Positieve test?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door bozoe, 13 jun 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    31 jul 2014
    4.944
    681
    113
    Absoluut;)
    (Ik durf je nog niet te feliciteren,omdat meer dan 60 procent van de zwangerschappen nog misgaat voor je nod,maar het begin is er:D)
     
  2. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.478
    5.839
    113
    Ik moet zeggen dat jouw berichtje al de hele middag door mijn hoofd spookt. Ik denk dat ik overmorgen nog een testje ga doen om te zien of de streepjes donkerder zijn geworden.
     
  3. Colinn

    Colinn VIP lid

    8 jul 2014
    5.836
    1.241
    113
    Hele mooi test voor 4 dagen voor je nod! Ik hoop op een plakker!!
     
  4. Raaf92

    Raaf92 Niet meer actief

    Gefeliciteerd!:)

    @pipo30 waarom altijd zo negatief -.-, het lijkt soms wel of je het mensen niet gunt..
    Tuurlijk ben je realistisch, maar niet alles wat je denkt hoef je uit te spreken.. Laat mensen gewoon genieten van deze periode en als het fout gaat doe je er toch niet veel aan..
     
  5. Katootje22

    Katootje22 Actief lid

    14 jul 2006
    308
    0
    0
    Zeker posi!
     
  6. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    31 jul 2014
    4.944
    681
    113
    Realistisch is wat anders dan negatief.En als je ergens een probleem mee hebt,mijn pb staat open,maar hou er niet van om in een topic van een ander elke keer me te moeten verantwoorden,is voor de ts niet leuk,en voor mij ook niet.En ja,ik zeg wel alles wat ik denk,want daar heb je meer aan dan dat zoetsapigge meepraten van sommigen hier.Ik val jou toch ook niet aan op je 'gefeliciteerd' terwijl ik dat echt belachelijk vind op hooguit 9 dpo,laat iedereen gewoon in haar waarde.
     
  7. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    31 jul 2014
    4.944
    681
    113
    Sorry ts,vind dit voor jou het vervelendst.Als ze doorgaat zal ik het in pb oppakken.
    En ik duim voor een knaller over 5 dagen,en zal je dan direct feliciteren;)
     
  8. Wollie92

    Wollie92 Fanatiek lid

    19 apr 2016
    1.461
    11
    38
    Mooie test bozoe, hopelijk loopt hij mooi op!
     
  9. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.478
    5.839
    113
    Ik begrijp jouw reactie wel en je voorzichtigheid. Ik weet helaas zelf ook uit ervaring dat het zelfs na nod nog mis kan gaan. Dat de kans voor NOD nog hoger is weet ik ook, uiteraard wil ik dat het liefst niet horen, het is wel realistisch.

    Ik hoop ook dat de streepjes oplopen, ik houd mij echter ook vast aan de ClearBlue die al zwanger aangeeft. Is toch wat prettiger dan naar een tweede streepje "zoeken":).

    Kortom; we wachten het af en hopelijk is het een blijvertje.

    Ik houd jullie op de hoogte.

    X
     
  10. MariamZ

    MariamZ Niet meer actief

    Wauw gefeliciteerd ziet er goed uit
     
  11. karlijn

    karlijn Niet meer actief

    Ik reageer wel vaker als pipo "aangevallen" wordt. Dus dat ga ik nu weer doen. Sorry TS dat dit in jouw topic gebeurd. Ik duim voor jou dat je testen op gaan lopen, vind het super spannend voor je!!

    Raaf92: inderdaad, zoals pipo zegt; realistisch zijn is iets anders dan negatief zijn.
    Het is heel raar dat mensen TS nu al feliciteren met een zwangerschap, als 60% van de beginnende zwangerschappen mis gaat voor NOD.
    Dat heeft echt he-le-maal niets te maken met een ander een zwangerschap niet gunnen. Vind dat overigens ook een erg kortzichtige reactie van je. Want wie gunt een ander nou niet een zwangerschap?
    Kijk de volgende keer even wat verder dan je neus lang is voordat je zo'n rare reactie plaatst, of hou je kortzichtige mening gewoon voor je.
     
  12. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.478
    5.839
    113
    Goedemorgen allemaal,

    Ik heb zojuist een tweede test gedaan. Uiteraard zegt dat nog niet zo heel veel (denk ik). Ik doe de volgende pas overmorgen weer. Maar voor de geïnteresseerden hier een foto:D

    Edit; ik zie dat hij de foto automatisch draait. Links is gisteren, rechts is vanochtend.
     
  13. Maxy

    Maxy Lid

    7 apr 2016
    79
    0
    6
    NULL
    NULL
    Wauw! Hij wordt al wat donkerder! Gaaf om te zien 😊 hopen op een plakbaby
     
  14. Ibiza30

    Ibiza30 Actief lid

    10 jan 2016
    103
    1
    16
    Mooie test!! Gefeliciteerd!!
     
  15. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    31 jul 2014
    4.944
    681
    113
    Het ziet er in ieder geval goed uit;)

    En nog bedankt voor je reactie gisteren.Ik ben blij dat degene waarvoor het bedoeld is heel goed begrijpt wat ik bedoel.
     
  16. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.931
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    Prachtige oploop hoor!!
     
  17. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    Voor nu ziet her er super uit :)

    En ben het vaak met pipo eens hoor, ook dit keer.
    Word een beetje moe van het pipo bashen altijd terwijl ze het juist goed en lief bedoeld.
     
  18. anoniempje101

    anoniempje101 Bekend lid

    20 jun 2015
    735
    2
    0
    NULL
    NULL
    Wauw die loopt mooi op en zo vroeg al zo'n mooi streepje! Super!
     
  19. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.478
    5.839
    113
    Ik vind het heel vervelend dat je zo aangevallen werd. Hopelijk is het nu duidelijk dat je het niet kwaad bedoelde :).
     
  20. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.478
    5.839
    113
    Bedankt voor de lieve reacties. Ik hoop dat iemand mij kan helpen aangezien ik hier niet heel veel verstand van heb.

    Is het niet apart dat de CB aangeeft "zwanger 1-2 weken" met middagurine op 9 of 10DPO?

    Ik probeer er zo relaxed mogelijk in te staan maar begin mij toch af te vragen of mijn eisprong niet eerder is geweest. Ik gebruikte namelijk nooit ovulatietesten en dergelijke. De reden dat ik dit op 3 juni wel heb gebruikt is omdat ik enorm veel pijn had en ik doorgaans daarvoor weer in het ziekenhuis beland en de conclusie is een eisprong of cyste. Dat wou ik dit keer voorkomen vandaar de ovulatiestest. Op 4 juni was deze weer negatief (geen tweede streepje te zien).
     

Deel Deze Pagina