Ze krijgen een medaille van de organisatie en wat lekkers onderweg. En ja, daar zijn ze tevreden mee.
Hier is de avond vierdaagse altijd pas de laatste week van de zomervakantie. Maar ik heb nog nergens in jullie reacties gelezen dat de kinderen bloemen krijgen. Hier maakt de plaatselijke bloemist altijd speciale avond wandel vier daagse boeketjes. Erg leuk, vrolijk (en gezond) Vliegen de deur uit die middag daar. Uiteraard zijn er wel kinderen die snoep krijgen maar over het algemeen bloemen of een kadobon van de ijssalon. (bon in ijskoekje in folie met touwtje eraan en het kan om de nek.
Hee wat goed dat ik dit lees. Mijn dochter is gek op de ijssalon hier in t winkelcentrum en naar aanleiding van jouw berichtje even hun FB gecheckt. Ze verkopen speciale A4D kadobonnen. Die ga ik van de week maar even scoren dus. Bedankt!
Een ijsbon inderdaad een superleuk idee! Hier mist ze helaas de laatste avond (echt balen, maar ik had al wat anders gepland) maar vorig jaar (toen viel het letterlijk in het water vanwege onweer) had ik een paar slippers aan een touwtje voor om haar nek gemaakt met toch ook een paar snoepjes... Hartstikke leuk!
Of zelf een nieuwe traditie starten (al zou ik wel wat goedkoper houden dan een stuntstep )? Waarom zou je meedoen aan iets wat je belachelijk vindt? Zo blijven al dat soort dingen in stand. En je kunt natuurlijk ook nog voor de middenweg kiezen (bv. een klein beetje snoep of iets wat wat gezonder is), zoals veel hier dat doen.