Hier ook geen verklaring van de arts nodig.. Had de annuleringskisten betaald aan de TUI en dat netjes terug gekregen van Interpolis zonder verklaring van de arts. Dus zal idd per verzekeraar ook nog verschillen. Sidmick is het geen optie om om te boeken naar iets in Nederland? Dan hebben je kids toch hun vakantie en hoef jij niet zo lang in de auto.
Uiteraard is dat ook een optie, en wat mijn betreft een hele goede want mocht het dan toch niet lukken dan zijn we ook zo weer thuis, echter nu dus ook nog niet mogelijk ivm niet kunnen annuleren door het niet hebben van een verklaring. Maar met deze optie ben ik inderdaad bezig
Dat is natuurlijk heel zuur maar dat is wel het risico van geen annuleringsverzekering afsluiten. Wij hadden ook tui . Die waren heel coulant gelukkig. Maar goed, ik ga off-topic. Succes sidmick en alvast fijne vakantie. Hopelijk ben je snel weer de oude.
Ik moest vandaag ineens weer aan dit topic denken... Heb je de operatie al achter de rug, en hoe gaat het met je?
Ik ben vorigr week dinsdag geopereerd. Valt me 100% mee. Ik ben godzijn dank verlost van de uitstralingspijn. Herstel gaat ook erg goed. Heb geen pijn (ook niet veel gehad, alleen de eerste dagen met omdraaien) Ik moest de eerste 6 uur in bed liggen, daarna eruit en dat ging goed. Inmiddels loop ik 3x per dag 45 minuten en kan ik een paar x per dag 10 minuten zitten. Ik had nooit verwacht na een week al zo ver te zijn. Ben alleen nog wat moe
Wat fijn dat het zo goed gaat! En ja, die uitstralingspijn ben je (meestal) gelijk kwijt, dat is het heerlijkste aan die hele operatie... Ga niet te snel, succes met revalideren!