Hoi, hoe was de echo afgelopen woensdag? Ik lig inmiddels weer in het ziekenhuis met een fikse ontsteking aan de baarmoeder.. Er was een placenta rest achtergebleven.. Dus ben vanochtend geopereerd en dat is nu verwijderd. Nu nog antibiotica infuus. Het begint bij jou nu echt op te schieten!
Geen echo meer gehad, meten is nu steeds lastiger dus woensdag gaan ze proberen te strippen en anders die week erop inleiden. Einde is in zicht Maar wat ontzettend balen dat je weer in het ziekenhuis ligt! Beterschap!!!
Hoe is t met je? Is je kleintje inmiddels geboren? Ik denk van wel alles goed gegaan? En wat weegt ze? Voel je je goed?
Hier iets anders gelopen... Bij een echo met 40 weken en 3 dagen bleek mijn dochter achter te liggen op de groei. Maar alles zag er verder prima uit dus ik mocht het afwachten en ben uiteindelijk met 42 weken ingeleid. Ze was inderdaad een kleintje, 48 cm en 2600 gram (voor 42 week dus echt mini). Verder kerngezond, dag erna naar huis, altijd goed gegeten en het is inmiddels een heerlijke kleuter. Ze is altijd netjes gegroeid binnen haar curve, maar zal alleen geen 1.85 worden later ofzo... Kortom; er heeft niks bijzonders aan de hand te zijn. Wel erg fijn dat je zo goed in de gaten wordt gehouden!
Bedankt voor je reactie! Mijn kleintje is inmiddels geboren en alweer bijna 6 weken oud. Ze woog 2720 bij haar geboorte, dus hier ook alles goed gegaan en goed gekomen!
Sorry zie het berichtje nu pas! Ja 15 juni bevallen van een prachtige dochter en ze woog maar liefst 3100 gram!! Volgens de laatste echo's zou ze hooguit 2700 gram zijn bij 40 weken. Met 40.4 ingeleid en de gynaecoloog voelde die dag aan mijn buik en zei al dat ze nooit geloofde dat het zo'n kleintje zou zijn Alles gaat super, mochten dag erna al naar huis dus top. Hoe is het nu bij jullie?
Ik wist vanaf 20 wkn dat ons kindje klein was en ben vanaf toen strng onder controle gehouden. Begon met 1x per week dopplercontrole en CTG en om de week groeiecho. Al snel werd dat 2 x per week dopplers en CTG. Bij 27+6 opgenomen in het Radboud en daar dagelijks CTG en 3 x per week dopplers. Bij 32 wkn werd ons kindje geschat op 1250 gr en mocht ik terug naar het streekzkh. Na een nacht daar mocht ik zelf thuis CTGs maken en wekelijks op controle. Bij 37,5 wk ben ik ingeleid, ondanks dat de dopplers nog binnen de marge zaten, maar ik het te intensief vond. Hij werd bij 37 wk geschat op 1600 gram maar is geboren met 1835 gram. Het was wel een vechter en binnen 12 dagen thuis! Gaat vanaf dag 1 super met hem!
Hallo, Ik lees je berichtje net en mijn baby loopt ook achter. Met de 20 weken echt ongeveer 1 week, nu met 24 weken 2 weken. Zit nu op p10 lijn (hopelijk blijft dit zo) Ik heb ook een afwijking bij m'n placenta precies bij de navelstreng, wat de toevoer naar de baby kan belemmeren. Hoeveel woog jouw baby ongeveer met 24 weken? Ik heb over 2,5 week nu weer een groeiecho.