Ik hoef niet te turen . Zie duidelijk een streepje alleen is het moeilijk te zien of hij grijs of roze is op de foto. Hopelijk lopen je testen de komende dagen mooi op!!
Hij stond er binnen 5 min en liep na de 5 min nog verder op qua kleur... Spannend dit zeg! De vorige keer kwam ik er pas met 6w achter (ongepland zwanger) dus dit is helemaal nieuw voor mij! Haha
Dank jullie wel voor het meekijken. Werd tijdens het opdrogen nog donkerder, echt wel duidelijk. We zullen het zien de komende dagen.. Spannend!
Ik zag 'm ook! En ik heb vandaag net zo'n test! Gekmakerij die spanning! We gaan samen voor een knaller! Succes!
Oeh ja! Haha gek makerij. Vooral nu ik allemaal krampjes en steekjes voel.. 10 dpo is ook vroeg (LF van 12)
Ik heb net zelf een topic geopend waarin ik vertel dat het maar niet went ondanks dat ik al aardig wat wachtweken achter de rug heb met behandelingen. Ik voel ook steeds vanalles waarop geen peil te trekken os. De komende twee dagen mogen van mij héél snel gaan! Jij dus ook sterkte met deze spannende tijden!