Ach, misschien doet hij dat al wel maar ruimt hij het netjes op? Of hij kan zo goed richten dat zelfs als hij op z'n kop staat alles netjes in de pot terecht komt Ik zal de volgende keer dat hij gaat plassen wel even spieken, lol
Zoon plast zittend, vindt ie zelf fijner. Man staand, en ik sta te kijken van de reacties hier, maar ik zie echt nergens spetters of wat dan ook achteraf. Ik was in veronderstelling dat mannen heus wel staand kunnen plassen zonder te kliederen. Bij ons thuis trof ik ook nooit een vies wc aan na mijn vader, dus ken die ervaringen ook niet..
Bij mijn ouders thuis ook nooit. Bij mijn schoonmoeder thuis ook nooit en zij heeft 8 zonen en maar 1 wc. Ik heb nog nooit spetters zien liggen.
Wel een grappige discussie eigenlijk. Waar men vroeger de spreuk 'heren doe de bril omhoog, de dames zitten ook graag droog' hanteerde, geldt tegenwoordig blijkbaar de nieuwe variant 'heren doe de broek omlaag en plas zittend, anders maak je spetters op de kraakheldere vloer/muur en vrouwlief gaat dat echt niet schoonmaken, en als je dan écht zo nodig staand wil plassen zoek je maar een boom op. Helaas maken ze de muurtegels niet groot genoeg. Het is wel een pakkende spreuk vind ik.
"Heren zitten op de bril, dat is wat vrouwlief graag wil?" of "zittend plassen, anders mag u naderhand het toilet wassen?" past tenminste op een tegeltje
Mijn man doet net waar hij zin in heeft, de ene keer zitten, de andere keer staan Bij ons thuis (4 vrouwen, 1 man) ging altijd keurig de bril omhoog en erna weer omlaag. Bij mijn schoonouders (4 mannen, 1 vrouw) stond hij vrijwel altijd omhoog haha. Nu denkt opa er vaker aan de bril omlaag te doen (vooral toen onze dochters jonger waren gingen ze weleens op de rand van de pot zitten haha: koud!). Overigens maakt mijn man de wc wel schoon meermaals per week
of: "Als u zo nodig staand wil plassen, zoek een boom op, of andere gewassen" Als u staande uw plas wilt doen, doe dat dan buiten tussen het groen.... Zo kan ik nog wel even doorgaan haha
Ik zal mijn man het niet verplichten maar hij vergeet of de wc-bril omhoog te zetten waardoor er spetters op de bril zitten of hij doet de wc-bril niet omlaag zodat de kinderen op die rand gaan zitten. Mijn jongens verplicht ik het wel. Ik merk het direkt als ze het niet doen. We hebben een vrij hoge wc dus de bril is dan vaak nat en daar zit ik dan in bah! En mijn oudste moest het op aanraden van de huisarts omdat hij de tijd niet nam om goed uit te plassen waardoor hij vaak nog in zijn broek plaste.
Hou uw schoonmaakdoekje paraat, als u aan het spetteren gaat! Als u een echte man wil zijn, houdt dan het toilet rein. Oke, ik hou nu op, anders krijg ik straks nog op mijn kop
Ik vind het niet zo raar aangezien het vaak toch nog de vrouwen zijn die de vloer mogen dweilen. Soms denk je dat een man netjes in de pot heeft geplast. Maar kijk maar eens schuin langs de vloer en je zult zien, doordat het altijd wat opspettert tegen de pot, er miniscule opgedroogde druppels op de vloer zitten. Dus zolang mannen niet bereid zijn om uitgebreid de vloer te dweilen na iedere plasbeurt, heb ik de partners in mijn leven altijd verzocht zittend te plassen. Ik wil in mijn eigen huis gewoon met blote voeten richting toilet kunnen. Niet dat ik eerst slippers of iets dergelijks aan moet trekken om die ruimte te kunnen betreden.
Is toch ranzig dat je man dus soms over de bril plast waar een ander moet zitten? Leuk ook voor eventuele bezoekers. Dus waarom zou je er bij je man niet op staan om zittend te plassen?
Hier plast vriend zittend. En er ging een wereld voor me open!!: Vroeger bij mijn ouders thuis was de bril of de vloer vies in 75% van de gevallen dat ik naar de wc ging. Mn moeder had de tijd niet om elke keer na mijn vader of broer te gaan checken, waardoor we met 3 vrouwen regelmatig een vieze wc hadden... tot ergernissen en ruzies aan toe!! Ik heb er eigenlijk nooit bij nagedacht dat mannen ook zittend kunnen plassen, tot ik mijn vriend ontmoette. Wat een verademing!! Dus ja, zoonlief krijgt niet eens de optie: wij leren hem zittend te plassen, staand is voor buiten wanneer het niet anders kan.
Maar wat is de reden dat mannen zo speciaal staand moeten plassen terwijl het ook zittend kan.. wat is de meerwaarde eraan aan staand plassen.. iets met rangorde ofzo.. Toen ik mijn man leerde kennen had hij vanuit huis uit geleerd om een doekje na het plassen over de rand heen te halen. Helaas is hij die wijze les vergeten. Onze aankomende zoon gaat dit toch echt leren mocht hij staand willen plassen. Waarom zouden ze niet hun eigen troep kunnen opruimen. Alsof ze de rest van het huis ook mogen verpesten met troep van hun zelf..