1 t/m 15 januari 2017 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Lievekind, 25 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lievekind

    Lievekind Bekend lid

    15 mrt 2015
    933
    128
    43
    Vrouw
    Tja meiden, de een stopt zó met roken of het niets is. De ander heeft daar heel veel meer moeite mee..
    Ik lees dat je uit een rokend gezin komt Babyhope, ik herken dat wel, mijn moeder (en vader) hebben beide vanaf hun 16e gerookt en stoppen tijdens de zwangerschappen deden ze ook niet. Ze hebben 10 gezonde (op een aantal familie kwalen na dan, autisme en epilepsie) kinderen gekregen. Dus dan heb je toch sneller de neiging te denken dat het vast niet zo veel kwaad kan, ik herken dat wel!! De één groeit op met roken en bagatelliseert dat, de ander met alcohol en denkt dat dat wel meevalt.
    Ik wil mezelf ook nog wel eens wijsmaken dat het heus wel kan, dat ene sigaretje op een bbq, een andere vrouw woont weer midden in de stad en ademt al die gassen in! Ook mega slecht!
    Tja, ik denk dat we elkaar gewoon niet zo moeten veroordelen. Let gewoon op jezelf en je leefgewoonten, dan doe ik dat ook.
    En Babyhope, ik wil toch even zeggen dat ik het heel knap vind dat je nu nog maar 4 sigaretjes rookt per dag! Hopelijk kun je dit nog verder afbouwen!
     
  2. Lievekind

    Lievekind Bekend lid

    15 mrt 2015
    933
    128
    43
    Vrouw
    Welkom Blinnie!
     
  3. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    Dankje lievekind.
    Klopt idd rokend gezin. Masr dan ben je volgens sommige meteen een lager milieu of zo.
    Het is idd ook hardstikke moeilijk, maar het feit dat ik van 24 a 25 per dag naar 4 per dag ben gegaan. Geeft mij heel veel voldoening.
    Klinkt gek maar ben hardstikke trots dat het zo lukt

    En ja ik voel me nog steeds schuldig en ja ik wil nog steeds stoppen. En geloof me dat gaat ook gebeuren.
    Heeft even tijd nodig.
     
  4. Blinnie

    Blinnie Actief lid

    6 dec 2015
    208
    0
    16
    NULL
    NULL
    @ babyhope kun je op dit punt in de zwangerschap je kindje al voelen? Hoe voelt dat dan?

    En je mag zeker trots zijn dat het je al gelukt is om zo veel te minderen. Het is nog niet genoeg, maar je geeft al aan dat je dat zelf ook wel weet. Ik duim voor je dat de laatste stapjes ook lukken ^-^

    En verder nogmaals aan iedereen bedankt voor het hartelijke welkom.

    Weten jullie trouwens hoe een kindje zijn taal ontwikkeld? Wij wonen gewoon in Nederland, maar bij ons thuis is de voertaal Engels omdat mijn partner uit ierland komt. Maar het kindje gaat wel gewoon hier naar school uiteindelijk . Ik zou dus het liefst willen dat het leert beide talen te spreken.
     
  5. citroen

    citroen Fanatiek lid

    23 jan 2012
    2.993
    0
    36
    droomland
    O jee meiden de spanning loopt op en hormonen vliegen in het rond ;) laten we maar proberen het gezellig te houden :)

    Ik begin helaas last te krijgen van mijn bekken.
    Als ik veel doe ik huis, lang loop of na het werken dan voel ik het al behoorlijk. Goed om mijn grenzen denken dus ;)
    Iemand van jullie last van bekkeninstabiliteit (gehad)?
     
  6. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere

    Ik heb 2 antwoorden voor je😉 dit is onze 2de en bij onze dochter zat de placenta aan de voorkant. Toen voelde ik het pas bij 21 weken of zo woog toen ook 140 kilo.
    Nu 51 kilo kwijt en placenta aan de achterkant. Het zijn net vlindertjes die rond fladderen. Niet continue hoor maar gewoon af en toe.

    Tweetalig opvoeden doen wij ook. Papa praat portugees en ik nl. Op school is het toch nl dus is het geen probleem zo. Ze praat geen portugees maar begrijpt alles
     
  7. Elphaba1981

    Elphaba1981 Fanatiek lid

    31 okt 2013
    2.247
    537
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Mijn placenta zit wel aan de voorkant dus zal de baby wel laat voelen helaas
     
  8. Curitiba

    Curitiba Fanatiek lid

    21 dec 2015
    1.447
    393
    83
    Bloednerveus voor de nek plooi meting morgen dames!
    Heb er ineens totaal geen vertrouwen meer in pffffff :(.

    Blinnie welkom en gefeliciteerd!
    Wij gaan ons kind ook tweetalig opvoeden, Spaans en Nederlands. Merken ze niet eens dat ze meerdere talen leren en hebben er zo veel aan in hun verdere leven!

    Ik ben ook tweetalig opgevoed :)
     
  9. Blinnie

    Blinnie Actief lid

    6 dec 2015
    208
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik heb werkelijk geen idee waar mijn placenta zit :p en ik heb ook pas over een week of 3 weer een afspraak. Ik zal het dan eens vragen.

    Curitiba, is er een reden waarom je er zo weinig vertrouwen in hebt? Of zijn het gewoon de zenuwen die een loopje met je nemen? Ik zal morgen in ieder geval aan je denken en ik hoop op een goede uitslag!
     
  10. Modellicious

    Modellicious Actief lid

    6 jul 2015
    451
    101
    43
    Fotograaf
    Veendam
    Kan dat al zo vroeg?? Wat lijkt me dat heerlijk!
     
  11. Modellicious

    Modellicious Actief lid

    6 jul 2015
    451
    101
    43
    Fotograaf
    Veendam
    Ik heb t idee dat het bij mij ook begint te komen, geen ervaring mee hoe het voelt, maar heb wel pijn in mijn heupen en alles daar in de buurt bij veel bewegen.
     
  12. Modellicious

    Modellicious Actief lid

    6 jul 2015
    451
    101
    43
    Fotograaf
    Veendam
    Ik snap je helemaal, zie ook al 2 week op tegen de echo (nekplooi) van morgen, weet niet waarom, maar gewoon een gevoel. Laten we voor elkaar duimen :)
     
  13. Danie1991

    Danie1991 Actief lid

    18 aug 2014
    449
    0
    0
    hier nu al ontzettend last van mn bekken, en met mn werk echt niet ideaal. afspraak met de fysio is al gemaakt.

    ik voel het vooral in mn lies, mn rug en mn heupen.
     
  14. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    Ja het is idd vroeg. Maar voel echt gefladder en gekriebel. Heb meteen geluisterd met de angelsound. En het was echt de baby.
    Super cooll
     
  15. Lievekind

    Lievekind Bekend lid

    15 mrt 2015
    933
    128
    43
    Vrouw
    Heerlijk Babyhope! Heb het ook al een paar x gevoeld!
    De vk zei ook dat dat zeker kon! Hier placenta aan de achterkant!

    Vanmorgen was er zoiets raars meiden..
    Ik lag in bed, op m'n rug en lag aan mn buik te voelen of ik mn bm al kon voelen.. Ik moest plassen, maar niet heel nodig. Voel ik ineens ruim boven mn schaambot en dat meer naar rechts een harde bal!! Ik vond het heel vreemd en dacht dat ik misschien ontlasting voelde maar na het plassen was het weg!? Heel erg vreemd!
     
  16. Blinnie

    Blinnie Actief lid

    6 dec 2015
    208
    0
    16
    NULL
    NULL
    Misschien was het je blaas? Die kan wat in verdrukking komen toch? door je baarmoeder?. Voelde het ook alsof je extra nodig moest plassen als je er op drukte?

    Ik heb ook een vrij heftige dag gehad. Omdat ik heb gedronken en geblowd tijdens mijn zwangerschap is in mijn geval een of ander protocol in werking getreden. Ik moet nu twee keer per week bij de verslavingszorg urine inleveren zodat ze kunnen controleren dat ik geen alcohol of cannabis meer gebruik. Ergens natuurlijk heel goed dat ze dit zo in de gaten houden, maar oh wat voelde ik me een crimineel. Er zat zelfs een raampje in het toilet zodat ze in de gaten kunnen houden of je niet met de urine sjoemelt. Voelt heel erg dubbel. Maar ik weet dat ze niets zullen aantreffen.
     
  17. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    Denk je blaas geweest meid.

    Blinnie wat een onzin zeg.
    Je bent toch al gestopt nu.
    Kijk dat ze het een keertje doen over een maand of 2 ok. Maar 2 x per week. Alsof je een verslaafde bent of zo.
     
  18. Marlo

    Marlo Bekend lid

    30 aug 2014
    845
    161
    43
    Ja ik bij mijn tweede zwangerschap. Ik moest echt mijn energie verdelen en geen zware dingen duwen (vol boodschappen karretje bijv ) lang lopen deed zeer.....waardeloos hoor. Fietsen ging wel heel goed! Dat deed ik tot de dag van de bevalling haha
    Het is heel verschillend per persoon wat voor klachten je ontwikkelt.

    Wanneer hoor je meer over hoe ver je bent??

    @babyhope; nu al de baby voelen, ik wist niet dat dat al zo vroeg kon.
    Wel fijn dat je het ervaart😄
     
  19. citroen

    citroen Fanatiek lid

    23 jan 2012
    2.993
    0
    36
    droomland
    Jeetje blinnie wat raar zeg! Kunnen ze je dat verplichten?
     
  20. Blinnie

    Blinnie Actief lid

    6 dec 2015
    208
    0
    16
    NULL
    NULL
    Helaas kunnen ze dat verplichten. Ik ben per ongeluk zwanger geworden door de pil heen. En ik blowde niet af en toe maar dagelijks zo'n 2.5 gram. Dat is best veel. Ik durf best wel te zeggen dat ik afhankelijk was van de cannabis. En als ik niet zwanger zou zijn dan was dat misschien nu nog wel zo.

    Ik ben gelijk gestopt met blowen en roken toen ik de positieve test in mijn handen had, maar de instanties zeggen dat iedereen dat zegt. Ik moet het nu dus de rest van mijn zwangerschap gaan bewijzen. Mijn kindje staat al voor dat het geboren is onder toezicht van bureau jeugdzorg hierdoor en dat zal ook het eerste jaar van zijn leven zo blijven.

    Ik snap wel waarom ze dit doen, maar ik vind het heel erg heftig. Ben ook best wel een beetje overstuur geweest vandaag.

    Daarnaast heb ik sowieso al een risico zwangerschap omdat ik onder behandeling ben van het GGZ. Ik heb borderline en het kost mij doorgaans grote moeite om alles in het dagelijks leven een beetje op de rit te houden.

    Het ergste vind ik, dat bepaalde keuzes mij nu worden afgenomen. Ik moet bijvoorbeeld in het ziekenhuis bevallen. En mijn kindje moet daarna ook opgenomen worden, totdat de kinderarts en jeugdzorg toestemming hebben gegeven dat ik het mee naar huis mag nemen. Dat vind ik heel moeilijk.

    Ik weet overigens niet wat er gebeurd als ik dit weiger, maar ik wil daar denk ik ook niet achter komen :(
     

Deel Deze Pagina