Begin augustus wordt onze dochter 9, omdat we dan op vakantie zijn kopen wij het eerder. Begin juli gaan we weg.. Vandaar deze vraag nu. Het is echt erg.. Maar we hebben geen idee wat we kunnen kopen. Ze heeft al zo vreselijk veel en met sommige dingen speelt ze amper ( Furby, kitty Zoomer ) Zelf heeft ze het over kiddy nogwattus, zo.n smartwatch, maar als ik Google vind ik het eigenlijk een beetje kinderachtig en ben ik bang dat hij na een week onder in de kast beland. Wat vinden jullie van de kiddy nogwattus en hebben jullie nog leuke suggesties. Maximaal 125 euro ongeveer. Kleine kadootjes misschien ( ik heb al een boek van de waanzinnige serie, spullen van topmodel)
Misschien een fototoestel (kan ze op vakantie al leuke foto's maken). Ik zag er laatst een die ook onder water kon en tegen een stootje kan.
Erg he. Hier vinden we het ook steeds lastiger worden. De ipod is hier een hit. Vind ze heerlijk op het strand. Abbonement op de tina, pathe en coolcat bonnen, nieuw setje turnkleding, een los bluetooth boxje, make up, kaarten voor een bepaald concert. Wellicht staat hier iets tussen? Als ze een smartwatch wil is de hallofo misschien iets? De kiddywatch lag hier idd al snel in de kast
Jaaaaaaa een abonnement ! Oo topmodel wat een goed idee... De hallofo ga ik googelen, die ken ik nog niet. Inmiddels geven we ook een bankrekening met pinpas, het is een superspaarder, dus er kan al een mooi bedragje op. Leek ons wel leuk voor erbij
Die kiddy nog wat heeft mijn zoon ook, hij wordt in november 8, maar dat ding was hier een dag leuk en toen al niet meer Misschien wat make up? Parfum? Lekkere douche dingetjes? Wat spulletjes voor op haar kamer? Nieuwe tas? Kaartjes voor een pretpark?
Hier is onze oudste gek op turnen dus die krijgt een rekstok en 2 turnmat ten. Weet niet of je dochter een sport heeft wat ze erg leuk vind..
Onze dochter wordt ook 9. Ze is gek op zingen en dansen en wil zo'n karaoke systeem met microfoon. Maar hier was ze sowieso toe aan een nwe fiets maar goed dat zijn natuurlijk andere prijzen. Ze krijgt Heeleys en een nieuwe etui en van die fijnschrijvers van Stabilo. Topmodel heeft een leuk stempelset idee momenteel. Anders een nieuwe schooltas? Of van die bruisballen voor in bad...doen het hier ook altijd goed. Ja ze hebben echt alles al op deze leeftijd maar abonnementen zijn leuk inderdaad.
De setjes van vogue vinden ze hier ook erg leuk. Weet iemand trouwens of je van topmodels losse stickers bij kunt kopen?
ja een goede action camera zou wel een idee zijn. op helm etc kunnen vestigen, filmen en fotos maken met hoge pixels. kitvision splash action camera
Ik vind het ook lastig hoor, maar wij hebben nog wel een half jaar . Hier hebben ze niet eens zoveel, maar het zijn niet zo van die speelgoedkinderen. En oudste houdt ook niet van make up enzo. Ze heeft een abonnement op de Donald Duck en dat vindt ze erg leuk. Ze houdt sowieso van lezen dus dat zullen wel veel boeken worden. Van ons krijgen ze nooit echt heel dure dingen, meestal wat kleinere dingen en zitten we op maximaal 75 euro. Ik heb nog wel wat op het lijstje staan van vorig jaar: kilometerteller voor op de fiets 3d puzzle Bosatlas (hebben we inmiddels) Scheurkalender (voordeel van in december jarig zijn ) Ty beanie of Minimoomi knuffels Zorgenvriendje Zakgeldspel Badparels Bad bruisballen Karaoke set Waanzinnige boomhut boeken Het waanzinnige boek over je lichaam
onze dame van bijna 8 stond laatst voor de spiegel met een mooie jurk en besloot dat er een écht tasje bij hoorde . Dus daar gaat mijn vriendin naar op zoek. Maar mogelijk heeft ze die ook allang, of is ze daar het kind niet voor.
Douglas heeft een heel fijne, in een heel mooi flesje. Ben de naam even kwijt, maar er staat een hertje op. edit: deze » Disney Bambi Let’s Dream! Eau de toilette Beautygloss.nl