Vroeg mee af of het handig is om fietsen mee te nemen naar het gardameer-lazise. Hoor graag jullie meningen!
Bedoel je handig in de zin van vervoermiddel, of puur om leuke tochten te maken? Wij zijn net terug van het Gardameer (omgeving Peschiera) en daar kon je waanzinnig leuk fietsen, werd ook veel gedaan.
Als ik me niet vergis ben jij naar Altomincio familypark geweest, klopt dat? En is het handig om met de fiets naar het Gardameer of een leuk plaatsje in de buurt te fietsen?
Dat klopt, we zijn net terug! Wij hebben er zelf niet gefietst, maar erg veel mensen die er waren maakten tochtjes in de omgeving, langs de rivier de Mincio, of naar plaatsjes als Borghetto sul mincio of Peschiera del Garda.
Hoe vonden jullie het park EdN? Wij gaan half augustus voor 3 weken naar Altomincio en kijken er erg naar uit. Leuk uit dat je naar het meer kunt fietsen!
Het is een prachtig park, mooi aangelegd, heel schoon, overal speeltuintjes en een heel fijn zwembad met een zachte bodem. Onze oudste vond de minidisco die iedere avond wordt georganiseerd ook erg leuk. Het personeel is behulpzaam. De caravans staan wel vrij dicht op elkaar. Wij hadden hier geen last van, omdat er hier en daar nog wat leeg stond, maar ik kan me voorstellen dat dit in het hoogseizoen hinderlijk zou kunnen zijn. Maar al met al zeker een aanrader, jullie gaan het zeker leuk hebben.