Hi allemaal, Ik heb een dochter van 8 maanden. Ik ben nu weer zwanger, en ben precies op dezelfde dag uitgerekend als de uitgerekende datum van me dochter! (Zij is 5 dagen eerder geboren dan de uitg. datum) De zwangerschap verloopt nu veel zwaarder dan de vorige.. Heeft er iemand hier ervaring mee? Ik ben allerlei plannen aan het maken voor het organiseren van me dochter's eerste verjaardag. Maar ik heb nou ook geen idee wanneer ik dat zal vieren aangezien ik misschien ook zou kunnen bevallen :/ wil het wel heel graag vieren. Iemand tips?
Oei dat is wel lastig. Kan je het anders niet 2 weken eerder vieren? Dan heeft ze toch een feestje en de kans dat je dan bevalt is waarschiinlijk niet zo groot. En zit het ook niet te ver van haar verjaardag af. Zal wel zwaar zijn denk ik als je hoogzwanger bent maar dan kan je anderen misschien vragen om te helpen? Succes ermee
Volgens mijn familie mag ik het niet eerder vieren (bijgeloof, het zou dan ongeluk brengen) maarja of dat waar is.. Kom er zo dus niet echt uit. Gelukkig kunnen anderen mij helpen met het feestje. Nu alleen nog een datum.. Bedankt voor je reactie!
Of je nu een datum ervoor of erna prikt, je hebt altijd kans dat je aan het bevallen bent. Misschien moet je een/anderhalve maand na je uitgerekende datum iets regelen, dan weet je in ieder geval dat de baby geboren is. Kan je een kraamfeest en verjaardag combineren. Ik zou gewoon klein feestje op de verjaardag zelf doen met in je achterhoofd dat je misschien aan het bevallen bent en dus moet afzeggen.
Ik ben hoogzwanger van onze tweeling (ook twee babies onder de 1) als onze dochter 6 wordt. Ik ga het wel eerder vieren ookal is m'n schoon familie het daar niet mee eens, ik denk dat ik met 33 weken meer kans heb op een geslaagd feestje als wanneer ik op 36 weken loop. Maar eigenlijk zou ik bij een 1 jarige het wel later vieren, op de dag zelf taart thuis en eventueel met opa en oma en flink knuffelen en het echte feest later.
dit zou ik denk ik ook doen. Op de dag zelf alleen opa's en oma's, klein clubje die je snel kan afzeggen als het nodig is
Doen waar jij geoed bij voelt. Mijn dochter werd 4 toen ik zwanger was van de jongste en hebben het een maand eerder gevierd lekker op de camping.en maakte haar niks uit als het maar gevierd werd.enmals ze,1, worden snappen ze het toch niet.dus eerder kan zeker wel
Ik zou het later vieren. De eerste verjaardag, daar heeft het kind niet zoveel aan. Ze beseffen totaal niet wat er gebeurd. Dus zou het even uitstellen tot na je bevalling.
Idd uitstellen tot na de bevalling kan toch ook? Mijn dochter is vandaag 1 geworden maar we vieren het 9 juli pas ivm de ramadan.
Pittig twee kindjes zo kort op elkaar. Kan me voorstellen dat de zwangerschap nu zwaarder is voor je. Wat betreft de verjaardag van je dochter zou ik het op de dag zelf houden, maar dan klein met gezin en opa's en oma's. Zo'n eerst verjaardag vind ik toch een beetje bijzonder. Je weet gewoon niet hoe het loopt. Wanneer de baby er is zou ik dan nog een feestje geven ter ere van haar verjaardag eventueel in combinatie met een kraamfeest. Krijgt ook niet alleen de baby cadeaus, maar je dochter ook. Iets anders op voorhand plannen rondom haar verjaardag is gewoon erg lastig, je kunt niet in de toekomst kijken en weet dus niet hoe het loopt. Hoogzwanger heb je waarschijnlijk ook niet helemaal de behoefte aan een druk kinderfeestje. Je kindje heeft ook weinig aan een groot feest hoor. Daar gewoon nog wat te jong voor. Als je het klein houdt met echt de directe naasten weet je ook dat ze alle begrip hebben als het anders loopt. De kans dat je precies die dag bevalt is ook niet heel groot (maar dat was de kans om twee keer op dezelfde datum uitgerekend te zijn ook niet natuurlijk).
Hoi hier een ervaringsdeskundige 1 week na de eerste verjaardag van mijn dochter is mijn zoon geboren. Je kan het wat eerder vieren zodat je alle aandacht hebt voor je oudste, dat vond ik zelf wel heel fijn!
Ik was 3 dagen overtijd op de 2e verjaardag van mijn dochter. We hebben haar verjaardag gewoon op de dag zelf gevierd met onze ouders, broers en zussen en buren. Indien ik aan het bevallen zou zijn was de familie zo afgebeld en vierden we het weken later. Dl heeft een leuke dag gehad, ik voelde me goed en 5 dagen later is haar zusje geboren.
Een kind van een ziet zn ouders, een stukkie taart en balonnen en slingers. Meer is echt bullshit op de eerste verjaardag. Ik zou je romantische idee dus laten varen en realistisch worden: je plant die verjaardag voor jezelf en jij zult degene zijn die zowel het meest lol als last heeft van het voorgenomen feest. Persoonlijk zou ik grootse plannen skippen en het klein houden. Daar is echt niets mis mee.
Ik zou het lekker na je bevalling doen sla je 2 vliegen in klap en de baby showen en de verjaardag van je oudste. Een kind van 1 heeft geen flauw idee dat hij/zij jarig is die slingers en ballonnen zijn leuk en misschien het meppen in de taart maar verder hebben ze er geen notie van. Ik moet bevallen als mijn zoon 3 wordt 4 dagen voor zijn 3de verjaardag uitgerekend ik doe het gewoon wat later bij mijn zoon ging ik ook nog 6 dagen overtijd dus vier het wel eind feb of in maart. Ik heb ook niet zoveel met verjaardagen moet ik zeggen
Ik zou gewoon lekker tegen die tijd kijken hoe alles loopt.. Doen waar je jezelf goed bij voelt! Maak je er niet te druk om.. Als ze 1 worden krijgen ze er toch nog niet zoveel van mee. En sowieso niks van anderen aantrekken.. Op de dag zelf gewoon lekker taart en cadeautjes met het gezin of een klein gezelschap kan natuurlijk altijd!
Hoi, Mijn zus en ik zijn op dezelfde dag jarig! Zelf vond ik het altijd leuk om samen jarig te zijn! Bij ons kwamen er altijd meer tantes en ooms omdat er 2 tegelijk jarig waren. Dus voor je kids hoeft het niet erg te zijn!