Gaan jullie nog wat leuks doen dit weekend? Ik ga inpakken want ik ga over een paar dagen heerlijk op vakantie
Dat klinkt echt heerlijk! Waar gaan jullie heen? Wij hebben niet echt plannen. Vandaag een verjaardag gehad en morgen gaat mijn vriend naar een voorstelling met mijn zoontje, dus even een uurtje voor mij alleen
Lekker zeg! Geniet ervan!!! Komen net terug van scheveningen. Wij hebben met een ander stel en een kleintje wat gegeten bij een strandtentje. Voor de rest nog niet echt plannen haha. Fijn weekend allemaal
Wij gaan naar Turkije, lekker even 10 dagen genieten van de zon en het eten Zie wel op tegen de lange reis, hopelijk valt het allemaal mee. Gezellig pienvd90 geen last gehad van het noodweer wat ze hadden voorspeld s avonds? Of viel het mee bij de kust? Vond het zelf hier wel meevallen.
Ja verschrikkelijk was het! Gister de 1e echo gehad😍 alles zag er goed uit. Was nog net geen 6weken dus konden nog geen hartje zien. 9juni heb ik weer een echo.....ben zooo benieuwd
Wat een goed nieuws! Hoop dat je nu beetje angst al kan loslaten. Gelukkig binnenkort weer echo hoef je tenminste niet zo lang te wachten.
Zo de vakantie is voorbij, dat was echt even genieten. Misschien wel voor het laatst zonder kinderen. Pien hoe was je echo?
De echo was niet goed zei de verloskundige. Ze had ter plekkwn een afspraak gemaakr in het ziekenhui voor de volgende stappen. Mijn gevoel zei dat er iets niet klopte. Volgens de vk was ik 7.4 en ze had een uitwendige echo gedaan wat ik al raar vond want de week ervoor zag je nog niks. Ik had alle afspraken afgezegd en ben mijn gevoel achterna gegaan. Heb zelf een afspraak gemaakt in een ander ziekenhuis bij de gynaecoloog voor een second opinion. Na een paar lange dagen in spanning was ik bij de gynaecoloog en ze deed een inwendige echo en alles zag er perfect uit!!!! We waren zooooooo blij. De verloskundige had gewoon een grote fout gemaakt. Ik ben bijna een week terug gezet en de kleine is 10.4mm en het heeft een hartslag!!!!
Mag ik ook meekletsen? Ik ben Rachel, 26 jaar en woon in Hendrik Ido Ambacht, 20 minuten van Rotterdam vandaan. Vandaag 20 weken zwanger van een tweeling, jongen en meisje! Doordat ik veel verhuisd ben in me leven eigenlijk nooit echt goede vriendschap op kunnen bouwen, zal leuk zijn die hier te vinden Groeetjes Rachel
Jeetje Pien, wat een onwijs heftig bericht kreeg je dan! En wat onwijs fijn dat toch alles goed blijkt te zijn! Goed dat je je gevoel gevolgd ben. Hopelijk blijft alles goed gaan. Welkom Vlindertje! Wat gaaf dat jullie gewoon een jongen en een meid verwachten! Jij kunt helemaal los gaan met shoppen dus, alles in tweevoud en dan ook nog eens voor beide geslachten. Super leuk!
Jeetje pien wat bizar... en wat slordig van de verloskundige. Je bent nu zeker wel overgestapt? Ik ben super blij voor je dat het toch een positieve wending heeft gekregen. Gezellig vlindertje, gaaf zeg een tweeling. Ik heb morgen pretecho , ben op van de zenuwen nog even en ik weet of ik een zoon of een dochter krijg.
Ja ben echt zo blij, is echt een droom van me om een dochter te krijgen. En ahhw kan nu al niet meer stoppen met shoppen alles is zo leuk. Ga jij geslachtsbepaling doen pien of blijft het een verassing?