Ik vind het goed dat je het besproken hebt, maar vrijdag tot 2.30 en zaterdag onbeperkt klinkt nog idioot in mijn ogen hoor. Ik snap niet waarom iemand de behoefte heeft om zoveel weg te zijn als je net een kindje hebt. Ik vind het ontzettend onvolwassen klinken en ik persoonlijk zou hier echt geen toekomst in zien.
Mijn idee ook en het is ook nog een bewuste keus geweest, om voor kinderen te gaan...maargoed, als jij (ts) het een goeie regeling vindt prima. Tot nu toe werkt het aardig goed zeg je maar het eerste weekend moet nog komen
Fijn dat jullie er goed over hebben kunnen praten en jullie afspraken hebben gemaakt. Het begin is er. En dat is mooi. Ben benieuwd hoe het dit weekend gaat.
Maar lieve schat toen jullie net met elkaar gingen was alles nieuw en spannend en ligt iedereen alleen maar in bed te knuffelen Dat was helaas geen weerspiegeling van zijn karakter. Jouw verhaal komt op mij over alsof jullie ontzettend jong in een serieuze relatie zijn beland (nu zijn jullie 19 en 20 en vóór het kind heeft hij al 2jaar bij jullie gewoond, vanaf je 16de ergens?), en dat hij mentaal nog steeds absoluut niet volwassen is? Dat is uiteraard geen excuus en hij moet beseffen dat er iets moet veranderen, maar ik denk niet dat dit door jou of de baby komt. En een zijstapje: probeer jezelf niet te verliezen . Ook al ben je mama, ben jij nog steeds die leuke meid en mag je heus wel voor jezelf zorgen. Ik heb 3kinderen en ben een heel stuk ouder, maar ga nog steeds niet naar beneden zonder make up, haren in model, mooie kleren enz Je voelt je dan ook beter.
Nou ik vind dat je het goed heb opgelost ook al vinden andere de regeling idioot. Hier heeft mijn vriend ook meer vrijheid. Gewoon omdat hij daar meer behoefte aan heeft. Ik vind baby's ook saai kan me voorstellen dat het voor een man nog saaier is. Maar ze ontwikkelen zich heel snel en zodra ze bewust contact gaan maken wordt het voor je vriend ook leuker. Dan voelt hij ook liefde terug.. ik zou hem wat tijd geven om aan de situatie te wennen. En als dat op deze manier lukt dan wil hij straks uit zichzelf meer thuis blijven. Ipv verplicht binnen blijven omdat dat zo "hoort".
Helemaal mee eens! Als het voor jullie werkt is het goed toch? Dat een ander wil dat de man iedere avond thuis op de bank zit ook goed! Ieder moet doen waar hij / zij zich goed bij voelt en goed voor hun relatie is. Vriend en ik moeten zomers 1 week zonder elkaar zijn! Hij gaat dan vissen in Frankrijk oid. 4 weken op elkaars lip is gegarandeerd ruzie. 😁😂 voor een ander misschien ook vreemd. Voor ons heel goed!