Nou dit dus idd! Ik ben nog nooit geweigerd met mn net zindelijke kids bij een winkel, zou teleurgesteld zijn als dat wel zo was! En de volgende keer mn spullen bij een klant vriendelijke winkel halen. En anders gewoon lekker online.. Oja en in leven in het personeel?? Ben zelf personeel van een winkel waar je gewoon gebruik mag maken van de personeels toilet!
Dan heb jij geluk! 😉 Bij ons in de winkel mocht het niet ivm verzekering. En als iemand die naar de wc moet mijn spullen mee neemt ben ik dubbel de sjaak! Dus nee bedankt.
Hier ben ik het mee eens. Ik verwacht het niet van een winkel, maar ik vind het wel geweldig wanneer er een klanten-wc is. Ik woon in Utrecht centrum en mijn blaas neemt vaak een loopje met me; dan ben ik thuis 2 keer geweest en 5 minuten nadat ik de stad in ben gewandeld moet ik weer. En met het verdwijnen van de V&D en de 'To the Loo' is dat wel een beetje lastig. Overigens heb ik zelf ook een zaak gehad en ook wel eens aan voorbijgangers de mogelijkheid geboden om gebruik te maken van het toilet, totdat de uitwerpselen op de deur zaten, en dan denk je er wel 2 keer over na.
Ik snap die uitwerpselen op de muur/deur niet. Heb je dan spuitpoep waarbij het met 50km p.u de poeperd uitkomt en dat je dan net de verkeerde kant op staat? Of is het een ziek geintje in de vorm van Jantje was here? Hoe kun je dat voor elkaar krijgen en waarschijnlijk nog leuk vinden? Want al zóu je het leuk vinden om iemand te treiteren, je moet dan toch eerst met je eigen handen je poep aanraken. Geen 1 wcpapiertje blijft heel hoor, ze scheuren allemaal bij zo'n hoge druk. Kan mij daar echt geen voorstelling van maken. Misschien maar goed ook..
Mensen zijn rare wezens hoor. Soms doen ze opzettelijk de smerigste dingen puur voor de kick. Tijdje geleden een filmpje op facebook waarbij twee vrouwen een AH binnen gaan, ineens duikt er eentje het bakkers gedeelte in, trekt haar broek omlaag, en poept daar gewoon op de grond. Broek omhoog, vriendin gaat nog even kijken naar het resultaat en lachend gaan ze weer verder...
Wat een verdrietigmakende post. Echt dit raakt me gewoon heel erg. Een luchtverfrisser doet wonderen! --- Onz eigendommen kunnen wij in een persoonlijk kluisje/locker opbergen. Daar hebben zelf een eigen sleuteltje van bij ons. Een ideetje voor winkelpersoneel. Bij een jumbo, geen nieuwe,hier in de buurt hebben ze wel een klantentoilet gerealiseerd. Waar een wil is, is een weg. Ik snap ook niet dat het in het buitenland de Normaalste zaak van de wereld is. En dat we hier het elkaar zo vreselijk moeilijk maken. En dat schijnbaar klanten als potentiële dieven worden gezien. Maar ik zal wel te goed denken over mijn medemens.
Voor iemand met een ernstige darmziekte is het gewoon heel rot hoor, als iemand zegt dat je niet naar 't toilet mag omdat het niet fris ruikt. Dan begrijp je geloof ik toch echt niet wat een darmziekte inhoudt en hoe belemmerend het is.
Mijn hemel zeg, ik zeg toch niet dat ik iemand zou weigeren omdat hij zou stinken? Ik kan mij alleen wel voorstellen dat mensen zo zouden denken. Maar maak er lekker je eigen verhaal van . Heb een paar pagina's terug al heel duidelijk en heel vaak uitgelegd waarom ik vind dat een winkel niet verplicht zijn toilet voor het winkelend publiek open hoeft te stellen.
Niet verrassend toch? In Nederland is de klant bijna nergens koning maar wel potentiele dief die niet naar de wc mag. Veelzeggend deze mentaliteit. Typisch ook Blij om te lezen dat er ook winkels zijn waarbij het wel gewoon kan zonder allerlei slappe hap argumenten als persoonlijke spullen. Als je manager al niet voor kluisjes kan zorgen of andere opbergmogelijkheden is de winkel ook niet veel soeps waarschijnlijk.
Helemaal winkels zoals een pearl waar je toch best wel even bent als je een bril uitzoekt vind ik het raar als je of je kind weggestuurd wordt als je nodig moet. Toen we mijn en mijn zoontjes bril gingen uitzoeken en hij moest naar de wc, zo fijn als de medewerkers het zelf aanbieden en het de normaalste zaak van de wereld vinden. Anders hadden we naar de andere kant van het winkelcentrum gemoeten naar of de hema of het openbare toilet. Dan waren we een half uur verder geweest.
Ik vind het eerder irritant dat als ik ga winkelen..ik van te voren vraag aan mijn dochters of ze moeten plassen, ze nee zeggen en als ik in de winkel sta, ze toch moeten plassen opeens :x
^Je typt het zelf, althans dat komt zo over, dat je zo iemand liever niet op je toilet hebt omdat het niet fris ruikt...^
inderdaad is iedereen een dief. Ook vinden we het super grappig dat klanten met erge ziektes of niet zindelijke kinderen midden in de winkel in hun broek poepen of plassen. Wat we ook Prettig vinden is dat we uitgescholden en bedreigd worden omdat we klanten zoals jullie niet naar de wc laten. Waar slaat dat nou weer op? Lekker makkelijk he om alles zo te verdraaien! Nogmaals. Als ik alleen in de winkel sta kan ik niet meelopen naar de wc. Want dan is de winkel leeg. Dus dan zal je het met nee moeten doen. Kan je accepteren en naar de naast gelegen winkel lopen waar wel klanten wc zijn. Die ik je ook zal aanwijzen. Of me uitmaken voor van alles en nog wat en 10 minuten laten nog steeds niet naar de wc kunnen en naar de naastgelegen winkel moeten gaan. Niets slappe excuses gewoon werkelijkheid. Het is niet omdat je niet mag maar omdat je niet kan. Dat neemt overigens niet weg dat ik ook vind dat ze meer openbaren wc moeten bouwen! Helaas hebben ook daar veel winkels geen invloed op.
Dan moet iedereen een aanvraag doen bij de gemeente zodat elk winkelcentrum die geen openbare wc heeft er een krijgt. Desnoods een dixi. Maar zul je daar gebruik van maken? En wie moet ze schoonmaken dan? De gemeente?
Utrecht centrum? Hallo?! Daar barst het van de eetcafés en zo! Daar weigeren ze je toch niet? Dat je er op sommige plekken voor moet betalen, vind ik niet vreemd.
En toch gebeurt het. In elk geval met enige regelmaat in hotels en vakantiehuisjes. Vraag maar eens aan iemand, die in de schoonmaak zit. Ook wel eens op kantoor meegemaakt, trouwens. Toen we ineens een grote groep expats uit India hadden... man man man... Die mensen gingen dus niet op de WC zitten, maar er op hurken. Met hun voeten op de bril. En het ging er soms op of naast. Smerig!!!
Zo bijzonder dat het nu op klantvriendelijkheid gegooid word. Als ik 's avonds thuiskom begin ik uitgebreid tegen mijn man te vertellen dat ik iemand met crohn de wc heb geweigerd en die in zijn broek gepoept heeft. Dat was zo lachen *veegt de tranen van de wangen*. Vervolgens kwam er een moeder binnen met kinderwagen en peuter wie nodig moest plassen. Die heb ik verteld dat ze maar een luier moest kopen en die deed het in d'r broek, vervolgens voor ze gingen heb ik ze wel de hele kinderwagen laten uitpakken want ja iedereen steelt. En dan komen we samen niet meer bij, zo'n heerlijk werk heb ik. Want ja, dat ik alleen ben is natuurlijk een smoes zodat wij eens een lolletje hebben...
Ik vermijd sowieso winkels waar maar 1 man personeel in staat. Dus doe geen moeite. Na bijna 11 jaar Colitis weet ik nu zo onderhand waar wel en waar niet.