Het hoort eigenlijk een beetje onder veilig met je kind op pad. Ik twijfel wel. Maar ik mijn kind bij een eventueel ongeluk direct een noodinjectie krijgen ivm zijn stresshormoon. Dus wou ik in de auto aan zijn stoel een sos kaartje aan zijn stoel hangen. Alleen weet ik niet zo goed waar. Hij zit in de tobi. Momenteel heb ik hem op de bovenkant hangen/zitten waar je de gordel door heen gaat en vast zet zitten. Wel aan de deur kant. Alleen je ziet hem niet heel duidelijk zitten. Hebben jullie een idee waar ik het beter en duidelijk kan bevestigen zonder gaten te maken of in directe contact van mijn zoon. Dank je wel.
Is er niet iets in een ronde vorm (armbandje) wat je om de gordeltjes van het stoeltje kan doen. Dan zit het altijd vast en zichtbaar aan de voorkant van hem.
Ik ben bang als je het aan het gordeltje doet dan kunnen ze ermee spelen. Dat vind ik een beetje eng. Maar voor mijn gevoel zit dat dan ook in de weg.