[FONT="]Ik heb net even op de Facebookpagina van Prénatal gekeken en daar kwamen ook wat namen voorbij waarvan ik niks begrijp, zoals ... [/FONT] [FONT="]Een meisje genaamd Babiche Bibi, Leyvany, Livayro, Loïsz, Nowy, Gilana, Liejon, Maeyson Milano (met een echte Hollandse achternaam), Revana, Romaé, Djoy, Jedidja (zal vast buitenlands zijn, maar het doet me denken aan Ja dit, ja ...[/FONT] [FONT="]Maar ja, ieder zo zijn smaak. [/FONT]
Ik zag laatst bij de vk Maeyson op een geboortekaartje staan... Waarom niet gewoon Mason zodat het ventje niet 8x zijn naam hoeft te spellen?
Zo kwam ik ook eens een Esmeé tegen. Es-muh-ee dus. Staat zo leuk he, het streepje een letter verder.
Liejon??!!! We vonden Leon op z'n Engels uitgesproken en fonetisch geschreven toch echt het allerleukst! Ehhhh jaaa ok, arme jongen.
Haha! Nou ja, je hebt wel een punt. Mijn nicht heeft haar zoontjes van die typische Amerikaanse namen gegeven. Behalve dat ik haar en haar man helemaal geen types vind voor dat soort namen zijn ze voor sommige mensen niet uit te spreken. Mijn opa en oma bijvoorbeeld. Mijn oma vraagt de hele tijd: hoe heten die kinderen van F. ook alweer? Niet omdat ze het vergeet maar omdat ze niks snapt van de uitspraak. Grappig maar ook best sneu want volgens mij vindt ze het zelf best erg dat ze de namen van haar achterkleinkinderen niet kan uitspreken.
Helemaal mee eens! Ik neem aan dat iedere ouder zijn/haar best doet om z'n kind een leuke naam te geven. Dus lekker iedereen en iedere naam in z'n waarde laten .
Sommige namen vind ik zo sneu. Ik vind een naam als Jayden echt verschrikkelijk maar zo'n kind hoeft zich niet dood te schamen voor z'n naam. Ik ken een meisje ze heet Mini. Nou succes met solliciteren over 15 jaar 😉
Jedidja is een christelijke naam 😉, ik ken ook iemand die zo heet, al ruim 30 jaar. Overigens werd ze ook vaak ja-dit-ja genoemd 😄
Ik vind namen niet zo snel afgrijselijk.. alleen als het echt van die niet uit te spreken namen zijn, of als de spelling geknutseld is. En namen zoals Miracle, Prinsessa en Mini zijn idd ook wel sneu . Onze dochter heeft ook een naam die je niet vaak hoort, in 2015 maar 1x gegeven. Maar hij is wel gewoon uitspreekbaar, niet geknutseld en ik vind het prima kunnen voor een volwassene. Er zullen genoeg mensen zijn die de naam niet mooi vinden, maar daar heb ik niet zo'n last van . Vind het alleen wel jammer dat er vaak wordt aangenomen dat ze een jongetje is. En dan echt heel verbaasd reageren dat ze een meisje is.. dat had ik niet aan zien komen, vind het wel echt een meisjesnaam (het is ook een meisjesnaam, heb hem niet zelf verzonnen).
Mijn jongste 2 kids hebben een Engels/Amerikaanse naam eindigend op een Y. En geloof me ... het milieu waaruit zij komen en waarin zij wonen is hartstikke goed !:x Wat een onzin om te roepen zeg ! Tis ook compleet nergens op gebasseerd.
Inderdaad. Maar J-Jay vind ik ook erg. Alsof vader stond te stotteren bij de burgerlijke stand. 😏
Ik vind Jayden, Jesslynn en May-lynn ofzo juist supermooi! ik zou mijn kids ook zo willen noemen als ze niet vaak voorkomen. OK de spelling Djayden of Djezzlynn daar kan ik mij aan ergeren maar de normale spellingswijze vind ik heel mooi.
Haha die zag ik ook.. En dan die reactie erbij. 'Weten jullie wel wat een BJ is?' Toch te zielig voor dit kind