Waarom vinden bepaalde mensen het een probleem als er in de lounge iets geplaatst wordt, wat over iemands kind gaat? Geen vraag over opvoeden of iets dergelijks, maar gewoon een verhaal wat iemand graag kwijt wil. Regelmatig wordt er door bepaalde mensen gelijk gezegd dat dat niet mag.... Dat je in de lounge geen dingen zet over zwangerschapstesten en dergelijke snap ik, maar waarom moet er door sommige mensen zo moeilijk gedaan worden? Het is een zwangerschapspagina...wat eigenlijk in het teken staat van zwanger zijn, worden of over het hebben van kinderen.
Ja. Maar voor sommige mensen is zwanger worden niet vanzelfsprekend. Ook fijn als er een plekje is op het forum waar zij daar niet mee geconfronteerd worden als zij dat niet willen. Daarnaast heb je op het forum het gedeelte baby/peuter en kleuter/ schoolkind en mocht jij je vraag daar nog niet kwijt kunnen heb je ook nog het kopje moeder en gezin. Lijkt mij een kleine moeite om het daar even te plaatsen.
Omdat er duidelijk staat dat de lounge alleen bedoeld is voor onderwerpen die je niet kan plaatsen in de andere sub groepen. Als men dan een verhaal over een kind verteld en of vraagt dan word dat verplaatst naar het gedeelte over kinderen. Is toch logische?
Toen ik je titel las dacht ik gelijk oh weer zo een topic Maar het is voor vrouwen die niet zwanger raken of kunnen raken erg pijnlijk en confronterend om zulke topics te zien. Er is een speciale mama en gezin lounge waar je zulke topics kan neerzetten. Als iemand net lid is begrijp ik wel dat zulke fouten gemaakt kunnen worden maar iemand die langer lid is weet de regels.
Geeeeeeeen idee ik weet alleen dat ik er sch**tziek van word. Degenen die dat in elk topic zetten moeten echt een hobby gaan zoeken. Met kerst had ik een vraag over een recept zonder melk (met melk vervangen. Benoemde daarbij dat het mijn zoontje was die kma had en daarom werd het naar voeding hier verplaatst. Ik weet wel dat ik gewoon expres topics verkeerd ga plaatsen....het is echt om zo verschrikkelijk moe van te worden.
Ik heb het echt over gewoon iets wat iemands kind heeft meegemaakt, iets heel grappigs etc. Als iemand dat niet wil lezen hoeft dat toch niet? Je hoeft het toch niet te openen.
Ja maar ZP heeft er toch voor gekozen om dat soort topics in de bepaalde sub categorie te plaatsen? Als je dat niet fijn vind dan moet je klagen bij ZP zelf.
Dat is ook zo. Persoonlijk stoor ik me er niet aan. Soms lees je dingen die overduidelijk in een van de anderen subonderwerpen hoort.
Je hebt het nu over mij. Ik zei het alleen maar, omdat ik wist dat dat de regels waren. Ik zeg niet dat ik het er mee eens ben, maar gewoon om het aan TO duidelijk te maken. Er zijn bepaalde categorieën en daar horen topics in thuis. Dat is ooit afgesproken, dus is het dan heel gek dat we ons daar aan moeten houden?
Leven en laten leven. Laat de moderators hun werk doen. Doet een lid dit vaker, kunnen ze altijd een waarschuwing oid geven. Ik heb me nooit met deze discussie bemoeid.. maar word er wel n beetje moe van dat iedereen hier een bijbaan bij de zp-politie heeft. Al dat gezeik haalt t plezier wel uit t forum. Eroverheen lezen gaat ook maar tot zo ver.
Zp zit zo in elkaar en maar goed ook. Stel je voor dat allerlei onderwerpen in de lounge geplaatst mochten worden, het zou dan 1 onoverzichtelijk zooitje worden. Als je iets over je kind kwijt moet dan zoek kerk het subcategorie op. De laatste tijd zie je echt veel verkeerd geplaatste topics hier in de lounge (en het zijn lang niet allemaal nieuwe leden) op een gegeven moment wordt het toch echt heel erg vervelend.
Dit soort dingen dus, ik vind het echt op een slak zout leggen als sommige mensen daar dan al iets van zeggen. Ik snap echt wel dat je hier geen zwangerschaps vragen of testen neer moet gaan zetten. Of bevallingsverhalen of vragen moet gaan stellen. Maar af en toe een heel grappig verhaal of iets heel bijzonders is toch niet zo erg?
En weet je wat nou zo grappig is? Ik lees vaak genoeg dat meiden zich irriteren aan topics die niet in de lounge horen. Dat er wat mee moet gebeuren. Maar dan zijn er meiden die de ts erop wijzen (en dan heb ik het natuurlijk over op een normale manier iemand erop wijzen) en dan is het opeens bemoeizucht oid. Met andere woorden het is nooit goed. En nee beide doe ik niet (gebruik het verkeersbord) maar het valt me wel op.
Idd een zwangerschapstest hoort gewoon niet in de lounge bv. Maar hallo een vraag over een muursticker oid....
Kinderen en zwangerschappen zijn altijd aanwezig in de lounge. In praktisch elke banner zie je wel zwangerschappen en kinderen en dan nog alle blije foto's van positieve testen en blije snoetjes van kinderen. Sommige dingen horen echt overduidelijk niet in de lounge, maar niet alles waar het woord kind in voorkomt hoeft in een andere subcategorie en verbannen te worden toch? Want alle meiden die moeilijk zwanger worden, maken zelf toch ook graag een blije banner aan die overal laat zien dat ze zwanger zijn? Juist dan wil je het van de daken schreeuwen en eindelijk een banner en mooie foto uploaden. En toen ik moeilijk zwanger raakte en in het jarenlange traject zat vond ik die blije foto's en banners ook heel erg moeilijk.
Ik vind het een nobel streven om de lounge kindervrij te houden, maar het is gewoon niet haalbaar op dit forum denk ik. Voor veel vrouwen hier zitten de kinderen in ons leven verweven. Dat is de reden dat wij hier op dit forum zijn...En ik geloof best, dat als zwanger worden niet vanzelfsprekend is, dat je niets wil weten van zwangerschapstesten e.d. Maar om net te doen alsof kinderen niet bestaan...gaat mij te ver. Je mag wel vertellen wat er met je hond is, maar niet wat voor leuks je net met je kind hebt meegemaakt. Of wat Tuc zegt, je mag best voedingstips vragen voor je buurvrouw, maar als die tips voor een kind zijn dan mag het weer niet. En dan heb ik het niet over FV of BV maar gewone normale voedingstips.
Als het overduidelijk is, is het een ander verhaal, maar heel veel dingen gaan in de lounge indirect over kinderen. Laatst was er een topic over de afstand tussen thuis en school en of je dat wel of niet met de fiets of auto mag. Of over wat kinderen wel of niet mogen eten op school. Waarom wordt er dan weer over bepaalde dingen zo gezeurd. Heel veel gaat indirect over kinderen.
Je zegt precies wat ik bedoel! De ene keer wordt er wel heel moeilijk gedaan en de andere keer weer niet. Misschien ligt het er ook aan wie er op die dagen online is en zich ergert aan onderwerpen. Maar het is gewoon een zwangerschapspagina, het is heel erg als je niet of moeilijk zwanger kunt worden, maar je kunt onderwerpen die indirect over kinderen gaan niet helemaal uit de lounge weren.
Geen idee, vertel t me! Iemand kan nog niets grappigs over een schoolreis oid plaatsen en het gemekker begint weer. Laat t beheer hun werk doen en topics verplaatsen in plaats van overal neer te zetten "dit hoort niet in de lounge", "dit topic staat verkeerd". Nou gefeliciteerd misschien ff solliciteren als moderator