Ik heb helaas geen ervaring met GonalF dus kan je er helemaal geen raad over geven... Hoe groot waren je eitjes? Want als ze groot genoeg zijn, zullen ze beiden wel springen hoor!
vandaag echo gehad en ze zijn ongeveer 14mm en 17,5mm en volgens het bloedonderzoek (en mijn ovutesten) gaan ze springen dus morgen IUI. maar ja, een 14mm eitje is niet veel waard denk ik...
Hmm nee een eitje van 14mm zal nipt zijn. Ik had bij de 2de poging op dag 9 één eitje van 13 en één van 14mm, maar uiteindelijk is er maar eentje doorgegroeid... Duimen dat die kleinste nog een groeispurtje doet met de pregnyl en succes morgen!
@anniko ik heb nooit bloedverlies gehad bij het gebruiken van GonalF, staat er niks over in de bijsluiter bij de bijwerkingen? Jammer dat het tweede eitje niet zo snel is doorgegroeid. Duim voor je morgen! @Dora ik hoop dat het goede voortekenen voor je zijn! Duim ook voor jou!!
Dora ik duim ook voor je dat jet goede tekens zijn! Ik ben vandaag weer ongesteld geworden helaas. Op naar ronde 23 en iui 3..
Ik heb ook elke cyclus al een spontane LH-piek gehad, maar moest sowieso wel de pregnyl zetten omdat die blijkbaar de innesteling kan ondersteunen... Gek dat jij dat niet moet doen eigenlijk... Moet je nadien utro's nemen dan?
@Vanesje, wat balen :/ Volgende keer wel. @Dora ja, ik vind het altijd zo raar dat ik zonder pregnyl moet (3x al) maar mijn dokter zegt dat het niet hoeft... en inderdaad de dag na de IUI moet ik met utrogestan 3x2 beginnen maar weet nog niet of vaginaal of oraal... de dienstdoende gyn van vandaag wist het niet - echt niet normaal. ik ga morgen bij de IUI nog een keer vragen.
Het ging ok, dank je! Sinds kort moeten IUIs in een ander ziekenhuis gedaan worden en het was nog heel chaotisch daar.. we moesten 1 uur in de wachtkamer zitten met ons buisje voordat we de dokter hebben gezien. Trouwens, als jullie hier zeggen dat jullie man 5/10/20 miljoen zaadjes had bedoelen jullie het VCM aantal of gewoon aantal zaadcellen na bewerking? Hier vandaag 20.6 miljoen na bewerking, 86% beweeglijkheid en 7.1 VCM.
Bij mij gaat het om het aantal na bewerking... Jullie hebben wel een top-staaltje deze keer! Hopelijk vinden ze hun weg! Wel gek dat je zo lang moet wachten in de wachtkamer zeg... Is dat wel goed voor de zaadjes?
Hi dames, Allemaal heftige verhalen.. Laat iedere teleurstelling niet de hoop opgeven. De wonderen zijn de wereld nog niet uit. Blijf echt positief en ontspannen. Nu is het wel makkelijker gezegd dan gedaan, maar vallen en sterker opstaan heb ik ook moeten leren. Vandaag heb ik mijn eerste IUI gehad en ik heb echt geen idee wat ik kan verwachten. Na een jaar proberen met endo hebben we samen met de arts besloten om deze stap te ondernemen. Mijn IUI ging vrij soepel en mijn eitjes waren 18mm en 15mm. Nu is het wachten en de dagen inplannen. Bezigheidstherapie kan ik nu wel gebruiken. Hebben jullie nog tips ? Ik las dat sommigen ook gingen tempen. Is dat aan te raden of is het beter om het los te laten en mezelf over te geven aan bezigheidstherapie? Liefs 💖
Oh wow, dat ze jullie zo lang laten zitten anniko! Echt belachelijk eigenlijk. Ik heb een keer 15 minuten gezeten en dat vond ik al lang, je hebt toch kostbaar spul in je hand. Het kan best zijn dat het theoretisch niets uit maakt, maar goed zal het toch niet zijn. Deze cyclus ben ik begonnen met puregon. Op zich wel goed te doen alleen niet zo praktisch ivm dat je dat niet zo makkelijk mee neemt en ergens anders dan thuis inneemt, in verhouding met de clomid. Ik had waarschijnlijk maar 1 ei, of een cyste. Steeds heb ik maar 1 ei terwijl ze 2 of 3 wilden hebben om te kansen te verhogen. Niet fijn. Kan ik net zo goed geen hormonen gebruiken want heb van mezelf ook 1 ei. En cyste hoop ik helemaal niet op want ik wil niet weer die operatie moeten. Beetje stressy weer.
@lini, welkom. Ik ben de laatste tijd veel series aan het kijken op netflix. En veel aan het werk. Tijd gaat bij mij zoiezo al snel de laatste tijd. Hebben een huis gekocht, onze kat is vermist, veel werken, bijna op vakantie. Dus heb genoeg te doen xD @twink, balen iedere x maar 1 ei. Had ik ook terwijl ze liever ook 2 had km de kans te vergroten. Maar afgelopen x heb ik 2 eitjes gehad! Gister de inseminatie gehad. Dus voor mij nog 2 lange weken wachten. Sorry dat ik hier niet zoveel mee gepraat heb de laatste tijd. Maar had er niet zo behoefte aan me Veel andere dingen aan me hoofd, zoals hier boven beschreven
@Lini: Indien je hormonen gebruikt zoals pregnyl is tempen niet echt aangewezen... Daardoor is je temperatuur onbetrouwbaar en kan je dus niet echt verdergaan op die metingen.
Wow Clarajilla, ook mooi aantal zaadjes hadden jullie. Ziet er veelbelovend uit! Hadden ze een dosis bij je verhoogd, dat je er nu 2 had of niet? Doet je man/vriend nog iets specifieks ervoor? Bepaalde dingen die hij doet of juist laat? Omdat het aantal zo'n stijgende lijn heeft . Vervelend dat je kat vermist is zeg. Kan me voorstellen dat dat je wel bezig houd ja. Oe en netflix, die verslaving ken ik
Ja het worden er iedere x steeds meer! Mijn vriend is nu ruim 2 maanden gestopt met roken. Dus dat is de oorzaak van het verdubbelen Ik heb geen verhoging van medicatie gehad. Spuit nog steeds precies de zelfde hoeveelheid. Alleen deze x reageerde me lichaam met 2 eitjes Haha ja netflix! Vooral nu oitnb er weer is ben ik dagen lang aan het kijken. Heb het 4de seizoen alweer bijna uit gekeken xD