Hoi meiden, Ik heb afgelopen week te horen gekregen dat we twee jongetjes krijgen. (Een paar wkn geleden zouden we nog een jongen en meisje verwachten, maar nu 100% 2 jongetjes, dus dat betekent ook een andere naam. ) We willen de jongetjes Senn en Daan gaan noemen. Beide namen vind ik al jaren heel mooi! Maar heb altijd gezegd dat ik niet zo snel voor Daan zou kiezen, aangezien dat een top 10 naam is. Maar toch vind ik dat wel een hele mooie naam. Simpel, maar leuk! 😊 ergens denk ik nu...ach, waarom ook niet?! Ik ken geen Daan en het voelt goed! Onze andere kinderen heten: Yara en Liam (ook top 10 naam, maar toen we hem deze naam gaven was deze nog lang niet zo populair!) Dus kan de combi: Yara, Liam, Senn en Daan?
De andere kinderen hebben ook een tweede naam. Denk dat we dat nu wel weer gaan doen. Hebben jullie nog inspiratie voor een tweede naam bij Senn en Daan? 😊
Maar daar moet ik wel aan toevoegen dat als dit al jaren jullie naam is je het eigenlijk gewoon moet doen. Anders blijft het misschien knagen.
il ken al een stan en Thijs van dichtbij. Ik vind luca ook een leuke naam, maar mijn neefje heet Lukas. Vind dat dan denk ik net te veel op elkaar lijken.
Ik vind andere namen ook wel leuk, maar vind het dan toch minder goed bij elkaar klinken, of niet goed bij ons passen etc.. Bijvoorbeeld: Jens Luca Tijn Boaz Owen Rens Sepp Seth Brent Kom dan toch ook wel weer op Daan uit. Maar andere ideeen zijn ook welkom!
Ben ik het wel een beetje mee eens. Kan prima hoor, ook erg leuk, maar misschien iets te Hollands? Ik dacht nog aan; Senn & Milo Senn & Flynn Senn & Joas Senn & Ravi
Ik vind het prima kunnen. Daan is misschien idd wel een ander soort naam maar ik stoor me er niet aan. Klinkt leuk in het rijtje!
Dit inderdaad! Qua 2e namen: wat voor soort namen hebben broer en zus? Hier wat lukrake ideeën: Senn Olivier Senn Levi Senn Julian Senn Tobias Senn Jonas Senn Ravi Senn Bodhi Senn Julan Senn Elias Senn Dylan Daan Silvan Daan Lennox Daan Joas Daan Tobin Daan Otis Daan Milo Daan Logan Daan Ferran Daan Morris Daan Fender Het leuke aan Senn Dylan en Daan Silvan is dat hun tweede naam met elkaars voorletter begint.
Ik vind het prima kunnen. Daan is inderdaad wel wat Hollands tussen de andere namen, maar staat alsnog leuk samen.
als ik eerlijk ben, vind ik Daan wel het minst in de lijn van broer en zus liggen. Maar dat hoeft natuurlijk niet perse.