Waar kun je leuke boxmobiel's kopen?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door 86Elise, 19 jun 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 86Elise

    86Elise Actief lid

    19 nov 2011
    348
    50
    28
    Zoals de titel zegt..

    Ik vind dat er weinig keuze is...Die van de Prenatal zijn leuk en betaalbaar..Maar heeft iedereen al bijna..

    Ik vind die fel gekleurde die je in speelgoedwinkels kan kopen niet mooi....

    Weet iemand nog een leuke site,die ik misschien nog niet heb ontdekt?
     
  2. sophia2016

    sophia2016 Bekend lid

    10 apr 2016
    866
    3
    0
    Ik vind ze ook niet mooi maar
    Tinny love is echt een favoriet geweest hier konden ze zo lang na kijken

    Uiteindelijk moet het kindje er na kijken niet jij toch hahahah

    Nee maar ik snap je wel
     
  3. mimi1988

    mimi1988 VIP lid

    7 apr 2015
    6.946
    4.154
    113
    Wij laten er 1 maken bij liefvilt.
     
  4. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Hier ook tiny love.
    Ben zelf niet van de felle kleurtjes. Maar baby's vinden het helemaal geweldig.
     
  5. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw
    Tiny love ja zijn mss soms schreeuwerig maar ideaal. Niet elke 3 min opwinden... Handig dus! Hahaha
    Zijn veel mensen die haken of met vilt werken etc die ze ook maken...
     
  6. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Daarnaast vond ik de muziek ook wel aardig klinken.
    Niet dat irritante gepingel.
    En inderdaad je hoefde niet elke 3 min op te winden. :)
     
  7. Esje87v

    Esje87v Actief lid

    21 jun 2014
    392
    2
    18
    NULL
    NULL
    #7 Esje87v, 19 jun 2016
    Laatst bewerkt: 19 jun 2016
    Ik had ook een hele mooie subtiele uitgezocht die mooi in het interieur stond. Toen ik een plaatje liet zien aan mijn man, lachte hij me keihard uit. Voor wie kocht ik die mobiel, voor mezelf of mijn kind?
    Groot gelijk natuurlijk. Het is dus een jungle-mobiel van Tiny love geworden. De kleine vindt hem uiteraard fantastisch. En je went er wel aan ;)
     
  8. Tessss

    Tessss Fanatiek lid

    9 jul 2015
    1.240
    445
    83
    Ik heb online via 'Kiekepiep' mooie gezien.
     
  9. Me82

    Me82 Actief lid

    28 nov 2015
    144
    0
    16
    Wij hebben de grijs-witte van nijntje.

    Er komt vast nog voldoende kleur in box en bedje, dus we houden de meubels en aankleding zo neutraal mogelijk.
     
  10. Rietje88

    Rietje88 Niet meer actief

    Wij hebben deze van tiamo http://thumbor.babyhuiscasita.nl/5QAq1_PZmWy7Ay7R6VCpfwWqiVc=/trim:top-left:50/fit-in/300x300/filters:fill(fff)/http://cdn.babyhuiscasita.nl/media/catalog/product/cache/1/small_image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/g/i/gino_muziekmobiel.jpg . Maar we zijn al snel overgestapt op een jungle met geluid. En voor het slapen gaan gebruiken we een lampje (chicco cube) met sterretjes en muziek (optioneel). De oudste probeerde hem al vrij snel uit zijn verband te rukken. En aan een leuke baby gym heb je langer wat.
     
  11. Swinty

    Swinty Actief lid

    3 dec 2015
    138
    1
    18
    NULL
    NULL
    Mee eens wat anderen ook zeggen. Baby's vinden felle kleurtjes, veel beweging nu eenmaal leuk en je hebt de mobiel nu eenmaal om ze bezig te houden, niet omdat het mooi staat in het interieur. En denk maar zo een tevreden baby die een tijdje geintrigeerd met mobiel bezig is = blije mama/papa.

    Zelf heb ik de fisher price rain forest mobiel, verdchillende muziekjes incl natuurgeluid is goed te doen en speelt 15 minuten af dus niet continue bezig met opwinden.
     
  12. 86Elise

    86Elise Actief lid

    19 nov 2011
    348
    50
    28
    Hmm,misschien idd dan toch een gekleurde ;).
     
  13. Bloem85

    Bloem85 Niet meer actief

    Hier hebben we 'gewoon' een grijs/witte met sterren en maantjes en onze kinderen vonden/vinden het een leuk ding waar ze lang naar kijken en grijpen! Dus ik denk dat een kleurloze niet persee minder zou zijn...

    Maar de vraag waar je hem moet vinden....tsja daar kan ik dan weer geen origineel antwoord op geven. Heb je al via google iets van neutrale boxmobiel of grijze boxmobiel gezocht? Succes!
     
  14. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16
    Wist je dat... alle baby's kleurenblind zijn als ze geboren worden? Pas na vijf maanden kunnen ze alle kleuren onderscheiden.

    Hier ook een schreeuwerig ding, heb er een hekel aan.. :D :p
    Het muziekje is ook vreselijk.. en erg hard. Maar ja gekregen van schoonouders..
    Denk dat ik nog een andere ga aanschaffen.
     
  15. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben ook nog steeds opzoek naar een leuk mobieltje
    Die dingen van fisher price vind ik echt verschrikkelijk. (Eigenlijk alles van fisher price)

    Ben ook niet van het grijze Nijntje gebeuren hahahaha.
     
  16. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Van skip-hop vind ik trouwens wel leuk maar die prijzen...!!!
     
  17. Annacatharina

    Annacatharina Actief lid

    15 feb 2014
    417
    4
    18
    NULL
    NULL
    Zelf maken. Ik heb via ali expressie mobile en muziekdoosje gekocht en vriendin gaat nu vliegtuigjes haken die eraan gaan. Voor 15 euro ben ik klaar!
    Je kan ook de mobile kopen via mamababyloesj geloof ik.
     
  18. Swinty

    Swinty Actief lid

    3 dec 2015
    138
    1
    18
    NULL
    NULL
    Klopt nu is een mobiel ook niet echt gemaakt voor de allerkleinsten, ze kunnen dan nog helamaal niet focussenen amper contouren zien. De mijne begon pas echt naar het mobiel te kijken bij ongeveer twee maanden
    Overigens kunnen ze bij 3 maanden al aardig kleuren onderscheiden zoals rood, groen en geel, het zijn enkele kleuren als blauw, paars die pas later komen.

    Ik heb zelf een fel gekleurde en bij mijn ouders hangt in de box een neutrale tiamo (gekregen bij aankoo van de box). Ik zie wel duidelijk verschil in hoelang mijn kind naar de 2 verschillende mobiels blijft kijken en grijpen. Dat wil niet zeggen dat een wit/grijze niet ook werkt.

    Wat je ook doet ik kan zeker aanraden een elektrische te kopen, naast dat je niet om de 3 minuten hoeft op te winden heeft het ook het voordeel dat je de muziekjes in verschillende volumes aan kunt zetten.
     
  19. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.026
    3.840
    113
    Vrouw
    Thuis
  20. cactusje

    cactusje VIP lid

    12 feb 2015
    6.752
    1.993
    113
    ik heb een eenvoudige bij kruidvat gekocht.
    paar diertjes eraan en het eeuwig hetzelfde deuntje.
    dochter is er blij mee.
    ben blij dat ik niet zo'n dure heb die uit 1 stuk is gemaakt zeg maar want die had dochter dan allang gesloopt.
    ze trekt het stuk waar de diertjes aan hangen er altijd af om erop te sabbelen
     

Deel Deze Pagina