Wow wat ontzettend heftig en verdrietig voor jullie vrienden Sporten deed ik al niet... oeps haha. Maar ik merk wel echt dat mijn energie niveau 0.0 is... zo vervelend!! Iemand tips om wat minder moe te zijn? Ga nu maar op bed, dat is al stap 1 haha
Hier helaas ook geen tips. Nu a last van restless legs, mijn nachten zijn niet lang genoeg. Energie ook op een dieptepunt hier😌 Hoop echt dat het na de 12 weken beter wordt.
Wat een nachtmerrie voor jullie vrienden love2live! Sporten lukt me nu echt niet met de kleine dreumes van net 1 die net gaan lopen is en mijn werk ernaast. Energielevel is echt nul 😢 gisteren om half negen ook in slaap gevallen tot vanmorgen 7 uur 😂 Dat was bij nr 1 wel anders!
love2live wat verschrikkelijk zeg!! Dat moet je toch niet aan denken! Slapen is elke nacht anders, ene nacht lig ik te woelen en de andere slaap ik binnen 5 minuten! Mn libido is trouwens echt over de top hahah! Bij mn vorige zs was dat het tegenovergestelde.. Als dit geen meid word weet ik het ook niet meer haha! Zo'n andere zs!! Bizar!
even een aantal dagen weggeweest, ben afgelopen donderdag hard gevallen, pols op 2 plaatsen gebroken..veel schrik natuurlijk maar gister ook nog eens te horen gekregen dat er kans is dat ik er aan geopereerd moet worden allemaal niet echt goed voor de baby natuurlijk.. enige positieve is dat ik nieuwe baan heb, over 2 weken beginnen. proef contract loopt af als ik 14 weken zwanger ben ongeveer. is het raar om het daarna pas op werk te vertellen..? voor vrienden hebben we besloten het even uit te stellen en afwachten of ik geopereerd moet worden of niet. echt balen dit. gister werd het me emotioneel ook even allemaal te veel. sorry heb niet meer alles terug gelezen
Oei oei dat moet pijn doen. Sterkte en ik vind het niet raar om het pas na proeftijd te vertellen. Groot gelijk juist, je weet nooit hoe ze reageren als je het verteld als je nog in je proeftijd zit.
Wat rot Sumer! Sterkte met je polsen en gefeliciteerd met je nieuwe baan Ik zou ook even wachten met vertellen op de werkvloer/ vrienden.. Doe waar jij je goed bij voelt. Ik heb gemerkt dat doorgaan met sporten tijdens mijn 1e zwangerschap erg heeft geholpen op veel vlakken. Hoe moe ik ook ben..dat ene uurtje per keer kan ik niet overslaan Voel me erna heerlijk!
Love2Live wat een drama voor je vrienden zeg. En dan nu zelf zwanger zijn, dat is erg dubbel ja. Heftig hoor.... En Sumer sterkte met je polsen, maakt het niet makkelijker. Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Indd gewoon na je proeftijd bekend maken, heb je daarna net wat langer de tijd om je te bewijzen. En je gevoel volgen, dat is het belangrijkste. Hier geen sport.... Maar deed ik al niet nou ook echt niet weten waar ik de energie vandaan moet halen😌 En libido is hier ff ver te zoeken, heel sneu voor manlief....
Sumer wat balen zeg!! Beterschap! Iemand zei iets over een hoog libido, nou dat is hier dus juist heel laag... arm mannetje van mij 😮
Love2live wat erg voor je vrienden Summer succes met je polsen, zou het denk ik ook daarna pas vertellen, maar ligt ook aan het werk. Hoop dat het geen gevolgen heeft voor je werk, je polsen boedel ik. Hier veel misselijk, moe en chagrijnig. Weinig libido. Arme vriend. Maar gelukkig zijn we druk met het regelen voor het nieuwe huis en een peuter van bijna 1 1/2, dus is hij zelf ook best moe hihi Fijn te lezen dat er weer wat goede echo's waren.
love2live: wat een vreselijk nieuws, emn dat op het moment dat jullie bezig zijn voor een nieuw leventje. veel sterkte. Sumer: wat vervelemd dat je bent gevallen, ik hoop dat het allemaal goed komt, ook als je geopereerd moet worsen, beterschap. Ik ben ook extreem moe, maar ik denk vooral aan mezelf en neem ook rust als ik voel dat ik het nodig heb. Ik zwem 1uur in de week en daar wil ik wel zolang mogelijk mee doorgaan
libido is laag, heel laag. vorige keer echt anders! en dat was een jongen. dus denk helaas dat 't helemaal niets zegt. al heb ik ook al gezegd van; deze zwangerschap is zooo anders! dus herken 't wel.. ben echt helemaal kapot, versleten, op. tijd voor vakantie denk ik hoop dat 't na 12 weken weer beter wordt. nog steeds erg misselijk. al is de piek wel wat geweest volgensmij. ook weer een reden om me juist wel zorgen te maken - zucht. maandag heb ik de termijnecho. spannend, hoop dat alles gewoon goed is en dan nog de combinatietest. waar ik erg over twijfel. maar de grootste twijfel is vooral dat het veel geld kost, en daarom zou ik het toch eigenlijk niet moeten laten. achja -,- mag er nog ff over denken.
Love2live oh wat heftig van je vrienden. Waren er complicaties tijdens de bevalling. Sumer auww dat moet pijnlijk zijn geweest. Wat is er gebeurt. Hier vandaag om 12 echo bij de vk. Ben echt wel benieuwd hoe de beeb er nu uitziet ahha. Geen wormpje meer met beginnende uitsteekseltjes. Ons meisje was toen zo leuk om te zijn. Handje kwam omhoog en zo.
Succes Babyhope! Laat ons een foto van je kleintje zien Ik mag morgen EINDELIJK dan voor die echo! Heb lang moeten wachten zeg pffffff
Beebje doet eht goed. Hebben een mooi filmpje hij/zij sprong bijna eruit hahaha. Wiebelkontje nu al😁😁 volgende week donderdag weer een echo