Hè lieve meiden.... Zij er even een paar dagen tussenuit gepiept. Vorige week te horen gekregen dat mijn moeder voor de 3de keer longkanker heeft. Morgen heeft ze een petscan. Als er geen uitzaaiingen zijn en niet meer plekjes dan nu gezien hopen de artsen dat het met bestralen te behandelen is. Opereren kan niet meer mijn moeder heeft nog maar 2 derde long. Vrijdag weten we Hoe of wat. Dan krijgen we ook de terugkoppeling vanuit de landelijke commissie van beentumoren. De koek was even op. Vandaag thuis gekomen lekker gezeild en even van elkaar genoten waren 5 jaar getrouwd zaterdag. We gaan er weer voor.....
Mooi dat jullie ff bij getankt zijn! Benieuwd naar de uitslagen! Hier verder alles goed. Zelf ff een dipje
Wat is het stil hier...... Edjéhra is de laatste dagen heel vrolijk lacht zich een apenhoedje en staat aan de tafel😂😂😂😂😂 7 maanden het mopje.... het is geen gezicht tis een frummeltje met haar maatje 68 en die kleine pootjes
Zeker stil hier, allemaal druk aan t genieten van t weer zeker hihi Hier alles ok. Vorige week ff naar t inloopspreekuur geweest. Hij weegt nu 8050gr en is 69 cm. Eczeem gaat beter. Alleen veel jeuk op z'n benen nog. Is lekker vrolijk. Gaat ook steeds beter eten Slapen overdag niet veel... Alleen als die bij mijn ouders is... Te bizar. Op vrijdag middag gaan m'n zoontjes en ik altijd naar m'n ouders. Nou na brood eten gaat hij naar bed en slaapt hij zo twee uur. Thuis gewoon bijna nooit haha. Met mij zelf gaat het. Beetje ups en downs. Ik moet 22 augustus weer beginnen met werken en zie er erg tegen op. Al die stress weer. Ik zit in het onderwijs en het lesgeven is heel leuk maar alles er om heen van vergaderen enzo is niet leuk. Ze willen mij ook weer mentor maken. Maar heb aangegeven dit nog niet te willen. Maar moet waarschijnlijk wel. Ben ook m'n relaxed vrijdag kwijt, dan ga ik altijd naar m'n ouders met m'n zoontjes. Dus ja zie er erg tegen op. Jullie al vakantie plannen?
Pff wat heftig Sorraya, alsof jullie nog niet genoeg op je bordje hebben.. Knuf.. Nog gefeliciteerd met jullie vijf-jarige huwelijk! Heerlijk dat lachen en wat knap, al staan aan de tafel. Melovekane wat rot dat je in een dipje zit en dat je er zo tegenop ziet om weer aan het werk te gaan. Jij ook een knuf.
Hier gaat het best wel goed, de nachten zijn nog geen haar beter en hij wil heel vaak geamuseerd worden, maar ik knijp echt in m'n handjes dat dat alles is. Afgelopen vrijdag weer controle gehad en hij weegt 9130 gram en is 71 centimeter. Ik vind dat het de laatste tijd heel snel gaat qua kunnen, hij begint wat duidelijker te kletsen (ik snap dat het nog steeds niets betekent, maar mamamamapapapapa klinkt leuker dan hewoewoe aaah ), rolt heen en weer, gaat zitten, tandjes, doet dingen na als jij ze doet, zo leuk maar tegelijkertijd neeee, blijf nog even klein..
Het is hier inderdaad rustig zeg! Ik merk zelf dat ik de laatste tijd weinig behoefte heb om op de computer te zitten, Komt inderdaad door het mooie weer. Hier gaat het ook niet zo lekker. Heb weer geprikt voor mijn schildklier. Waardes zijn wel iets verbeterd maar nog steeds niet goed. Ben de hele dag ontzettend moe. Baal er zo van. Moet de medicatie blijven slikken en dan hopelijk dat het nog meer gaat verbeteren (en dan hopelijk wat sneller!). Ben ook weer in therapie want zit emotioneel niet lekker. Dus dat is ook allemaal erg heftig. Heb soms echt tijd nodig voor mezelf. Dus ga vanavond even lekker naar de kapper. Zo'n zin in! (Stom he, is maar iets kleins, maar toch!). Oh, en R is vandaag precies 8 maanden!!
Sterkte Pita! Sorraya hoe is het met jou? Melovekane: gelukkig heb je nog even! heb je al duidelijkheid of je mentor moet worden? haha bizar ben al bijna een half jaar weer aan het werk Kom hier ook wat minder.. mn vaste cluppie is verkast naar facebook. Gaat verder goed, kleine dame is alweer 8,5 maand en 2 ondertandjes komen nu door. Ze is echt een mega blij ei, lacht de hele dag al heeft ze tussendoor wel last van sprong-buien. Ze draait nu constant op haar buik en denkt dat hard na over hoe ze moet kruipen maar doet het nog niet haha. Gisteren zei ze voor het eerst daadaadaaa Vindt het ook opeens geen kleine baby meer haha.
Hier gaat ook goed M is altijd ziek maar altijd vrolijk. sterk ondernemend kereltje van 8 maand Hij kruipt de hele kamer door en probeert zich nu ook op te trekken ( lukt alleen niet met hoofd stoten tot gevolg ) We pureren nu toch zijn eten want zijn slokdarm is nog niet goed, kindjes met zijn aandoening kunnen soms pas tussen 1 a 1,5 stukjes eten en M kan het nu met 8 maanden dus nog steeds niet, en geen eten geven is ook zo sneu he Pita hopelijk voel je je snel beter, Sorraya hoe gaat het met jou ? Melovekane jij zat ook in een dip toch ? Hoe gaat het ?
Hier gaat het gelukkig weer goed, afgelopen donderdag bij de kinderarts geweest en het is gelukkig geen koemelkallergie maar, komt van binnenuit. Dus we kunnen met alles rustig aan beginnen waar melk in zit
@Pita: ah wat balen allemaal dat je niet helemaal lekker in je vel zit en dan dat gedoe met die schildklier. Wat zijn de bijwerkingen van de medicatie? @Hippo: fijn dat je mannetje toch vrolijk is en lekker actie onderneemt @Deesjuh: mooi dat het geen koemelkallergie is! maar wat is het dan?!?! @spugen: spuugt jullie kindje ook zo vaak? hij laat na zn fles een boer en dan komt er wat mee, maar dan een uur later komt er vaak weer wat. en dan ook vaak als die druk bezig is... maak me er soms een beetje zorgen over
@Melovekane: Het komt van binnenuit dat weten ze niet wat het is. Ze gaan ook niet verder onderzoeken omdat het van binnenuit komt
Oh wat heerlijk zeg, lekker op ontdekking door de kamer! (Hoofd stoten iets minder heerlijk ) Ik word altijd blij als ik zulke updates van je lees, na de start van jullie mannetje.
Wij zitten lekker in Nederland momenteel, afgelopen zaterdag stiekem hierheen gereist om m'n moeder te verrassen, die was zondag jarig en het was de eerste verjaardag zonder haar moeder. Alleen m'n zus wist het, die zat in het complot. Logan heeft het heel goed gedaan, is niet niks veertien uur in de trein, maar Musti was de held van de dag.
Dag allemaal.... Helaas rondom Edjéhra nog steeds geen duidelijkheid. De landelijke commissie weet ook niet wat het is grrrrrrrr. Zitten nu te wachten op de oproep voor de algemeen kinderarts samen met de klinisch geneticus. Ws gaan nu alle genen onderzocht worden uitslag duurt ongeveer 6 maanden. Ook naar de neurochirurg omdat hij hoofdje echt misvormd. Mogelijk gesloten schedel naden en fontanel. MRI of ct scan ook om te kijken of er niets naar binnengroeit en er druk op de hersentjes is. En nu heeft het arme ding de waterpokken... 3 weken geleden de 5de ziekte ahhhhhh. Nou ja heeft ze alles zo'n beetje gehad. Heb de oncoloog de volle lading gegeven en naast die van mij heeft hij ook de klinisch geneticus over zich heen gehad. Heeft vandaag 5 keer gebeld😂😂😂 Bij mijn moeder gelukkig geen uitzaaiingen.... Zelf nu aan het kwakkelen hoesten koorts en zooooooo moe.... maar zal ook weer overgaan... @Melovekane en Pita gaat het weer wat beter? Wat leuk om je moeder zo te verassen zal wel door het dolle zijn geweest met de kleine zo lekker dichtbij zich. Reactie van binnenuit? Wel fijn geen koemelkallergie... Ohhh Hippo dat mannetje van jou gaat lekker. En dat eten komt wel. Eet dan ook geen brood neem ik aan? LianneE het is bijna zomer dan gaan jullie er weer voor toch? Spannend..... Hier vandaag even lekker thuis met de kleintjes. Lekker niks doen alleen met hen bezig zijn kan daar wel van genieten hoor...