Jemig, wat een rotsituatie weer Mizz Bunny. Hoop echt voor je dat je snel ook kunt gaan genieten van je zwangerschap in plaats van continu in angst leven of alles wel goed blijft gaan.
Ach lieve Mizz toch! wel superfijn dat jullie kleine knul (!! Jeej!!) er geen last van lijkt te hebben maar bah meissie toch wat een heftige zwangerschap! Dikke knuff meis! Honda was het vandaag een beetje te doen? En Cross al begonnen met de Gonal?
@ knutsel wat fijn dat je de kleine al voelt. @ Honda is het je meegevallen het dragen van de bloeddrukmeter? Moest je ook noteren wat je wanneer deed en hoe lang? @samsie, hoe gaat het, heb je al zeangerschapssymptomen?
Hier zit ik er even helemaal doorheen. Vanmorgen weer een flinke plas oud bloed verloren. Rij de hele week op en neer naar de vk en op elke echo doet de kleine het goed maar het vloeien stopt niet. Blijf de hele dag kleine beetjes verliezen. Vanmorgen echo gehad en kleine deed het wederom goed. Aangeven bij de vk dat ik steeds minder vertrouwen krijg in Mijzelf, mijn lichaam en dat het goed gaat komen. Ook de echo's bieden steeds minder houvast. Vk heeft gebeld met de gynaecoloog en moet om 14 uur langskomen. Hopelijk dat deze meer kan vertellen. Wel de afspraak met de Poh Ggz moeten verzetten naar volgende week donderdag.
Oei oei toch meis wat een gedoe al een hele tijd bah Hoop echt dat ze je een beetje gerust kunnen stellen en hopelijk wat aan die bloedingen kunnen doen... Laat je even weten hoe het is gegaan?? Met de bloeddrukmeter lopen was ook echt helemaal niets!! Hoefde niets te noteren... maar zag dat die toch wel vaak hoog was dus ben benieuwd... Heb nu een pijnlijke arm... en slecht geslapen terwijl de kleine altijd netjes door slaapt... maarja we zijn nu weer vrij Woensdag hoor ik alle uitslagen...
Oooow Mizz toch! een stomme vraag wellicht maar zou een opname op de afdeling gyn niets iets zijn? Dat bespaart je wel elke keer een rit hoewe ik me ook realiseer dat constant het het ziekenhuis liggen ook niet alles is he bah wijffie k hoop zo dat het snel wat beter gaat! Klinkt niet fijn Honda! Ben benieuwd jaar de uitslag meis! Hier inmiddels volle dagen moe en misselijk helaas eigenlijk wel al een week of twee drie geloof ik :/ Vandaag medicatie gekregen tegen de misselijkheid maar k blijf weeïg op de maag helaas. Op maar de twaalf weken en duimen dat het dan allemaa stabiliseert hoewel als ik het zo lees ik het nog redelijk tref!
Net terug van de gynaecoloog. Deze heeft een uitgebreide echo gedaan zowel uitwendig als inwendig en gekeken naar de baarmoedermond. Hij durft ons niet veel hoop te geven. Zegt dat we moeten bidden als we geloven en anders de vingers moeten kruisen. Geeft aan een hematoom te zien in de baarmoeder en dacht bloed te zien tussen de vliezen van het kindje maar wist dit niet zeker. Geeft aan dat hij en zijn collega's hier in het streekziekenhuis er te weinig ervaring en kennis over hebben. Voor nu rustig aan blijven doen. Afspraken die ik had blijven staan zowel bij de vk en gyn in streekziekenhuis maar hij heeft wel een verwijsbrief geschreven en afspraak geregeld in het academisch ziekenhuis in Utrecht. Hier moet ik as donderdag naar toe voor echo en bespreken van de diagnose, prognose en verder beleid. Gynaecoloog in academisch ziekenhuis moet besluiten waar ik verder onder behandeling ga blijven.
O nee he das niet best meis Ik hoop voor je dat ze in het andere ziekenhuis meer voor je kunnen doen.. voor nu dikke knuffel meis! en hou je taai!!
He.... Heb eigenlijk niet zoveel te zeggen, alleen maar dat ik hoop dat ze je beter nieuws kunnen geven in Utrecht. Pff wat moet jij je naar voelen zeg. Wat houdt dat in? Als er bloed tussen de vliezen zit? Ben echt heel erg benieuwd naar donderdag. Heb je trouwens al thuiszorg? Hoe bevalt het? Liefs xxx
Ben ook benieuwd naar de uitslag Honda! Fijn dat het nu achter de rug is en je die band ff niet om hoeft. Heb je voor je zwangerschap ook last van hoge bloeddruk gehad of komt het echt puur door de zwangerschap? Oh he balen Samsie dat je zo moe en misselijk bent. ik ben zelf gelukkig niet misselijk geweest, wel erg moe. Maar dat werd rond de 11 weken minder en daarna voelde ik me eigenlijk weer goed. Nu ben ik wel weer wat sneller moe, maar dan is een middag dutje heel fijn haha. Misschien heeft de medicatie even tijd nodig, dat je eerst een spiegel op moet bouwen voordat het meer effect heeft? Nou hoop in ieder geval voor je dat het gauw afzakt. Wsnneer heb je weer een echo?
Geen idee, dat wilde de gynaecoloog niet zeggen. Hij wil geen uitspraken doen die later niet waar blijken te zijn. Hier geen Thuiszorg geregeld. We zijn erachteraan gegaan en zo langer 1 volwassene in huis woont die wel gezond is en het huishouden zou kunnen doen moeten we het zelf regelen en dan betaal je rond de 200 euro per maand en dat kunnen we niet betalen. Mijn schoonmoeder doet nu de was en vangt onze dochter 2 dagen op. Mijn moeder komt om de week langs voor een paar dagen en doet het huishouden. Buurvrouw vangt de kleine savonds en snachts op wanneer we naar de vk of gyn moeten met spoed en neemt kleine boodschapjes mee.
Meen je, 200?? Nee kan me voorstellen dat je dat beter te besteden hebt. Wel fijn dat je zo'n netwerk om je heen hebt wat je ondersteunt. Echt totale bedrust kun je zo te lezen dus ook niet nemen? Pf je zit echt in een rot situatie, aangezien je ook nog je kleintje rond hebt lopen. Hoop echt dat er gauw meer duidelijk voor jullie zal zijn. X
Ik was ook flink misselijk en kreeg Emesafene van de huisarts. Die hielpen bij mij niet op het moment dat ik al misselijk was (vanaf 's ochtends vroeg). Bij mij was het dus zaak om 's avonds voor ik naar bed ging preventief een tabletje in te nemen. Daardoor was ik 's ochtends bij het opstaan niet misselijk en kon ik goed opstarten met ontbijt. Bij het ontbijt pakte ik mijn tweede pilletje en daarop kon ik de rest van de dag functioneren. Ik had af en toe nog wel eens dat ik een vlaag van misselijkheid had, maar het was aanzienlijk beter dan van tevoren. Misschien moet je dat ook eens proberen? @Mizz Bunny Wat een onzekerheid en wat een rotsituatie zeg! Ik kan het me niet voorstellen hoe klote dit moet zijn voor jullie. Gisteren heeft mijn vriend onze kleine meid ook kunnen voelen. En goed ook want ze schopte flink! En hij schoot er van vol, vond het zo'n speciaal en bijzonder mooi moment. En ik schoot dus ook vol...
@ samsie, heb je tabletten of zetpillen? Ik had emasefene zetpillen moest de eerste 2 dagen 4 pillen per dag gebruiken en daarna 1 voor het slapen gaan en 1 in de ochtend. Kan mij voorstellen dat wanneer je misselijk bent het lastig tabletten innemen is.
Mizz wat enorm rot weer zeg! hoop zo dat het goed gaat komen bij jullie!! samsie ze zeggen dat het voorbij gaat nog ff volhouden! hier doet de gonalf goed zijn werk...denk ik. ik denk dat ik mn eierstokken voel. lijkt net of ik ongesteld moet worden. ik voel het in mijn onderbuik (denk ik) en in mijn rug nougoed woensdag weer een echo ben benieuwd!
Nee nooit gehad had keurige bloeddruk maar het zit wel in de familie bij mijn moeder... dus alles moet goed onderzocht worden... ook omdat me mijn moeder mij kreeg met 32 weken 855 gram! dus waarschijnlijk erfelijk iets omdat dochterlief ook te vroeg kwam 34 weken... de geschiedenis herhaalt zich... Zondag ook weer jaartje ouder geworden haha 27 al weer
Apart. Geschiedenis herhaalt zich inderdaad! Ben dan wel benieuwd wat het zou kunnen zijn en of het hormonaal is. Misschien als je helemaal uitgezwangerd bent en alles weer lekker in balans is (ben echt niet zo'n zweverig persoon hoor haha) dat je bloeddruk dan ook wel weer daalt? Geen idee hoor. Fijn in ieder geval dat er goed naar gekeken wordt. Yeuuhh nog van harte meis!! Op naar de 30 😂 12 september wordt ik 27.