Ik heb getempt en hij was elke keer 37 vlak voor m'n ovulatie zakte hij naar 36,6 en na m'n ovulatie was ie 37,3 en gisteren 36,9 en vandaag ineens 36,6 snappen jullie dit?
Misschien vandaag je ovulatie?? Dan kan hij nl zakken en daarna ineens omhoog schieten. Hoe zeker ben je van je eisprong??
Is hij wel 3 dagen achter elkaar 37.3 geweest? (Of hoger) want anders kan je niet spreken van een eisprong.
Wel zeker want k voel m altijd en 8 juni was m'n eisprong toen voelde ik m echt goed en toen was m'n temp 37,3 en volgende dag 36,9 en nu 36,6 zo snel kan t toch niet zijn innesteldip lees k hier maar niet zo snel toch?
Dus op 8 juni was je ei en die dag had je 37.3.?? Dat klopt dus niet want je temp gaat pas omhoog NA je ei en niet op de dag van je ei. Temp je wel rectaal, elke ochtend voor het opstaan op dezelfde tijd? Overigens is hetgeen je voelt niet de eisprong maar de laatste groeispurt vlak voor je ei.
Nee, 1 keer 37,3 maar toen was t ook heel warm in de kamer volgende dag ipv van 36,6 was ie 36,9 en vandaag ineens 36,6 snap er niks van
Nee na m'n ei dus de volgende dag pas was ipv van 36,6 naar 37,3 maar toen was t ook warm. Ja altijd rectaal en op zelfde tijdstip
Je hebt dus nog geen ei gehad. Je temp is betrouwbaarder dan je "gevoel". Mits het tempen op juiste wijze is uitgevoerd.
Volgens mij snap je me niet zo goed. Op 8 juni tempte ik was ie 36,6 en avond hele erge steken rechts volgende ochtend tempte ik was ie 37,3 de dag erna tempte ik 36,9 en vandaag 36,6
Ik snap je prima hoor! Maar je temp moet 3 dagen hoog blijven anders is er dus geen ei geweest! Plus dat je zegt dat het heel warm was en dat kan je temp vals omhoog brengen. Maar je tempt dus wel direct na het wakker worden, voordat je je bed uit gaat?
Ik sluit me aan bij rogijuli...en denk ook dat je eisprong nog niet geweest is.Voelen is echt heel onbetrouwbaar gebleken.
Ja direct. Maar weetje wat t gekke is. K had 4 dagen ervoor heel veel slijm en daarna die pijn aan de rechterkant toen temp verhoging 2 dagen lang maar we doen sowieso om de twee 1 dag klussen. Zo kun je je ook niet missen toch? Dit is m'n eerste ronde dus het is echt zoeken! Maar m'n ei is dus niet gesprongen?
Alle dagen 37,2 en op 6 juni 36,6 tot 7 juni en daarna 8 juni ook 36,6 9 juni 37,3 10 juni 36,9 11 juni 36,6
Nee ook hier geleerd dat je ovulatie pijn geen garantie is dat hij springt. Hier vaak op maandag en dinsdag ovulatie pijn en mn ei springt dan pas vaak die zaterdag of zondag erop.. ik zou het vanavond gezellig maken met je man
Apart we doen t sowieso om de twee of 1 dag. Dan zit je meestal wel goed toch zodat je m niet kan missen?
Ok je zit nu op dag 22 zeg je. Dus vanaf dag 1 tm dag 16 was het 37.2. Dag 17 36.6 Dag 18 36.6 Dag 19 36.6 Dag 20 37.3 (warme kamer zeg je dus temp onbetrouwbaar) Dag 21 36.9 Dag 22 36.6 (vandaag) Het lijkt er op alsof je basale temp 36.6 is. Dat zou betekenen dat hij dus 3 dagen achter elkaar 36.9-37 of hoger moet zijn voor een eisprong. Zoals je ziet is er dus nog geen eisprong geweest. En je had ook nog geen positieve ovulatietest gehad En daarbij is dit pas je eerste ronde dus ik ben bang dat je lichaam enorm aan het ontpillen is (dat verklaard ook de enorm hoge temp van dag 1 tm 16).