de juwelier. Hier 2x voor mijn Kids oorbellen laten schieten en beide keren is nooit naar id of wat dan ook gevraagd..
Politie, serieus Denk niet dat ze dit serieus nemen, of moeten ze een boete uitschrijven? Denk dat de politie hierom moet lachen. Wel een vervelende situatie. Het ergste vind ik dat ze jou niet erg serieus nemen. Daar zou ik ook boos om zijn. Verder zou ik het wel wat positiever brengen naar je dochter. Zij is blij en het lijkt mij vervelend als je moeder er dan zo van slag om is (wat logisch is maar zij hoeft niet tussen ruziënde familie in te zitten).
Waarom geen politie? Als iemand jouw kind de grond op slaat omdat dat leuk is dien je dan ook geen klacht in? Een kind wat tegen de grond geslagen wordt zal 100% genezen, je ziet er na 3 weken niks meer van. Die gaten in de oren? Die littekens ga je je hele leven behouden.
Ik vind het verminking van andermans kind. En volgens mij zou niemand en zeker politie hier om moeten lachen.
Jeetje ik zou echt woest zijn!!! Het is niet aan hasr om zoiets te laten doen en al zeker niet zonder jullie toestemming. Wat betreft de juwelier; tsjah weet hij veel wie wel of niet de ouders van het kindje zijn. Volgend mij moet je alleen zo een toestemmingsformulier invullen voor kinderen tot 16 jaar en dan is het ok. Politie; jongens nu gaan jullie wel erg overdrijven hoor. Ze hebben nauwelijks tijd om behoorlijk een inbraak uit te zoeken...laat staan als er dan straks iemand komt met ik wil aangifte doen tegen mijn sz want ze heeft zonder toestemming gaatjes laten schieten bij mijn dochter. Ze lachen je vierkant uit en waar is je bewijs dat je geen toestemming hebt gegeven.
ik zou het heel erg vinden als de politie hierom moet lachen. Ze hebben haar kind zonder haar toestemming meegenomen en gaten in haar gemaakt.
Iets minder dramatisch mag ook wel. Het is niet alsof dat kind een sleeve aangemeten heeft gekregen. Het zijn twee minuscule gaatjes. Desalniettemin had ik hier ook echt niet blij mee geweest.
Dus dan zou je een aangifte doen op basis van ontvoering (kind zonder toestemming meegenomen) en verminking (de oorgaatjes) Hou op hoor.
En wat betreft cultuur..ik ben Surinaams en het is idd zo dat kindjes het liefst zo vroeg mogelijk oorgaatjes krijgen. Maar ik zou het nooit in m'n hoofd halen om iemand anders kind mee te nemen en gaatjes te laten schieten. Dat kun je gewoon echt niet maken. Zou het niet durven ook