Uitgerekend 15 t/m 28 Februari

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Indy89, 12 jun 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. swimming

    swimming Fanatiek lid

    15 apr 2012
    2.985
    3
    38
    Nederland
    @zwanen ik denk dat je een te vroege echo hebt gehad. Ik duim voor je

    Mvm komt morgen middag. Ze komt dus als ik 4,5 week zwanger ben ik vindt het best vroeg maar goed zal vast wel goed komen.

    Ervoor ff sporten denk ik. Ben al een week niet geweest. Moet wel weer gaan want krijg energie van het fitnessen.

    Morgen ochtend ga ik de fertiliteit bellen om een afspraak te maken voor de eerste echo:D

    Heb nog 2 digitale testen liggen. Die maak ik op en dan is het klaar;)
     
  2. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Jeetje meiden wat zijn jullie sportief! Ik deed voor de zwangerschap van onze 1e een tijdje Insanity maar dat heette niet voor niets zo 😳🙈
    Was erg pittig maar was erg strak toen ik zwanger raakte haha. Nu iets losser in het velletje maar gelukkig maar 1kg boven oude gewicht. Maar dat gaat nu snel veranderen met m'n vreetbuien 😳

    Ben vandaag weer flink misselijk geweest, gelukkig vooral in de ochtend. Vanochtend met ons meisje naar Ballenland geweest en vanmiddag even een bliksem bezoek aan de Efteling. We hebben een abonnement en Reva is helemaal fan van Jokie & Jet. Maar jee het was druk! Terwijl het echt stond te spoelen 🙈

    Ik draag Reva trouwens van baby af aan. Eerst veel geknoopt in de doek. Nu ze groter is pak ik de draagzak, ze vindt het nog steeds fijn. Hier nog meer draagmama's?

    Zwanenberg, wat een onzekerheid! Potver zeg, maar je hcg is wel goed! Waarschijnlijk dus korter als je denkt?? Hopelijk van de week meer duidelijkheid 💋

    Ik word ook gek van onzekerheid. Vreselijk! Dan denk je dat dat anders is met een 2e maar niet dus. Toen deden mijn borsten zo pijn bij de 1e. Nu niet. Alleen tepels gevoelig. Wel enorm rommelende darmen, misselijk maar ben bang van overgeven dus ik probeer het tegen te houden. Heb veel honger en als ik niet op tijd eet voel ik me enorm slap en lamlendig en word ik misselijk. Heb voor de rest van deweek voor het werk allerlei dingen klaar liggen. Druiven, meloenen, peren, breakers pffff.
    Hoop dat we snel allemaal een goede echo hebben!
     
  3. swimming

    swimming Fanatiek lid

    15 apr 2012
    2.985
    3
    38
    Nederland
    Ik draag mijn ventje in een tula op het moment. Daarvoor toen hij klein was een geweven en rekbare draagdoek;)
     
  4. gewoonloesje

    gewoonloesje Actief lid

    18 dec 2014
    383
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik heb mijn mannetje in een rekbare doek gedragen in het begin en later een geweven.
    Nu gebruik ik vooral mijn ssc classic. Ideaal ding en draag hem nu sinds kort vooral op mijn rug.:D hij vind het geweldig en ik ideaal.
    Ik hou van dragen en ga dat bij nr 2 ook zeker doen.:cool:
     
  5. KKL

    KKL Lid

    20 jun 2016
    24
    0
    1
    NULL
    NULL
    Goed bezig zijn jullie! Ik sport 1x p/w met PT, dus morgen maar eens vertellen dat ik zwanger ben. Ben benieuwd of t schema wordt aangepast. En 3x p/w hardlopen 40 min. Al heb ik dat nog niet gedaan sinds ik weet dat ik zwanger ben. Was steeds kortademig. Misschien gewoon van de spanning, onzekerheid of t wel goed gaat.

    Vanwege die onzekerheid ook wat vaker een test gedaan, maar dat brengt alleen maar meer onzekerheid met zich mee. Vooral die CB, het schijnt dat hij niet echt betrouwbaar is mbt de aanduiding van de weken. Dus maak jezelf niet gek!! De hoeveelheid aanmaak van hcg is voor iedereen anders en ook het tijdstip van de dag moet verschil uit maken. En daarnaast, als t niet goed zit, dan geeft hij ook nog steeds zwanger aan. Na mijn miskraam had ik ook nog een positieve test. Maak jezelf niet gek, zwanger is zwanger. Zo praat ik mezelf ook moed in. 😜
     
  6. swimming

    swimming Fanatiek lid

    15 apr 2012
    2.985
    3
    38
    Nederland
    Ik ga binnenkort een tula toddler aanschaffen. Mijn zoontje groeit inmiddels uit de standaard. Ik wilde eerst even weten of hij het nog leuk vond. Afgelopen weekend veel gedragen bij cp en vanmiddag viel hij zowaar bijna in slaap. Dus hij vindt het nog steeds heel Leuk!
     
  7. Wendy3

    Wendy3 Lid

    18 jun 2016
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    @zwanen wat een spanning he pff.. Duim op goed nieuws voor je met de waarden.

    Hier hele dag nergens last van gehad nu weer beetje kramp en gevoel dat me buik heel opgeblazen is. Steeds denk ik dat ik het voel lopen en dan op de wc weer een opluchting. Om gek van te worden.

    Ik sport ook maar durf eerlijk gezegd niet zo goed te gaan nog. Na die miskramen paar jaar terug heb ik zoiets laat mij maar ff rustig aan doen maar zit tussen me oren denk ik. Pff wou dat de onzekerheid beetje afnam.
    Maar heb wel raar gevoel nu in me buik zeg. Zo maar warme douche en na bed merk dat ik ook moe ben.
     
  8. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    29 mrt 2016
    2.257
    1.964
    113
    Ik wil ook op de Facebook pagina, maar tot op heden nog niet toegevoegd colalight! ... ??

    Pfff ik ben savonds zo moe!! Laten de laatste twee weken snel voorbij gaan en hopelijk is er dan wat te zien pop de echo..
     
  9. Rian85

    Rian85 Fanatiek lid

    21 feb 2012
    2.830
    477
    83
    Vrouw
    Ik draag beide kindjes ook nog regelmatig. Heb geen duo wagen en soms heeft 1 de benen moe of is het fietsen beu. Heb een korte doek wat ik snel en kind mee op mijn rug kan knopen die ik altijd wel bij me heb een en ring sling en rose and rebellion toddler een rekbare en geweven maat 7 en een hoptye.... hihi ja ik ben draag fanaat.

    En om mijn geitenwollen sok imago nog compleet te maken ik voed mijn jongste van 2 jaar nog steeds
     
  10. Rian85

    Rian85 Fanatiek lid

    21 feb 2012
    2.830
    477
    83
    Vrouw
    Ik ben ook verschrikkelijk moe. Met moeite naar de sportschool gegaan vandaag... was wel pittig. Kost allemaal meer energie lijkt het. Wat dat betref mag het eerste trimester wel voorbijammer zijn!
     
  11. jootje009

    jootje009 Actief lid

    3 mei 2016
    382
    1
    18
    NULL
    NULL
    Hier is het echt een hel dag. Het bloedverlies is weer terug, nog steeds heel weinig bruin bloed wat je alleen ziet tijdens het afvegen. En totaal geen gevoelige borsten meer, ze zijn weer redelijk zacht en als vanouds op de blauwe aderen die erop staan na. Wel rommelende darmen maar dat is van de stress denk ik. Ik weet logischerwijs wel dat het niks hóeft te betekenen, dat zei de vk ook. Maar ik heb er een heel slecht gevoel over meiden, ik denk dat het vruchtje niet meer leeft. Het is afwachten of de bloeding de komende dagen doorzet en anders probeer ik de echo wat naar voren te schuiven, maar ik voel me echt verschrikkelijk.
     
  12. Bugs bunny

    Bugs bunny Actief lid

    16 mrt 2015
    359
    0
    16
    NULL
    NULL
    Oh jootje ik hoop dat het stopt! Dikke knuffel!!

    Zwanen je ei was vast laat!

    Indy, geen idee waarom ze het in Utrecht niet buiten willen hebben. Miss lopen hier wel mensen rond die er iets mee uitspoken?
     
  13. Rian85

    Rian85 Fanatiek lid

    21 feb 2012
    2.830
    477
    83
    Vrouw
    @jootje wat balen zeg...hopelijk komt je voorgevoel niet uit. Ik duim dat het goed mag gaan. Sterkte met de onzekerheid
     
  14. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Misschien had je wel gewoon een laat ei en heb je vroeg positief getest? En mss gewoon een slow starter.
     
  15. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Ach jakkes, wat eng en naar. Heel weinig bruin wat niet rood word is mss nog oud innestel bloed?
     
  16. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Ik werk als verpleegkundige met geriatrische patienten die niet allemaal meewerken en sommige zijn heel erg zwaar. Rijden met tilliften over niet altijd geschikte vloeren wanneer er een persoon van 100 kilo inhangt.
    Vanavond late dienst gehad, en nu iets bruine sliertjes in de afscheiding...maakt me toch wat bezorgd. Nu ook nog 5 nachtdiensten....pfff. Nou ja, het bruine was echt maar een sliertje...een soort van hagelslagje dus mss moet ik me maar gewoon geen zorgen maken.
     
  17. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    O Jootje, wat moet je je rot voelen! Vreselijk :( maar geef nog niet op tot bewezen is dat het goed of niet goed is. Kan je geen echo voor vlg week vragen? Dan zou je al iets moeten kunnen zien. Ik duim voor je!

    Panter, ik zou op je werk toch vast iets aankaarten. Nu heb ik met de 6 weken met Reva pokert bruin afvegen gehad en alles was gewoon goed. Hou het gewoonten de gaten en anders aankaarten bij vk!

    Rian, ik zeg altijd dat ik een halve hippie ben. Heb halfjaar bv gegeven. Daar stopte m'n melk. Tenminste, ik kreeg niet gekolfd meer wat Reva dronk. Werk ook fulltime op 4 dagen dus het kolven was best pittig maar heb het toen toch nog 3 maanden volgehouden. Daarna noodgedwongen gestopt.
    Dragen doe ik ook. Ik heb Reva in de doek alleen op de buik gedragen, nu in draagzak gaat ze op m'n rug. Het is me met de doek nooit gelukt op de rug.
    Dit was wel een dingetje in de vorige mama groep waar ik zat. Daar zaten veel mensen met een uitgesproken mening over bv, dragen, wasbare luiers. Toen ik moest stoppen met bv deed m'n hart zeer maar het lukte gewoon niet meer. Er werd toen heel veel gezegd van 'je kan dit of dat' maar men snapte niet dat het met fulltime werken gewoon heel pittig was. Heb toen nog wen soort neusspray gebruikt en bv thee gedronken. Het voelde als een soort verwijt van sommigen. En dat gebeurde vaker bij meerdere meiden. Daarom hoop ik dat dat hier niet gaat zijn en iedereen elkaar in z'n waarde laat ☺️
    Ik had Reva ook graag langer gevoed maar wie weet lukt het met de 2e wel. De bv had ik trouwens zwaar onderschat. Vond het in het begin heel zwaar en die regeldagen 😱 Maar ik zou het zo weer doen!

    Wat ik trouwens sowieso heb gemerkt als nieuwe moeder is dat er heel veel dingen niet worden verteld als je zwanger bent. De bergen was die je hebt, de bv die erg moeilijk kan zijn, of pittig. Het kraambezoek wat je soms helemaal gek maakt, hoe charmant je erbij loopt met je 'luiers' ook al heb je een ks gehad. Kortom, wij moesten echt even hele erg wennen. Hebben meer moeders dat gehad?

    Vandaag 6 weken, voelt alweer als een klein mijlpaaltje. Dat je onderschrift veranderd. Wat zijn we een stel onzekere mutsen he..

    Ga ff de hond uitlaten en naar kantoor. Sterke meiden die in onzekerheid zitten! Duim voor iedereen!
     
  18. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    O ja ook stom. Je onderschrift veranderd pas op het tijdstip dat je hem geplaatst hebt. Dus wasdag 13.00 dan veranderd hij pas op die tijd. Of was het 's avonds, dan pas 's avonds. Irritant haha.
     
  19. Pandabeer87

    Pandabeer87 Bekend lid

    12 feb 2016
    748
    101
    43
    Vrouw
    Ik heb de eerste week (dag voor NOD zoals ik normaal ook had, zodat ik dacht ow helaas wordt ongesteld, maar heeft nooit doorgezet en op de dag dat normaal mijn menstruatie over was geweest was het bruinverlies ook voorbij) hier last van gehad, wat bruinverlies tijdens het afvegen en dan ook af en toe een sliertje erbij.
     
  20. gewoonloesje

    gewoonloesje Actief lid

    18 dec 2014
    383
    0
    16
    NULL
    NULL
    vliegje rot als er in een groep niet geheel begrip is. Bij mijn groep gelukkig wel destijds. Ik vind of je nu voor FV of BV kiest, ieder doet het met het beste gevoel voor zijn of haar kindje.
    Ik ga weer 3 a 4 mnd borst voeding geven maar zodra ik weer ga werken stop ik. Ik vond dat kolven op het werk afschuwelijk.

    jootje, meid wat heb ik met je te doen. Ik hoop dat het allemaal loos alarm is en dat je een heel gevoelige baarmoedermond hebt waarbij snel een bloedvaatje knapt steeds. Ik zou ook met de VK overleggen of je eerder een echo mag.

    sporten ik doe niet echt een sport. Ik skeeler altijd in de zomer en wandel en fiets veel. Verder te lui voor. En geen zin in haha. Aan mijn dagelijkse beweging kom ik zeker wel.

    Ik ga me klaar maken om die kleine gup weg te brengen en dan door naar m'n werk.

    Vind dat we een leuke groep hebben!!! Super.
     

Deel Deze Pagina