Even een vraagje over de Mountain Buggy Duet en dan met name wanneer je hem gebruikt voor 2 kindjes van verschillende leeftijd. Wat zijn jullie ervaringen met het zitje en de maxicosi naast elkaar? Heb de wagen nog niet in gebruik, maar was net even aan het 'oefenen' Ligt het aan mij of is deze combinatie gewoon niet erg handig? De zonnekap voor het zitje moet dan ook worden veranderd en om dat steeds te doen... Zit er nu over na te denken om de wagen altijd met zitje en reiswieg te gebruiken. En dus die adapter weer terug te brengen... Hoor graag wat ervaringen. Bedankt!
Ik heb ook de mountain buggy duet. Mijn kinderen tussen 15 maanden uit elkaar. Ik heb de adapter veel gebruikt. Vooral als je weg ging met de auto is t toch veel makkelijker om de maxi cosi erop te klikken dan overleggen in de reiswieg. Ik heb een maxi cosi pepple en kon 'm gewoon gebruiken samen met het zitje. De zonnekap kon gewoon omlaag. Misschien doe je iets verkeerd?
Ik heb een cabriofix en de duet is het nieuwe model. Misschien dat het daaraan ligt? Heb de gebruiksaanwijzing verder netjes gevolgd... dus ja Thx voor je reactie
https://mountainbuggy.com/us/Buy/car-seats-and-adapters/car-seat-adapters/duet-adapters/legacy-duet-car-seat-adapters/clip-28 Deze adapter heb ik
Dat is dan het verschil idd!! In de tekst van mijn linkje staat ook dat er dan een andere zonnekap op moet... irritant
Ik zou even naar de winkel gaan waar ze hem hebben staan en ven je adapters meenemen. De maxicosi hebben ze daar vast wel.. dan kunnen zij het even voordoen en probeer je het daar zelf ook nog eens.. of is er misschien een YouTube filmpje over?
Het filmpje bekeken en ik doe niks fout Het zitje icm MC betekent zonnekap veranderen. Dat hoort blijkbaar zo bij het nieuwe model.
Bij de jongste had ik op onze duo wagen geen adapter en heb hem ook eigenlijk niet gemist. Was wel even schakelen (op mijn enkele had ik hem wel en mijn oudste had hele erge reflux, dus die liet ik wat vaker in de mc zitten wanneer ik wist dat het niet te lang zou zijn), maar ik vond het prettiger dat hij gewoon lekker in de reiswieg lag ipv halfzittend in een mc. Daarnaast hoefde ik dan ook niet zo op de tijd te letten aangezien te lang in een mc niet goed is voor een babietje. Heb bij de jongste de mc dan ook echt gebruikt zoals hij bedoeld is, als autostoel. Ik zou de adapter dus terugbrengen.
Thx voor je reactie Ik heb de MC ook veel gebruikt ivm reflux, maar wat je zegt niet ideaal qua houding en de tijd altijd in de gaten houden... Het reiswiegje heeft ook een zogenaamde anti-refluxstand, dus zal het wiegje gewoon in die stand installeren. Ik ga hem terugbrengen Toch weer 50 euro verdiend
En misschien een gekke opmerking, maar als je even kort een boodschap gaat doen en je vindt overhevelen een gedoe, kan je dan niet heel even de maxi cosi in de reiswieg zetten?