(Heb alleen het eerste bericht gelezen) Helemaal terecht dat je over de zeik bent!!! Hartstikke terecht! Nu ga ik de rest lezen
HUN cultuur, maar toch niet de jouwe? Jij gaat toch ook niet een henna-stip (wat je er niet zomaar af kunt wassen) op het voorhoofd van iemand ander zijn kind zetten, omdat dit jouw cultuur zou zijn? Of alle haren van een baby rond de 1 jaar afscheren, omdat dat jouw cultuur zou zijn? Ik geef even 2 voorbeelden uit de (ik dacht) hindoestaanse cultuur. Zij dringen op deze manier HUN cultuur op aan anderen. En niet zomaar een beetje, nee op een onomkeerbare manier. Laat je alsjeblieft weten wat de reactie was? Ik ben erg benieuwd! Ow, nu lees ik dit pas... Dat hadden ze dus ook al gedaan? Echt schandalig hoor! Of was het tot de discussie gebleven?
Nee dat was tot de discussie gebleven, want mijn dochter ging toen nog niet naar hun toe, omdat ze toen nog heel klein was. Maar ik zal zeggen, ze gaat daar nu ook nooit meer blijven slapen zonder haar vader!
Ja klopt, dat blauwsel ken ik ook inderdaad. Mijn vriend eet geen rund, maar ze besnijden niet. Hij/zij zijn geen moslim maar echt hindoestaans
Ik zou echt laaiend zijn. Ik weet niet of het slecht is om ze er gewoon uit te halen. Maar als dat kan zou ik dat doen. Persoonlijk vind ik oorbellen bij kleine kinderen afgrijselijk en dat wil ik dus echt niet.
Ik zou echt compleet flippen en ik ben ook bang dat het persoon in kwestie niet ongeschonden uit de strijd zou komen.. Sorry maar Als iemand dat ooit flikt bij mijn kind.. wauw.. die kwam d'r ook nooit meer in. Nooit. Never. Ever. Dikke doei. Volgens mij ben je ook echt getikt als je zoiets bij het kind van een ander doet omdat jij dat wilt. Gek.
Oke echt sommige reacties zo overdreven man man man snap dat 't niet kan, maar de reacties wat ik voorbij zie komen lachwekkend gewoon 😂😂
Mja, ligt dat aan al die mensen of aan jou? Iedereen denkt er anders over, maar als je denkt, dat dat zomaar wel even kan zonder overleg, dan is dat op z'n minst een gebrek aan inlevingsvermogen. Dat TS over de flos is, is terecht. De mate waarop iemand over de flos is en hoe dat geuit wordt, sja, dat loopt nogal uiteen. Je kunt het overdreven vinden, maar lachwekkend is een tikkeltje respectloos.
Nee hoor... dat mensen hier roepen dat het kindermishandeling is en dat ze aangiften gaan doen bij de politie is ook gewoon lachwekkend. Daar is niets respectloos aan...
Sommige mensen zijn fel tegen gaatjes in de oren en hebben daar eigen (goed bedoelde) reden voor. Als deze mensen het vergelijken met mishandeling is dat omdat het zo voelt en niet omdat zij willen overdrijven. Gevoelens van anderen moet je niet belachelijk maken, maar gewoon respecteren. Of je het nu zelf overdreven vindt of niet.
Tja, dan zou je ook kunnen zeggen dat als je gaatjes prikken in oren mishandeling noemt, je daadwerkelijk mishandelen van kinderen daarmee te kort doet. En dat getuigt dan ook niet echt van respect lijkt me.