Ik heb twee keien. Die laat ik de kindjes beschilderen en dan hang ik er een kaartje aan met Papa je bent een kei
Iets wat ze geknutseld heeft bij de gastouder. En een vliegles van 3 kwartier bij een klein vliegveldje in Drachten. Zelf ben ik dat weekend voor het eerst alleen op pad en ga mijn zus bezoeken in Londen. Ik was helemaal vergeten wanneer het vaderdag is. Pas na het boeken van de vlucht kwam ik erachter. Dit is zijn eerste vaderdag, dus voel me wel schuldig. Gelukkig geeft vriend aan het helemaal niet erg te vinden. De cadeautjes ga ik verstoppen en bel mijn vriend op "om even iets op te zoeken".
Ik heb het via fb via zo'n cadeautjes online shop. Zie ze nu bij veel fb pagina's voorbij komen. Moeder van school maakt ze hier dus zo kwam ik op haar fb pagina er terecht.
Vorige week kon je in de stad hier foto's laten maken voor vaderdag. Kindjes werkte alleen totaal niet mee dus moet nog wat anders bedenken.
ik heb dingen voor de bbq gekocht. is ie altijd blij mee. dl heeft wel haar knutsel van school al thuis liggen. ontbijt op bed krijgt ie altijd tegen zn zin in. ml moet namelijk weer onder de wol kruipen terwijl hij allang wakker is zal waarschijnlijk ook niet uitgebreid worden. maar ja dl wil dat ontbijt op bed zo graag want dat hoort zo
N gaat iets knutselen bij de kinderopvang en ik heb voor hem een kussensloop besteld met de tekst: Slaap lekker lieve papa, xxxx N ( dan haar volledige naam) En misschien lekker thuis uit gebreid lunchen. Met moederdag deden we ook niet iets speciaals.
Wij halen nooit wat voor elkaar met vader of Moederdag. De oudste heeft op school een fotoshoot gehad. Ze moesten kleding van papa meenemen en tijdens de shoot aandoen. Hij had één van de favoriete shirts meegenomen. Dus ik ben benieuwd. Vond het wel een heel leuk idee
Verftekeningen van de kids En foto's gemaakt van beiden kindjes met de letters papa En dat in een lijstje gedaan. Met een sleutelhanger met papa tekst er op.
Mijn man heeft 3 lijstjes met foto's op zijn werk staan en krijgt elk jaar met vaderdag nieuwe foto's voor erin. Dan laat ik ze alle 3 een bordje vasthouden: we <3 papa En dan nog een knutselwerkje erbij. Cadeautjes geven doen we niet aan. Voor mijn vader nog geen idee, kom hier inspiratie op doen...
Wij hebben vandaag al Vaderdag gevierd. Volgende week zijn we met vakantie, dus vanmorgen mocht ie uitslapen, uitgebreid ontbijt (verse jus,koffie,croissants,aardbeien, etc) en uiteraard een knutselwerkje van de crèche. Meestal zitten we buiten met een speciaal ontbijt, maar gezien de regen heb ik gewoon de eettafel pontificaal bij het raam neergezet. Verder kreeg hij iets voor de tuin, wat hij graag wilde en ik niet zo zag zitten. Het wordt alleen wel pas morgen bezorgd hahah.
Hij heeft iets geknutseld bij de gastouder, en ik heb een tshirt voor papa en Noud laten bedrukken met de tekst: Every hero needs a little sidekick en dan op Noud zn shirt little sidekick. En verder natuurlijk een lekker ontbijtje op bed
Hier net persoonlijke lunchbox besteld met de tekst 'Daddy is our NR 1 -x- Mommy & (Naam dl)' Verder gaan we voor het eerst iets voor papa maken met haar hand/voet afdruk en een lief tekstje erbij als 'I toe-tally Love You' oid en krijgt hij een lekkere ontbijtje en zijn lievelings diner van ons. Vorig jaar was dl met haar eerste vaderdag ziek en hebben we deze bij de eerste hulp doorgebracht. Gelukkig bleek later dat ze gewoon de zesde ziekte had, maar dan een beetje heel extreem.. Dit jaar gaan we het dus goedmaken door papa extra te verwennen Ik ga nog een leuke pakketje met bier en lekkers voor hem maken en dl deze laten versieren.
ik heb nog werkelijk waar geen idee, voor mijn man niet, voor mijn vader niet maar ook voor m'n schoonvader niet..
Hier was het gisteren vaderdag. Oudste had van op school een groot glas met daarbij horend een onderleggertje van strijkparels en ook een "afdekplaatje" van strijkparels met een rietje erdoor. Hierbij dan nog een recept van een cocktail en een gedichtje op een medaille gekleefd. Jongste had een sleutelhanger gemaakt met een foto van haar met een snor Ikzelf heb m'n partner een aantal tickets cadeau gedaan voor optredens/theater (en voor mezelf ook natuurlijk )